× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
انکوباتور co2 , انکوباتور آزمایشگاهی
۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

انکوباتور co2 مجهز به سنسور NDIR شرکت هایمن آلمان است که به روش اپتیکال میتواند غلظت گاز CO2 را برای سالیان سال با دقت اندازه گیری نماید. بازیابی سریع CO2 جهت پایدار نگه داشتن pH انجام می شود. دستگاه دارای سیستم کنترل دمای پیشرفته جهت تنظیم دقیق دما می باشد. مدیریت فضای داخلی انکوباتور با جابجایی سینی ها در ارتفاع دلخواه انجام میگیرد. درب های داخلی و خارجی عایق بندی شده می باشد. مصرف پایین گاز co2 ، سیستم عیب یاب داخلی ، تنظیم محدوده آلارم دما و co2 و آلارم بالا رفتن و پایین آمدن دما و co2 از ویژگی های دستگاه است. انکوباتور co2 دارای پردازنده میکروکنترلری ، صفحه نمایش وضعیت دما ، co2 و رطوبت است.  

انکوباتور 55 لیتری میکرو کنترلر هوشمند PID , انکوباتور آزمایشگاهی
۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

انکوباتور میکرو کنترلر هوشمند PID در دو نمونه ساده و فن دار موجود است. ویژگی ها : تنظیم دما از ۵ درجه بالاتر از دمای محیط تا ۶۰± درجه سانتیگراد دارای مخزن داخلی استیل ۳۰۴ دارای دو درب شیشه ای و فلزی تلرانس دما ۵ / ۰ ± در دو نمونه ساده و فن دار ساخت در ابعاد مختلف (بر اساس سفارش)  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
فرمانتور , انکوباتور آزمایشگاهی
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فرمانتور دستگاهی است که شرایط بهینه را برای رشد میکرو ارگانیسم‌ها مثل قارچ و باکتری و مخمر فراهم می‌کند. میکرو ارگانیسم‌ها در این شرایط خاص، بهتر و بیش‌تر رشد وفعالیت خواهند کرد. استفاده از فرمانتور به میکرو ارگانیسم‌ها این امکان را می‌دهد که پیش از انتقال به مرحله‌ی تولید بیش از ده نسل رشد کنند. با اضافه کردن مخمرها تحت محیط بسته ای بر روی مواد کربوهیدراتی عمل فرمانتاسیون توام با حرارت و فشار صورت گرفته و تولید و ایجاد الکل می گردد .با این دستگاه می‌توان پارامترهای محیطی از جمله  pH، دما و فوم را مدام کنترل کرد. در صورت به هم خوردن تعادل محیط رشد میکرو ارگانیسم، دستگاه با هشدار دادن اپراتور را از تغییر نامناسب شرایط آگاه می‌کند. فرمانتورهای ازمایشگاهی درظرفیت ۵،۲ و۱۰لیتری ساخته میشوند . فرمانتور شامل مخزن شیشه ای مدرج آلمانی - سنسورهای دما ، pH & DO ، سنسورانتی فوم ، نرم افزار کنترلی دستگاه تحت ویندوز با قابلیت save data و پرینت اطلاعات می باشد . ۴ عدد پمپ پربستالتیک با دبی قابل تنظیم ، دوعدد فلومتر اکسیژن و هوا، مانیتور تاچ رنگی در این دستگاه قرار داده شده است .      

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل