خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
اره موتوری بنزینی مدل PSI 9900
۵,۱۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

• اره موتوری بنزینی دارای زنجیر 60 سانتی متر اورگون OREGON است. • تیغه 50 سانتی متر مشعوف MASHOUF در اره موتوری بنزینی قرار داده شده است. ویژگی ها : •اره موتوری بنزینی دارای زنجیر اصل اورگون کانادا (انتخابی) است. • تمامی قطعات یدکی؛ در حد مونتاژ در اره موتوری بنزینی قرار داده شده است. • طول عمر اره موتوری بنزینی بسیار بالا است. • اره موتوری بنزینی مخصوص کاربرد های حرفه ای ها (به خصوص الوار کشی) است.

اره موتوری بنزینی مدل  STIHL MS 230
۴,۹۹۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اره موتوری بنزینی برند اشتیل آلمان STIHL است. تیغه اره موتوری بنزینی 35و 40 و 45 سانتی متر است. زنجیر 35 و 40 و 45 سانتی متر اشتیل STIHL در اره موتوری بنزینی قرار داده شده است.      

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
اره زنجیری PSI 9700
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از ویژگی های اره زنجیری : کاربراتوراره زنجیری ساخت ژاپن و تیغه و زنجیر اصل اورگون کانادا (انتخابی) است . تمامی قطعات یدکی اره زنجیری ؛ در حد مونتاژ موجود است . طول عمر اره زنجیری  بسیار بالا است. اره زنجیری دارای وزن پایین است و کارایی بالایی دارد. تیغه اره زنجیری 50 سانتی متر اورگون OREGON است زنجیراره زنجیری 50 سانتی متر اورگون OREGON است. کاربراتوراره زنجیری والبرو ژاپن WALBRO است.

اره موتوری

اره موتوری برای بریدن درختان مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه اره های قدیمی و دستی دیگر جوابگوی نیاز باغبانان نیست و برای هرس کردن و بریدن درختان بزرگ از اره های برقی استفاده می شود. اره برقی در انواع مختلفی وجود دارند که سایزهای متفاوتی را برای کاربری های مختلف شامل می شوند. معمولاً در باغات بزرگ وجود یک اره موتوری کوچک یا بزرگ مورد نیاز است. برای مکان هایی که پرورش درختان برای تهیه چوب صورت می گیرد از اره موتوری حرفه ای تر استفاده می شود.

انواع اره موتوری
علاوه بر این که اره های موتوری در سایزهای مختلفی تولید می شوند، انواع مختلفی از آن ها بر اساس نوع سوخت نیز به بازار ارائه می شود. بر اساس این که سوخت در دسترس کدام نوع باشد انواع اره هایی که انرژی خود را از گازوئیل، بنزین، مازوت و ... تأمین می کنند در بازار وجود دارد. برخی از انواع اره موتوری به صورت دوگانه سوز هستند. این اره ها با سرعت بالایی می توانند کار بریدن و قطع درختان را انجام دهد و به علت این که کار اره کردن توسط دستگاه صورت می گیرد کاربر خسته نمی شود و نیازی به انرژی زیاد ندارد.

خرید و فروش اره موتوری
اره موتوری یکی از انواع ابزار باغبانی است که در مراکز معتبر خرید و فروش می شود. تولید کنندگان مختلفی در این زمینه کار می کنند که هر کدام به نوعی می توانند نیاز مشتریان را برآورده کنند. در هنگام خرید باید فاکتورهایی مانند متوسط تنه درختانی که قرار است با اره قطع شوند، میزان کار متوسط دستگاه و ... در نظر گرفته شود.

شهر تامین کننده