× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
اره موتوری مدل MS150
۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اره موتوري با توجه به شرايط خاص جنگلهاي شمال ايران، در عمليات قطع و تبديل به وسيله اي بي بديل تبديل شده است. با اين حال، انجام تحقيقاتي در مورد ارزيابي عملکرد و کارايي اين وسيله ضروريست. اره موتوري MS150 اشتيل آلمان با تيغه آلمان اصلي تولید وعرضه می شود. زنجيراره موتوری ، سوئد سايز 30 cm و قدرت موتور ٢ اسب می باشد.  

اره زنجیری بنزینی هیوندای HP2245_CS
۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اره زنجیری بنزینی هیوندای HP2245_CS  با توان خروجی موتور 2200 وات و سرعت در حالت بی باری 3200 قابل استفاده در انواع باغ ها و زمین های زراعی است. اره زنجیری یا اره برقی یا اره موتوری نام نوعی اره است که با استفاده از الکتریسیته، نیروی هیدرولیک و یا اغلب توسط یک موتور دو زمانه کار می‌کند. از این وسیله جهت بریدن درختان، هرس درختان و یا تهیه هیزم استفاده می‌شود .  اره زنجیری برای انجام کارهایی مانند هرس کردن  درختان میوه ، بردین درختان خشک ، هرس درختان ، قطع و انداختن درخت در جنگل یا مزارع تولید چوب ، تهیه هیزم از درختان و سرشاخه ها به کار می رود . به عبارتی دیگر اره زنجیری یا همان اره موتوری وسیله ای است مخصوص باغبانان. اره زنجیری دارای نوعی زنجیر ریز دندانه دار بود که برش در قسمت مقعر جلوی آن صورت می پذیرفت.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
اره موتوری بنزینی مدل PSI 9900
۵,۱۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

• اره موتوری بنزینی دارای زنجیر 60 سانتی متر اورگون OREGON است. • تیغه 50 سانتی متر مشعوف MASHOUF در اره موتوری بنزینی قرار داده شده است. ویژگی ها : •اره موتوری بنزینی دارای زنجیر اصل اورگون کانادا (انتخابی) است. • تمامی قطعات یدکی؛ در حد مونتاژ در اره موتوری بنزینی قرار داده شده است. • طول عمر اره موتوری بنزینی بسیار بالا است. • اره موتوری بنزینی مخصوص کاربرد های حرفه ای ها (به خصوص الوار کشی) است.

اره موتوری بنزینی مدل  STIHL MS 230
۴,۹۹۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اره موتوری بنزینی برند اشتیل آلمان STIHL است. تیغه اره موتوری بنزینی 35و 40 و 45 سانتی متر است. زنجیر 35 و 40 و 45 سانتی متر اشتیل STIHL در اره موتوری بنزینی قرار داده شده است.      

اره زنجیری PSI 9700
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از ویژگی های اره زنجیری : کاربراتوراره زنجیری ساخت ژاپن و تیغه و زنجیر اصل اورگون کانادا (انتخابی) است . تمامی قطعات یدکی اره زنجیری ؛ در حد مونتاژ موجود است . طول عمر اره زنجیری  بسیار بالا است. اره زنجیری دارای وزن پایین است و کارایی بالایی دارد. تیغه اره زنجیری 50 سانتی متر اورگون OREGON است زنجیراره زنجیری 50 سانتی متر اورگون OREGON است. کاربراتوراره زنجیری والبرو ژاپن WALBRO است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
اره موتوری

مشخصات اره موتوری

اره موتوری از دستگاه ها و ماشین آلات صنعت باغبانی مفید است که برای بریدن درختان مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه اره های قدیمی و دستی دیگر جوابگوی نیاز باغبانان نیست و برای هرس کردن و بریدن درختان بزرگ از اره های برقی استفاده می شود.

اره برقی در انواع مختلفی وجود دارند که سایزهای متفاوتی را برای کاربری های مختلف شامل می شوند. معمولاً در باغات بزرگ وجود یک اره موتوری کوچک یا بزرگ مورد نیاز است. برای مکان هایی که پرورش درختان برای تهیه چوب صورت می گیرد، از اره موتوری حرفه ای تر استفاده می شود.

انواع اره موتوری

علاوه بر این که اره های موتوری در سایزهای مختلفی تولید می شوند، انواع اره موتوری بر اساس نوع سوخت نیز به بازار ارائه می شود. بر اساس این که سوخت در دسترس کدام نوع باشد، انواع اره هایی که انرژی خود را از گازوئیل، بنزین، مازوت و ... تأمین می کنند، در بازار وجود دارد.

برخی از انواع اره موتوری به صورت دوگانه سوز هستند. این اره ها با سرعت بالایی می توانند کار بریدن و قطع درختان را انجام دهد و به علت این که کار اره کردن توسط دستگاه صورت می گیرد کاربر خسته نمی شود و نیازی به انرژی زیاد ندارد.

خرید و فروش اره موتوری

اره موتوری یکی از انواع ادوات و لوازم باغبانی است که در مراکز معتبر خرید و فروش می شود. تولید کنندگان مختلفی در این زمینه کار می کنند که هر کدام به نوعی می توانند نیاز مشتریان را برآورده کنند. در هنگام خرید باید فاکتورهایی مانند متوسط تنه درختانی که قرار است با اره قطع شوند، میزان کار متوسط دستگاه و ... در نظر گرفته شود.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل