× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
دستگاه پرکن آب معدنی و خط تولید آندستگاه پرکن آب معدنی و خط تولید آن

امروزه وجود انواع دستگاه پرکن آب معدنی با ظرفیت های مختلف به یک ضرورت انکار ناپذیر برای کارخانه هایی محسوب می شود که از این محصول...

ادامه مطلب  
درباره خط تولید آب معدنی (ویدیو)درباره خط تولید آب معدنی (ویدیو)

با توجه به قرارگیری منطقه ای کشور عزیزمان و همچنین کشورهای اطراف ما در مناطق نیمه خشک و خشک ، بسته بندی آب معدنی و آب آشامیدنی...

ادامه مطلب  
خط تولید آب معدنی

آشنایی با خط تولید آب معدنی:

خط تولید آب معدنی یکی از پر سود ترین و مهم ترین سرمایه گذاری ها در بخش مواد خوراکی و نوشیدنی ها است. آب معدنی از طبیعی ترین محصولات موجود در کشور است که نیاز به تولید و یا برداشت ندارد و با یافتن چشمه مناسب و پر آب می توان خط تولید آب معدنی اختصاصی را آغاز کرد.
در ادامه به مواردی که برای شروع خط تولید آب معدنی به آن نیاز دارید، اشاره خواهیم کرد.

موارد مورد نیاز برای شروع خط تولید آب معدنی

یافتن چشمه مناسب:

کشور ایران جزو کشور هایی به حساب می آید که دارای بیشترین چشمه های آب معدنی در جهان است. باید چشمه آب معدنی مناسب که قابلیت تولید آب زیادی دارد را پیدا کرده و بر روی آن سرمایه گذاری کنید.

نصب تجهیزات برداشت، ذخیره و تصفیه:

آب معدنی تولید شده توسط چشمه به تنهایی نمی تواند پاسخگوی نیاز های شما باشد. بنابراین باید برای ایجاد خط تولید آب معدنی دستگاه های مختلفی را نصب کرده تا بتوانید آب با خلوص مناسب را تهیه کنید. در کنار آن نیز می توانید با توجه به غلظت و شرایط آب چشمه، مقداری آب معمولی را نیز به آن اضافه کنید تا در کنار تولید بیشتر آب با کیفیت تری را نیز به مشتریان خود برسانید.

بسته بندی:

بسته بندی زیبا و جذاب در کنار بالا بردن خواست مشتریان موجب می شود که آب معدنی تولیدی شما در حمل و نقل نیز ساده تر باشد.

یافتن شبکه توزیع مناسب:

امروزه برند های زیادی از آب های معدنی مختلف در بازار وجود دارند و به دلیل همین تنوع زیاد است که مشتریان توجه خاصی به برند آب ها ندارند و هر مدل آب معدنی موجود در بازار را تهیه می کنند. در این شرایط شما باید سعی کنید بهترین شبکه توزیع را یافته و از این طریق فروش محصول خود را افزایش دهید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .