× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
نوار آبیاری قطره ای پلاک دار با دبی 1،25 لیتر در ساعت , نوار های آبیاری
۲,۸۵-,۴۱۵ تومان
حداقل سفارش: 2000 متر

نوارهای آبیاری قطره ای پلاک دار نانو با فواصل روزنه ای متعدد و آبدهی های متنوع با ظرفیتی بالغ بر 50 میلیون متر در سال با استفاده از مرغوب ترین مواد تولید می شود. قطر این نوار آبیاری 16 میلی متر و فاصله پلاک های آن 10 الی 30 سانتی متر است. حداقل سفارش نوار آبیاری قطره ای پلاک دار با دبی 1،25 لیتر در ساعت ، 2000 متر یا یک کلاف است.

نوار آبیاری قطره ای پلاک دار با دبی 1،6 لیتر در ساعت , نوار های آبیاری
۲,۳۵-,۲۷۵ تومان
حداقل سفارش: 2000 متر

نوارهای آبیاری قطره ای پلاک دار نانو با فواصل روزنه ای متعدد و آبدهی های متنوع با ظرفیتی بالغ بر 60 میلیون متر در سال با استفاده از مرغوب ترین مواد تولید می شود. قطر این نوار آبیاری 16 میلی متر و فاصله پلاک های آن 10 الی 30 سانتی متر است. حداقل سفارش نوار آبیاری قطره ای پلاک دار با دبی 1،6 لیتر در ساعت ، 2000 متر یا یک کلاف است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نوار آبیاری قطره ای , نوار های آبیاری
۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 عدد

نوارهاى آبیارى قطره اى داخلى یکى از جدیدترین تکنولوژى ها با سطح بالایى از دانش فنى است که در زمینه آبیارى، مزیت هاى فراوانى را در دست دارد. از این تکنولوژى در سطح وسیع مى توان براى گلخان هها، زمین هاى کشاورزى، زمین هاى شیب دار، مزارع چاى و طرح هاى وسیع احیاى جنگل بهره برد به خصوص براى مزارع نیکشر، پنبه، ذرت، سیب زمینى، حبوبات، سیفیجات و گوجه فرنگى که به صورت ردیف هاى خطى پرورش مى یابند کاربردر علمى دارد. نوارهاى آبیارى بارز قطران که با ضخامت هاى مختلف دیواره و فواصل متفاوت قطره چکان طراحى و تولید مى گردند قابلیت استفاده براى انواع مزارع کشاورزى را دارند. قیمت محصول برای هر 20 سانتی متر است. مزایاى استفاده از نوارهاى آبیارى قطره اى : صرفه جویى در مصرف آب بازدهى بیشتر محصولات کشاورزى در واحد سطح کاهش چشمگیر رشد علف هاى هرز کیفیت بالاتر محصولات کشاورزى عدم ایجاد آب روان و جلوگیرى از فرسایش خاك و انتقال خاك کشاورزى کاهش نمک خاك کنترل و نظارت دقیق میزان آب کاهش هزینه هاى آبیارى کاهش میزان گل شدن خاك جهت تردد و برداشت

نوار آبیاری تیپ 30 , نوار های آبیاری
۱۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 رول

نوار آبیاری تیپ نوع دیگری از  لوله‌های دریپ دار است که به طور خاص برای آبیاری قطره‌‌ای استفاده می شود. نوار تیپ از پلی اتیلن ساخته می‌شود اما برخلاف لوله پلی اتیلن جنس کاملا نرمی دارد و تا قبل از وارد شدن آب به داخل نوار کاملا تخت است، اما بعد از وارد شدن آب به خاطر خاصیت انعطاف پذیری بالا محکم و مسطح می شود.   ضخامت نوار آبیاری تیپ برخلاف نوار‌هایی که برای آبیاری زیر سطحی استفاده می‌شود بسیار کم بوده و از 0.6 میلی متر بیشتر نمی‌شود.

نوار آبیاری تیپ 20 , نوار های آبیاری
۱۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 رول

به نوع خاصی از لوله‌های دریپ دار، نوار آبیاری تیپ گفته می‌شود که مخصوص آبیاری است. نوار آبیاری از جنس پلی اتیلن است و کاملا برعکس لوله پلی اتیلن  که جنس سختی دارد سطحی صاف و جنس بسیار نرمی دارد. ساخت نوار تیپ به گونه‌ای است که تا قبل از ورود آب کاملا تخت و نرم است، اما بعد از وارد شدن آب مستحکم و مسطح  می‌شود.   ضخامت نوار آبیاری تیپ حداکثر 600 میکرون و حداقل 100 میکرون است.

نوار آبیاری تیپ 10 , نوار های آبیاری
۱۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 رول

نوار آبیاری تیپ از دسته لولههای دریپ دار حساب می‌شود که مخصوص آبیاری است. نوار آبیاری از جنس پلی اتیلن است و بر خلاف لوله پلی اتیلن سخت کاملا مسطح و بسیار نرم است. نوار تیپ قبل از ورود آب تقریبا تخت و نرم است و بعد از وارد شدن آب به نوار به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد کاملا مسطح و محکم می شود.  ضخامت این نوار‌ها از 600 میکرون یا 0.6 میلی متر تجاوز نمی‌کند و از این رو مناسب آبیاری زیر سطحی گیاهان نیست.

نوار آبیاری کنار دوخت  , نوار های آبیاری
۱۶۰,۰۰۰-۱۷۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1000 متر

نوار آبیاری کنار دوخت با قطر اسمی 16/5 میلیمتردارای روزنه های 10 و 20 و 30 سانتی متری با آبدهی های مختلف تولید میگردد.  ضخامت این نوارها به طور معمول 175 میکرون است این نوع نوار ها در واقع لوله های نازکی هستند که با استفاده از شبکه زیگزاک موجود در حاشیه نوار ضمن تنظیم فشار آب جاری امکان خروج قطره ای آب از روزنه های تعیبه شده را مهیا میکند. این نوار ها در قرقره های 1000 متری تولید و عرضه میگردد.

نوار آبیاری قطره ای تیپ SKYdrip , نوار های آبیاری
۲۷۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 200000 متر

یکی از روشهای آبیاری تحت فشار که در سالهای اخیر توسعه یافته، روش آبیاری قطره ای با استفاده از نوار آبیاری قطره ای تیپ می باشد. این نوارها در طول خود و به فواصل معین دارای پلاک های روزنه دار خروج آب بوده و آب را به صورت قطره ای با فشار و دبی مشخص خارج می سازد. نوارتیپ قابلیت نصب در سطح و عمق خاک را دارد و به دلیل ترکیبات مواد اولیه آن در مقابل اشعه آفتاب، ترکیبات شیمیایی، سموم علف کش و سایر ترکیبات اسیدی مقاوم است و برای آبیاری باغات، محصولات زراعی، ردیف کاشت و گلخانه ها مانند: گوجه فرنگی، سیب زمینی، پیاز، توت فرنگی، خیار سبز، ذرت، گندم، چغندر قند و غیره مورد استفاده قرار می گیرد نوار تیپ SKYdrip با رعایت استانداردهای جهانی و کسب تاییدیه های لازم به عنوان یک محصول کارآمد و اساسی در سامانه های نوین آبیاری و قابل رقابت با نمونه های خارجی موجود در بازار می تواند سهم به سزایی در کاهش مصرف آب ، کاهش هزینه های آبیاری ، افزایش بهره وری زمین و نیروی انسانی را به همراه داشته باشد. ویژگی ها : مقاومت بالا در برابر نور آفتاب به دلیل به کار بردن افزودنی آنتی UV مقاومت در برابر لهیدگی، خراشیدگی و پارگی به دلیلی استفاده از ترکیب منحصر به فرد پلیمرهای سبک، سنگین و خطی یکنواختی آبدهی در طول دوره مصرف به سبب طراحی جدید پلاک قابل استفاده در سطوح غیر مسطح دارای خاصیت آنتی بلاک کمترین مقدار Cv دارای تائیدیه معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی اتوماتیک شدن سیستم آبیاری و در نتیجه کاهش هزینه و زمان آبیاری صرفه جویی در مصرف آب تا 93% بهبود کیفیت تهویه خاک جلوگیری از فرسایش خاک، زیرا آبیاری سنتی موجب فرسایش و در نتیجه افزایش میزان نمک خاک می¬ شود استفاده بهینه از زمین به دلیل عدم نیاز به ایجاد نهرهای خاکی نصب و جمع آوری آسان از بین رفتن معضلات علف هرز و هزینه مبارزه با آن رشد یکنواخت و مطلوب تر گیاه افزایش تولید محصول تا 90% توزیع به اندازه و به موقع آب و کود افزایش راندمان کود دهی

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نوار تیپ آبیاری قطره ای , نوار های آبیاری
۱۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بسته

نوار آبیاری تیپ، نوعی از لوله های دریپردار مخصوص آبیاری قطره‌ای است که اولین بار حدود ۵۰ سال پیش در ایالات متحده آمریکا تولید شده است. نوار تیپ از جنس پلی اتیلن بوده و معمولاً هر کلاف آن چند صد متر (۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ متر) است. نوار تیپ بر خلاف لوله پلی اتیلن سخت، بسیار نرم می باشد؛ در واقع این محصول دارای جنسی نرم و انعطاف پذیر است که هنگام ورود آب به آن پر می‌شود و پس از پایان آبیاری، مجدداً به صورت مسطح در می‌آید. ضخامت دیواره نوار تیپ بسیار نازک و معمولاً بین ۰.۱ تا ۰.۶ میلی متر است. از تیپ های ضخیم‌تر معمولاً برای آبیاری زیرسطحی گیاهان مختلف استفاده می‌شود. از نوار تیپ برای آبیاری قطره‌ای کشت‌های ردیفی و فصلی مانند گوجه فرنگی، فلفل، سیب زمینی، توت فرنگی، پیاز، آفتابگردان، خربزه، هندوانه ، چغندر قند، ذرت و محصولات جالیزی دیگر استفاده می‌شود. نوار آبیاری قطره‌ای در گلخانه ها نیز کاربرد دارد. نوار آبیاری قطره‌ای را می‌توان در اکثر زمین‌ها و جالیزها به کار برد. نوار تیپ به فشار آب زیادی احتیاج ندارد و در مزارع دارای پستی و بلندی محدود نیز بدون نیاز به تسطیح زمین قابل استفاده است. همچنین نوار تیپ را می‌توان در هنگام کشت و به صورت مکانیزه با استفاده از تراکتور نصب کرد. از مشخصات نوار تیپ آبیاری قطره ای (توسن) :   - سایز : 16 میلیمتر ، 20 سانتیمتر - جنس : پلی اتیلن - فشار قابل تحمل : 1 اتمسفر - نوع لوله : آبیاری قطره ای - دارای تاییدیه جهاد، آب و خاک، ایزو و ... - دارای گرید : A

نوار تیپ 175 میکرون 20 سانتی , نوار های آبیاری
۱۷۵ تومان
حداقل سفارش: 1000 متر

نوار آبیاری قطره ای 175میکرون 20 سانتیمتری شرکت کشاورز به منظور استفاده در سیستم های آبیاری قطره ای و تحت فشار مرد استفاده قرار میگیرد. شرکت کشاورز با استفاده از تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید نوارهای آبیاری قطره ای (Drip Tipe) در ضخامت های مختلف نموده است نوار تیپ آبیاری که عمدتا در محدوده ضخامت های 175 تا 250 میکرون و با فاصله روزنه های 10،20 و 30 سانتیمتر تولید و عرضه می گردد ، لوله های نازکی هستند که با استفاده از کانالهای زیکزاک حاشیه نوار ضمن کاهش فشار آب جاری امکان خروج آب به صورت قطره ای را فراهم می نمایند. از مزایای نوار تیپ می توان موارد زیر را نام برد: 1. نصب آسان و سریع و حمل و نقل راحت نوار تیپ (سبکی وزن) 2.اتصالات نوار آبیاری به صورت قطعات ساده و استاندارد موجود است و روش کار گذاری آن به صورت دستی و ماشینی بسیار ساده است 3.جنس پلیمری مخصوص نوار تیپ از چسبیدن جلبک و رسوبات معدنی به آن جلوگیری می کند 4.مقاومت نوار آبیاری در مقابل و اشعه ماورا ء بنفش خورشید، کودهای شیمیایی ، سموم ، دفع آفات و اسپری های کشاورزی 5.قابلیت نصب نوار تیپ بر روی خاک ، زیر خاک و یا حتی معلق 6.صرفه جویی در مصرف آب و افزایش سطح زیر کشت 7.افزایش بازدهی محصول و جلوگیری از گسترش و رشد علف های هرز در سطح زمین کشاورزی  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل