ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
ثبت رایگان محصول
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
ملات پاش بادی دیواری شیر گازی
۲۵۰,۰۰۰ تومان

ملات پاش بادی وسیله ای مناسب و جدید برای سیمانکاری روی دیوارهای آجری ، سفالی ، تری دی پانل و ... می باشد. ملات پاش بادی قابلیت نگهداری ملات را به اندازه ۳ تا ۴ لیتر را داشته که به کمک فشار باد عملیات خروج ملات را بر روسی هر سطحی به صورت پاششی را دارد. با استفاده از ملات پاش بادیی یا شاتکریت دستی میتوان به کار سرعت بخشید. مزایای استفاده از ملات پاش : - پرتی کم ملات و چسبندگی بهتر - سرعت بخشیدن چشمگیر به کار شما - کارایی ساده و کاهش نیروی انسانی - قیمت مناسب و به صرفه نسبت به سایر دستگاه ها - حمل و نقل آسان و ساده

ملات پاش بادی سقفی شیر گازی
۲۸۰,۰۰۰ تومان

ملات پاش بادی سقفی شیر گازی بعد از اتصال پیستوله به کمپرسور باد از طریق شیلنگ باد ملات آماده شده خود را ( ماسه و سیمان معمولی و یا … ) از طریق پیستوله از مخزن که برای ملات استفاده می کند برمیدارد و با فشردن اهرم ملات بر روی محل مورد نظر پاشیده می شود.  

ملات پاش بادی سقفی شیر اهرمی
۳۲۰,۰۰۰ تومان

ملات پاش بادی سقفی یا شاتکریت دستی وسیله‌ای است برای پاشش انواع ملات سیمانی و … بر روی دیوار و سقف‌ها می باشد ملاقه ملات پاش یا ملات پاش بادی جایگزین مناسب و منطقی برای دستگاههای شاتکریت پیستونی و ماردونی می باد و کارکرد ساده و در عین حال بسیار کاربری دارد. این وسیله به وسیله یک کمپرسور باد معمولی که در بازار موجود است ( ۳۵۰ لیتری به بالا با فشار کاری ۸ بار به بالا ) قابل استفاده برای تمامی پیمانکاران و … قابل استفاده می باشد این دستگاه عملا کار شاتکریت بتن یا ملات را انجام می دهد و قابل استفاده برای سیمانکاری و ملات پاشی روی دیوارهای ۳دی پانل می باشد. ملات پاش بادی سقفی دارای یک مخزن همونطور که در بالا عرض شده دارای ظرفیت ۳ الی ۴ لیتری که به قالب تهیه شده ریخته گری پرچ شده و به طریقه اتصالات که بر روی لوله باد انجام شده است شامل شیر اهرمی و … به قالب ریخته گری اتصال داده شده است قالب تهیه شده که کار اصلی ملات پاشی را انجام میدهد دارای چهار سوراخ جلویی و چهار سوراخ پشتی می باشد که باد از سوراخ‌های پشتی وارد شده و به و ملات را از سوراخ جلویی خارج می کند.

ملات پاش بادی دیواری شیر اهرمی ( آذران سازه )
۳۰۰,۰۰۰ تومان

ملات پاش بادی وسیله‌ای است برای پاشش ملات روی سطوح ، این سطوح می تواند شامل دیوار ، سقف ، ستون ، تری دی پانل و … باشد. سیستم کامل ملات پاش بادی شامل یک عدد پیستوله ملات پاش بادی ، شیلنگ باد و کمپرسور باد ۲۵۰ لیتری یا ۳۵۰ لیتری است. روش کار ملات پاش بادی به این صورت است : بعد از اتصال پیستوله ملات پاش بادی به یک سر شیلنگ و اتصال سر دیگر شیلنگ باد به کمپرسور سیستم آماده کار و پاشش ملات است ، برای راحتی کار شما می توانید ملات آماده شده خود را در یک مخزن قرار دهید و به وسیله این پیستوله ملات پاش که دارای دسته نگهدارنده فلزی مخزن می باشد ( این دسته در تعادل ملات پاش بادی و خستگی دست بسیار موثر است ) برداشته و به سطح مورد نظر با فشار دادن شیر اهرمی کار پاشش را انجام دهید. مزایای استفاده از ملات پاش : - پرتی کم ملات و چسبندگی بهتر - سرعت بخشیدن چشمگیر به کار شما - کارایی ساده و کاهش نیروی انسانی - قیمت مناسب و به صرفه نسبت به سایر دستگاه ها - حمل و نقل آسان و ساده

دستگاه شاتکریت T240
۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه شاتکریت T240 در بین دستگاه های شاتکریت خشک پاش دارای دبی خروجی مناسب ابعاد کوچک و سبک ترین مدل از نظر وزنی می باشد که همین خصوصیات باعث گردیده پروژه هایی که از نظر اجرا دارای ظرافت و یا حجم پایین بتن پاشی می باشد کاربرد این دستگاه را وسیع نماید. کاربرد : دستگاه شاتکریت T240 جهت بتن پاشی در تونل های فاضلاب شهری و گالری های کوچک ، پاشش مواد نسوز به جداره داخلی کوره های سیمان و فولاد و… ،تونل سازی، معدن و سدسازی و پاشش روی دیوارهای استخرهای خاکی، بتنی و همچنین ساخت مصنوعات سنگی از قبیل صخره و… کاربرد دارد. ویژگی ها : صفحه های لاستیکی دستگاه شاتکریت T240 مجهز به گریس خور می باشد که همین امر باعث افزایش عمر مفید قطعات مصرفی و کاهش هزینه های سرویس و نگهداری می گردد. ظرفیت قیف ورودی دستگاه شاتکریت T240  بیست و پنج لیتر می باشد و همچنین این دستگاه قابلیت پاشش مصالح با دانه بندی ۸ میلی متر بدون نیاز به سرند را دارد.

دستگاه ملات پاش ماردونی T6020-B3
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه ملات پاش ماردونی پمپی مناسب جهت پاشش و انتقال مواد سیال و نیمه سیال و مناسب جهت تزریق دوغاب، ملات، گروت، و… می باشد که به دلیل طراحی ساده این پمپ کاربری بسیار آسان را برای مصرف کننده ایجاد می کند. تغییر رتور استاتورها برای ظرفیت های خروجی مختلف با دانه بندی های مختلف از قابلیت های دستگاه ملات پاش ماردونی است. انتقال و تزریق دوغاب و همچنین ملات های خمیری شکل از کاربردهای دستگاه ملات پاش ماردونی است. دستگاه ملات پاش ماردونی به دلیل کوبل مستقیم دینام به گیربکس اصلی در مقایسه با پمپ های مشابه از مکانیزم ساده تری برخوردار می باشد. پاشش مواد ضدحریق (Fireproofing) برای سازه های فلزی و پاشش موادهای مختلف نظیر سیمان سفید (نرمه پاشی) گچ های پلیمری، کاهکی، پوشش نمای ساختمان، و سیمان رنگی و… از قابلیت های دستگاه ملات پاش ماردونی است. ویژگی ها : حمل و جابجایی آسان با توجه به اکسل و چرخ های طراحی شده شاسی توری مخزن جهت جلوگیری از ورود مصالح درشت دانه به مخزن سرنازل های مختلف برای پاشش در سطوح مختلف تامین باد جهت پاشش توسط کمپرسور هوای تعبیه شده بر روی دستگاه تنظیم استاتور در مواقعی که فشار پمپ بدلیل استهلاک کم می باشد دارای دریچه خروجی برای شستشو و نظافت آسان و سریع

دستگاه انتقال مصالح T500
۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه انتقال مصالح T500 تنها دستگاه موجود و اقتصادی ترین روش انتقال مصالح به طبقات  می باشد که با ابعاد و حجم کم موجود می باشد. این پمپ در مقایسه با پمپ های کرمی (منو پمپ) و یا پمپ های پیستونی که نمی توانند مصالح خشک و نیمه خشک و مرطوب را به طبقات پمپاژ کنند می تواند به راحتی این کا را انجام دهد. دستگاه انتقال مصالح T500 انتقال ملات ، بتن ریز ، شن ، سنگ ریزه ،پوشش سقف و خاک و مصالح با دانه بندی ۱۶ میلیمتر تا ۲۵ میلیمتر را انجام میدهد.

ست تزریق دوغاب سیمان
۴۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ست تزریق دوغاب سیمان شامل میکسر اولیه ۴۰۰ لیتری، میکسر ثانویه ۷۰۰ لیتری و پمپ تزریق پیستونی T180  می باشد مجموعه کامل ست تزریق دوغاب سیمان جهت عملیات تزریق دوغاب سیمان برای پروژه های سد سازی، تونل سازی و نیلینگ استفاده میشود  با توجه به پیستونی بودن سیستم پمپ قابلیت تزریق تا ۱۰۰ بار فشار را دارا می باشد.  

زیر دسته های دستگاه ملات پاش

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول