× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
فریزر صندوقی 400 لیتری طرح جدید , یخچال صنعتی
۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های فریزر صندوقی 400 لیتری طرح جدید : این محصول جهت نگهداری مواد غذایی منجمد و علی الخصوص نگهداری بستنی در فروشگاههای زنجیره ای و سوپر مارکت ها استفاده می شود. مزیت استفاده از این فریزرها شیشه ای بودن درب های آن بوده که شرایط انتخاب بستنی را برای مشتری آسان تر می کند. کمپرسور مصرفی این فریزر صندوقی کوبیگل می باشد. گاز مبرد آن  R404a است. برند تجاری این محصول Polaris می باشد. رنج دماییآن  18- الی 30- می باشد. کلاس آب و هوایی چهار 30 درجه سانتی گراد و رطوبت 55 درصد است. ابعاد این فریزر 130/60/86 سانتی متر می باشد. برق مصرفی آن 220/50 می باشد.

فریزر صندوقی 500 لیتری تاج دار , یخچال صنعتی
۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های فریزر صندوقی 500 لیتری تاج دار : این محصول جهت نگهداری مواد غذایی منجمد و علی الخصوص نگهداری بستنی در فروشگاههای زنجیره ای و سوپر مارکت ها استفاده می شود. مزیت استفاده از این فریزرها شیشه ای بودن درب های آن بوده که شرایط انتخاب بستنی را برای مشتری آسان تر می کند. کمپرسور مصرفی این فریزر صندوقی امبراکو می باشد. گاز مبرد آن R404a می باشد. برند تجاری این محصول Polaris می باشد. رنج دمایی این فریزر 18- الی 30- می باشد. کلاس آب و هوایی چهار آن 30 درجه سانتی گراد و رطوبت 55 درصد می باشد. ابعاد این دستگاه فریزر 155/60/86 سانتی متر است. برق مصرفی آن  220/50 می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
یخچال مینی , یخچال صنعتی
۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های یخچال مینی : این یخچال برای نگهداری انواع نوشیدنی ها مورد استفاده قرار می گیرد و در رستوران ها، کافی شاپ ها، سوپر مارکت ها و فروشگاههای زنجیره ای استفاده می گردد. کمپرسور مصرفی این یخچال مینی های تک است. گاز مبرد آن R404a می باشد. برند تجاریاین محصول Polaris می باشد. رنج دمایی آن 1- الی 7+ می باشد. کلاس آب و هوایی چهار 30 درجه سانتی گراد و رطوبت 55 درصد می باشد. ابعاد این یخچال مینی  40/37/78 سانتی متر می باشد. برق مصرفی این یخچال 220/50 است.

فریزر صندوقی 800 لیتری تاپینگ , یخچال صنعتی
۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این فریزر برای نگهداری بستنی های اسکوپ و میوه ای در طعم های مختلف در کافی شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی های فریزر صندوقی 800 لیتری تاپینگ: کمپرسور مصرفی این محصول سکاپ می باشد. گاز مبرد این فریزر صندوقی R404a است. برند تجاری آن Polaris است. رنج دمایی این دستگاه 18- الی 30- می باشد. کلاس آب و هوایی چهار آن  30 درجه سانتی گراد و رطوبت 55 درصد است. ابعاد این دستگاه 180/75/151 سانتی متر است. برق مصرفی 220/50 می باشد.  

فریزر صندوقی 500 لیتری , یخچال صنعتی
۳,۹۴۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فریزر صندوقی 500 لیتری جهت نگهداری مواد غذایی منجمد و علی الخصوص نگهداری بستنی در فروشگاههای زنجیره ای و سوپر مارکت ها استفاده می شود. مزیت استفاده از این فریزرها شیشه ای بودن درب های آن بوده که شرایط انتخاب بستنی را برای مشتری آسان تر می کند. مصرف انرژی این فریزر صندوقی پایین است. این محصول دارای استاندارد ملی ایران و ایزو 9001 است.

فریزر صندوقی 400 لیتری تاپینگ , یخچال صنعتی
۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این فریزر برای نگهداری بستنی های اسکوپ و میوه ای در طعم های مختلف  در کافی شاپ ها مورد استفاده  قرار میگیرد. مصرف انرژی این فریرز صندوقی پایین است.  این محصول دارای استاندارد ملی ایران و ایزو 9001 می باشد.

فریزر ایستاده 345 لیتری , یخچال صنعتی
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این فریزر برای نگهداری انواع مواد غذایی منجمدمورد استفاده قرار می گیرد و در رستوران ها، کافی شاپ ها، سوپر مارکت ها و فروشگاههای زنجیره ای استفاده می گردد. این فریزر ایستاده مصرف انرژی پایین دارد. با مصرف انرژی کم دوستدار محیط زیست است. این محصول دارای استاندارد ملی ایران و ایزو9001 می باشد.

یخچال ایستاده یونیتی 345 لیتری , یخچال صنعتی
۳,۵۷۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تکنولوژی این یخچال در انحصار پنج کشور محدود می باشد که این سیستم را برای شرکت کوکا کولا به منظور تعویض سریع قسمت برودتی در زمانهای معیوب بودن دستگاه ساخته اند. در این یخچال ها با توجه به اینکه سیستم برودتی روی یک کشو سوار شده در زمان تعمیر در عرض پنج دقیقه این قسمت قابل تعویض بوده و یخچال مجدد قابل استفاده قرار می گیرد. این یخچال ها در فضای های مثل رستورانها و کافی شاپ ها که مراجعه کننده زیاد می باشد مورد استفاده قرار میگیرد چرا که در صورت از کار افتادن یخچال در این مکانها خسارات مالی زیادی به صاحبان کسب و کار وارد می گردد و نباید به هیچ عنوان سیستم از کار بیفتد.  یخچال ایستاده یونیتی  مصرف انرژی پایین دارد.  با مصرف پایین انرژی دوستدار محیط زیست است. یخچال ایستاده یونیتی دارای استاندارد ملی ایران و ایزو 9001 می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
یخچال ایستاده یونیتی 544 لیتری , یخچال صنعتی
۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های خچال ایستاده یونیتی 544 لیتری: تکنولوژی یخچال ایستاده یونیتی 544 لیتری در انحصار پنج کشور محدود می باشد که این سیستم را برای شرکت کوکا کولا به منظور تعویض سریع قسمت برودتی در زمانهای معیوب بودن دستگاه ساخته اند. در این یخچال ها با توجه به اینکه سیستم برودتی روی یک کشو سوار شده در زمان تعمیر در عرض پنج دقیقه این قسمت قابل تعویض بوده و یخچال مجدد قابل استفاده قرار می گیرد. این یخچال ها در فضای های مثل رستورانها و کافی شاپ ها که مراجعه کننده زیاد می باشد مورد استفاده قرار میگیرد چرا که در صورت از کار افتادن یخچال در این مکانها خسارات مالی زیادی به صاحبان کسب و کار وارد می گردد و نباید به هیچ عنوان سیستم از کار بیفتد.  مصرف انرژی این یخچال پایین، است. این یخچال با مصرف پایین دوستدار محیط زیست است. این محصول دارای استاندارد ملی ایران و ایزو9001 است.

یخچال ایستاده 114 لیتری , یخچال صنعتی
۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این یخچال ایستاده 114 لیتری برای نگهداری انواع نوشیدنی ها مورد استفاده قرار می گیرد و در رستوران ها، کافی شاپ ها، سوپر مارکت ها و فروشگاههای زنجیره ای استفاده می گردد. یخچال ایستاده 114 لیتری دارای مصرف انرژی پایین می باشد. این یخچال با مصرف کم انرژی  دوستدار محیط زیست است.  ایستاده 114 لیتری دارای استاندارد ملی ایران و ایزو 9001 می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل