× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
انکوباتور ۳۷ درجه مدل 3031
۳,۸۰۰,۰۰۰-۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 انکوباتور ۳۷ درجه طراحی شده بر اساس کارکرد مداوم و بسیار کم مصرف امروزه در تمامی آزمایشگاهها از دستگاه انکوباتور استفاده می کنند که دستگاه های ساخت شرکت (GIFEL) در بخش وسیعی از آزمایشگاههای کشور نصب و در حال کار می باشد. در این مدل با استفاده از دو درب، یکی فلزی و یک درب شیشه ای که امکان بازدید در حین کار را به کاربر می دهد و این مدل دستگاه از یک محفظه داخلی از جنس استنلس استیل ۳۰۴ و یک بدنه بیرونی از جنس ورقه فولادی با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک تشکیل شده است و این مدل قابلیت نصب سیستم سرمایشی برای استفاده از دماهای پایین تر از محیط را دارد. برنامه های کاربردی: این مدل از دستگاههای ساخت(GIFEL) در آزمایشگاههای استاندارد ، تحقیقاتی برای انکوباسیون ها ، تخمیر ، هموژن سازی، واکنش های شیمیایی و بیوشیمیایی ، مطالعات بافت وآنزیم وهمچنین برای پرورش دادن کشتهای باکتری استفاده می شود .

هود شیمیایی تمام MDF
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های هود شیمیایی تمام MDf : جنس بدنه این هود شیمیایی ساخته شده از MDF مقاوم با روکش فرمیکای  استخوانی مقاوم در برابر اسید و قلیا با زهوارPVC است. جنس کف هود ساخته شده از سنگ گرانیت بسیار زیبا  و مقاوم به اسید و قلیا می باشد. شیر آلات آب و گاز (طبق درخواست مشتری ایرانی و یا ایتالیائی استفاده میشود ). کنترلر روشنائی ، شیر آب و شیر گاز بیرون از هود می باشد. دارای کاپ سینک اپوکسی ضد اسید و قلیا است. دارای فن سانترفیوژ حلزونی 2800  دور می باشد. دارای شاسی پروفیلی با رنگ کوره ای الکترو استاتیک و پایه های قابل تنظیم است. دارای خروجی در بالای هود برای مکش آلاینده ها می باشد. شیشه متحرک جلو همراه با وزنه تعادل و قر قره های بلبرینگی است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
 هود شیمیائی تمام فلزی
۹,۰۰۰,۰۰۰-۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های هود شیمیائی تمام فلزی : جنس بدنه هود شیمیائی ساخته شده از ورق آهنی با رنگ الکترواستاتیک ضد خش ، ضد اسید و ضد باز می باشد. در و تاج ساخته شده از ورق MDFبا نوارهای مقاوم pvc با رنگ دلخواه هماهنگ با آزمایشگاه مشتری می باشد. جنس کف هود ساخته شده از سنگ گرانیت بسیار زیبا  و مقاوم به اسید و قلیا می باشد . این دستگاه کاپ سینک ضد اسید و قلیا است. شیر آلات آب و گاز (طبق درخواست مشتری ایرانی و یا ایتالیائی استفاده میشود )  کنترلر روشنائی ، شیر آب و شیر گاز بیرون از هود میباشد. لامپ روشنائی و جای لامپ uv است. مجهز به پایه های قابل تنظیم است. دارای فن 2800 با مکش عالی و رنگ کوره ای و یا فن سانترفیوژ حلزونی(طبق نظر مشتری) می باشد. دارای طلق پلکسی گلاس با وزنه تعادل ، ریل و قر قره( تفلونی) می باشد.

دستگاه لایه نشانی چرخشی- اسپین کوتر
۸,۰۰۰,۰۰۰-۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این روش مبتنی بر نیروی گریز از مرکز است . در این روش زیر لایه بر روی صفحه دواری که قابل چرخیدن است قرار  می گیرد و محکم (معمولأ به وسیله اعمال یک خلاء ناچیز) به آن می چسبد .  سپس مقدار معینی از محلول حاوی ماده روکش شونده در مرکز زیر لایه قرار داده  می شود و صفحه شروع به چرخش می کند . در اثر چرخش زیر لایه , یک لایه  بسیار نازک از ماده مورد نظر در روی سطح آن پهن می شود و پس از خشک شدن  لایه , ماده روکش شده بر روی زیر لایه , لایه نشانی می شود . لایه نشانی  اسپینی , لایه های با ضخامت قابل تنظیم و یکنواخت را ایجاد می کند . کاربردهای دستگاه لایه نشانی چرخشی- اسپین کوتر : - ساخت ادوات الکترونیکی - دیود های نور گسیل آلی - ترانزیستور های اثر میدانی آلی - نانو حسگر ها - سنسور های گاز مبتنی بر سل ژل نانو ذرات  ITO - فناوری های زیستی - لایه نشانی مواد محلول و ژله‏ ای مانند سل ژل‏ها، پلیمرها، رنگ‏ها و…

لایه نشانی غوطه وری - دیپ کوتر
۶,۰۰۰,۰۰۰-۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه دیپ کوتر دستگاهی است برای  لایه نشانی مواد مایع ، محلول ها ، سل ها و... بر روی انواع ‏زیر لایه با  اشکال گوناگون (هندسی، غیر هندسی، منظم و غیر منظم) به صورتی که ضخامت لایه  نشانده شده می تواند در حد یک تک لایه از مولکول ها باشد. این ‏دستگاه  برای لایه نشانی نانو ذرات (‏Nano Particl‎‏) به صورت لایه به لایه (‏Layer By Layer‏)  بسیار ‏مناسب می باشد. دستگاه لایه نشانی غوطه وری امکان ساخت ادوات الکترونیکی مختلف از  جمله دیود های نور گسیل آلی ، ترانزیستور های اثر میدانی آلی ، نانو حسگر  ها ، سنسور های گاز مبتنی بر سل ژل و نانو ذرات ITO ،  را فراهم می سازد. این دستگاه ها امروزه جزء لاینفک آزمایشگاه های نانو  تکنولوژی و الکترونیک آلی شده اند. طراحی این دستگاه که به صورت سفارشی  برای این مرکز انجام شده است به گونه ای می باشد که حداقل لرزش را داشته و  درنتیجه با ایجاد پوشش یکنواخت خواص اپتیکی سطح تا حد امکان حفظ گردد.همچنین این دستگاه قابلیت برنامه ریزی سرعت غوطه وری و زمان غوطه وری را دارد. کاربرد های لایه نشانی غوطه وری - دیپ کوتر :  - ساخت ادوات الکترونیکی - ساخت دیود های نور گسیل آلی - ترانزیستورهای اثر میدانی آلی - نانو حسگرها - سنسورهای گاز مبتنی بر سل ژل - نانو ذرات ITO - لایه نشانی انواع پروتئین های زیستی - فناوری های زیستی - نانو فناوری - لایه نشانی بر روی عدسی عینک

پمپ پریستالتیک
۴,۲۰۰,۰۰۰-۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در پمپ پریستالتیک بوسیله حرکت یک سری چرخنده بر روی لوله ای الاستیک یک حرکت یکنواخت و پیشراننده در  جریان مایع بوجود می آید. پمپ پریستالتیک یا پمپ غلتکی از گروه پمپ جا به  جایی مثبت می باشد. پمپ های پریستالتیک عموما برای پمپاژ سیالات تمیز و  استریل و یا سیالات خورنده استفاده میشود چرا که ورود آلودگی در این پمپ ها  اتفاق نمی افتد. بعضی از کاربردهای این پمپ ها در پمپاژ فراورده های خونی,  سیالات شیمیایی خورنده, دستگاه های دیالیز و پمپ های بای پس قلب باز و ...  می باشد. از آنجا که تنها قسمت  داخلی تیوب در تماس با سیال پمپ شونده است میتوان به راحتی سطوح داخلی پمپ  را تمیز و استریل نمود. علاوه براین از آنجا که هیچ قطعه متحرکی در تماس با  سیال وجود ندارد, پمپ های پریستالتیک پمپ های ارزانی برای تولید و تعمیر و  نگهداری می باشند. کاربرد پمپ پریستالتیک :  پمپ پریستالتیک در آزمایشگاه آب و فاضلاب برای تخلیه و پر نمودن مخزن یا ظروف بدون استفاده از ظروف و تکرار فرایند و استفاده از شلنگ سیلیکون که قابل اتوکلاو می باشد. پمپ پریستالتیک در دستگاه های پزشکی مانند دستگاه دیالیز. پمپ پریستالتیک در دستگاه های آزمایشگاه تشخیص طبی مانند اتوآنالایزرها. پمپ پریستالتیک در صنایع نظامی برایجابجایی مایعات خطرناک در ساخت انواع آلیاژها و مواد منفجره. پمپ پریستالتیک در ازمایشگاه پزشکی و دامپزشکی برای تزریق انواع مواد دارویی و آزمایشی به موجود زنده در مدت زمان طولانی. پمپ پریستالتیک در صنایع آرایشی برای پر نمودن مواد مایع در ظروف پمپ پریستالتیک در داروسازی برای پر نمودن شربت ها ، قطره ها ، آمپول ها و همچنین کوتینگ قرص های روکش داربا استفاده از قانون ونتوری

پمپ سرنگی
۴,۲۰۰,۰۰۰-۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

با استفاده از این پمپ می توان علاوه بر تزریق و مخلوط کردن مایعات با دقت زیاد، جهت رقیق کردن محلول ها هم استفاده کرد. همچنین می توان تزریق پیوسته متناوب از دوپمپ داشت. این دستگاه، امکان پر شدن اتوماتیک نیز دارد. بنابراین پس از تخلیه کامل سرنگ، مجددا می تواند بافعال کردن شیر برقی از مخزن اولیه مکش انجام دهد. هر پمپ تشکیل شده از یک سرنگ با قطر مشخص که پیستون آن بوسیله یک سیستم حرکت خطی دقیق به حرکت در می آید. از پمپ سرنگی بیشتر در جایی استفاده می شود که نیاز به تزریق پیوسته و جریان آرام و دقیق داشته باشد.

پمپ پیستونی فشار بالا HPLC
۹,۰۰۰,۰۰۰-۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های پمپ پیستونی فشار بالا HPLC : پمپ پیستونی فشار بالا HPLC برای تزریق به محفظه های تحت فشار و بصورت تزریق پیوسته طراحی شده است. با استفاده از این پمپ می توان تا فشار 30 بار محلول را تزریق نمود. این پمپ تشکیل شده از پیستون فلزی که بصورت رفت و برگشتی کار می کنند. با استفاده از شیر یکطرفه های مخصوص و چک ولو جریانی پیوسته را می توان از این پمپ پیستونی فشار بالا HPLC گرفت.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه شیکر ارزش ماسه ای
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الک شیکر ارزش ماسه ای كاملاً كوره‌اي است. هدف از اين آزمايش تعيين نسبت حجم ماسه به كل حجم خاك و به طور خلاصه تعيين مي‌نمايد كه ماسه تا چه حد تميز است. دامنه‌ي حركت افقي اين دستگاه  است كه در زمان 60s انجام مي‌دهد.  حدود قابل قبول SE براي استفاده‌هاي مختلف می باشد.

دستگاه آنالیز کننده الکتروشیمایی مدل PGS-2066
۲۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آنالیز کننده الکتروشیمایی همراه با نرم افزار تحت ویندوز xp با امکانات متنوع و قابلیت نمایش و همجنین رسم منحنی های مختلف با امکان ارتباط online و  offline  با کامپیوتر دستگاه آنالیز کننده الکتروشیماییدارای کلیه تکنیک های الکتروشیمی شامل: تکنیک های ولتامتری  کلومتری کرونوآمپرومتری کرونوپستاسیومتری کرونوکلومتری و تکنیک های عاری سازی

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل