× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
الکتروموتور مارلی ایتالیا IE2 18_5 kw1500
۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور مارلی برای مواردی مانند : نوارنقاله ها ، همزن ها ، رولینگ ها ، جرثقیل ها ،  تابلوهای گردان ، جهت صنایع فولاد ،  جهت صنایع سیمان ، جهت صنایع نفت و پتروشیمی ، جهت صنایع کاشی و سرامیک و جهت صنایع نیروگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.  طبق استاندارد IEC 60072-1 و در دونوع چدنی و آلومینیومی تولید می شود و شامل مدل های A6C - B6C - B6Q - M6Q می باشد.  الکتروموتور مارلی طبق استاندارد IEC 60072-1 از 0.09 تا 710 کیلووات توان دارد و در دور های 750 , 1000 , 1450 , 3000 دور عرضه می گردد.  الکتروموتور مارلی در این سری توانسته است با بهره گیری از به روز ترین استاندارد های اروپا و آمریکا مصرف انرژی را به کمترین میزان ممکن برساند.   قابلیت اطمینان بالایی داشته و می تواند در سخت ترین شرایط کاری نیز کار کند.  

الکتروموتور موتور مارلی ایتالیا IE2 _90kw_1500
۴۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور موتور مارلی ایتالیا  از دو قسمت تشکیل شده است : استاتور : قسمت ثابت موتور بوده کـه از روی هم قرار گرفتن ورقـه های نازک با ضخامت حدود نیم میلیمتر از جنـس فولاد سیـلیـس دار تشکیل یـک استوانه تو خالی را می دهد. شیار های استاتور محل قرار گیری سیم پیچ است تا با القای الکتریکی و تشکیل میدان مغناطیسی ، روتور را به حرکت در آورد. روتور: قسمت گردنده موتور بوده کـه از ورقه هـای فولادی عـایق ، تشکیل شده است. این قطعه دارای شیارهـایی می باشد کـه در داخل آنها بسته به نوع موتور سیم پیچی شده است و یا از مفتول های مسی یا آلومینیومی و یا آلیاژ پر شده است.  اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال  الکتروموتور مارلی ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر الکتروموتوری می باشد که هم راستایی این موارد می تواند الکتروموتور مارلی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع الکتروموتور بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند.   

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
الکتروموتور بشقابی یک اسب خانگی الکتروژن
۷۱۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور بشقابی یک اسب خانگی الکتروژن رنج وسیعی از ظرفیت های مورد نیاز در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعتی را پوشش میدهد. پروانه این مدل از الکتروژن از جنس استنلس استیل میباشد . الکتروموتورماشین الکتریکی است که انرژی الکتریسته را به انرژی مکانیکی تبدیل می نماید و از این تجهیز به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. هر الکتروموتور بر اساس ساختارش توسط برق جریان مستقیم DC و یا برق جریان متناوب AC تغذیه میگردد. نکته حائز اهمیت در رابطه با  الکتروموتور ها مشخصات روی پلاک است که جهت استفاده بهینه در طراحی و راه اندازی باید به این نکات توجه داشت تا از بروز خسارت به تجهیزات جلوگیری شود.    

الکتروموتور مارلی ایتالیا IE2 160kw_1500
۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور مارلی اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال الکتروموتور مارلی ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هرالکتروموتوری می باشد که هم راستایی این موارد می تواند الکتروموتور مارلی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع الکتروموتور بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند.   

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
الکتروموتور صنعتی

الکتروموتور صنعتی چیست؟

الکتروموتور یک دستگاه الکتریکی-مکانیکی است که انرژی الکتریکی را تبدیل به انرژی مکانیکی (جنبشی) می کند. به عبارت دیگر، الکتروموتور دستگاهی است که نیروی چرخی تولید می کند. یکی از ساده ترین دسته بندی های انواع الکتروموتور بر حسب کارکرد آن ها انجام می شود و آن ها را تقسیم به الکتروموتور خانگی و الکتروموتور صنعتی می کنیم. الکتروموتور صنعتی همانطور که از آن هم نیز پیدا است، برای مصارف صنعتی به کار گرفته می شود و قدرت بیشتری دارد.
بر اساس نوع دیگری از دسته بندی، الکتروموتور صنعتی را می توان به دو نوع AC و DC تقسیم کرد. مدل های AC دارای جریان متناوب هستند. یعنی جهت جریان در آن ها متناوباً تغییر می کند. در سوی دیگر، مدل های DC قرار دارند که به آن ها الکتروموتور صنعتی با جریان مستقیم می گوییم. در این مدل ها جهت جریان ثابت است و تغییری نمی کند.
یکی از متداول ترین دسته بندی های انجام شده برای الکتروموتور صنعتی ، بر اساس همین جهت جریان است. بر همین اساس، الکتروموتور صنعتی با جریان متناوب را به سه دسته الکتروموتور صنعتی خطی،‌الکتروموتور صنعتی القایی و الکتروموتور صنعتی سنکرون تقسیم می کنند. در این بین، موتورهای سنکرون خود به دو نوع موتور رلوکتانسی و موتور هیستریزیس می شود.
از سوی دیگر، الکتروموتور صنعتی القایی نیز به دو نوع تک فاز و ۳ فاز تقسیم می شود.

این در حالی است که الکتروموتور صنعتی با جریان مستقیم نیز تقسیم به دو مدل جزئی تری خود ، تحریک و دگرتحریک تقسیم می شوند. مدل های خود تحریک را نیز به ۳ گروه جزئی تر مرکب، سری و شانت می توان تقسیم بندی کرد.

لازم به ذکر است که هرکدام از این الکتروموتورهای صنعتی ویژگی خاص خود را دارند و برای مصارف خاص کاربرد دارند. با این حال، توجه به موارد زیر هنگام خرید الکتروموتور صنعتی می تواند تا حدی شما را در تصمیم گیری یاری کند:
ولتاژ، فرکانس، سرعت، گشتاور، قدرت، دوره کار، چرخه عمر، شکل ظاهری، مکان مورد استفاده، اندازه قاب (چهارچوب)، دمای محیط، ارتفاع (از سطح دریا)، سروصدای تولید شده توسط الکتروموتور، سیستم تهویه، امکانات جانبی و ارائه بازخورد توسط دستگاه، کنترلر دستگاه الکتروموتور صنعتی، هزینه های مربوط به عملکرد، هزینه های مربوط به نگهداری، کارآیی و بهره‌ وری، احتیاج و یا عدم احتیاج به الکتروموتور صنعتی پشتیبان.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل