ویترین‌نت در حال حاضر در حوزه موردنظر فعالیت نمی‌کند.
برای کسب اطلاعات از انواع دستگاه‌ها و ماشین‌آلات موجود می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
مشاهده سایت

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در مجله صنعتی ویترین‌نت
خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟ خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟

خرید عمده محصولات کشاورزی ارگانیک یکی از دغدغه‌های بزرگ خریداران در این بازار است. اغلب خریدارانی که به صورت مستقیم محصولات...

ادامه مطلب  
دستگاه آسیاب خوراک دام و طیور

آسیاب خوراک دام

دستگاه آسیاب خوراک دام و طیور جزء ماشین آلات خوراک دام و طیور و آبزیان است که دانه‌های محصولات مختلف را به صورت پودر یا خرد شده تحویل می‌دهد. دستگاه های آسیاب خوراک دام و طیور در کشاورزی و دامداری به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرند و محصولات را برای استفاده های بعدی آماده می‌سازند. انواع آسیاب خوراک دام با مکانیزم های مختلفی کار می کنند و کارایی متفاوتی دارند. بیشترین تفاوت آن ها در نحوه ی آسیاب کردن غلات یا محصولات دیگر است. معمولاً کشاورزان برای این که بتوانند میزان دورریز و اتلاف محصولات خود را کاهش دهند از این دستگاه استفاده می‌کنند تا دام بتواند خوراک را به راحتی بخورد. در صنعت دام و طیور و آبزیان از این ابزار برای خرد کردن غلاتی مانند گندم، ذرت و ... استفاده می کنند تا آن‌ها به خوبی آسیاب شده و برای دام قابل مصرف باشند.

آسیاب چکشی خوراک دام

دستگاه‌های آسیاب کشاورزی به روش های مختلفی کار می کنند. برخی از این دستگاه ها به صورت چکشی عمل کرده و به آسیاب های چکشی معروف اند. این دستگاه ها با ضربه زدن به دانه‌ها و محصولات مختلف آن‌ها را خرد می‌کنند. آسیاب چکشی پر کاربردترین دستگاه آسیاب خوراک دام و طیور است که در انواع دامداری، دامپروری‌ و مرغداری‌ها برای بهبود تغذیه دام و طیور استفاده می‌شود.


برخی دیگر از انواع آسیاب خوراک دام، عملکرد سایشی دارند و با غلتاندن دو بخش که اکثراً از سنگ محکم ساخته شده است و دانه ها در بین آن ها قرار می گیرند به وجود آمده است این نوع آسیاب ها به نام بیلر معروف اند.
این دستگاه ها می توانند به صورت جداگانه و با یک موتور کار کنند یا آن ها را بر روی تراکتور یا تیلر نصب کرد و از نیروی تولیدی توسط آن ها کار کنند. از این رو بسته به نوعی که مشتری انتخاب می کند و سایز آن می تواند تنوع زیادی داشته باشد. انتخاب نوع آن بر اساس نوع غلات و میزان خرد کنندگی که از آن انتظار می رود صورت می گیرد.

درخواست مشاوره رایگان
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان