× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
نرم افزار طراحی الگو و برش

آشنایی با کاربردها و فواید استفاده از نرم افزار طراحی الگو و برش
با پیشرفت علم و تکنولوژی نرم افزارهای مختلف جهت طراحی دقیق، سریع و بدون خطا تولید شده اند که به عنوان نرم افزار طراحی الگو و برش شناخته می شوند. طراحان لباس و الگو قادر هستند تا با استفاده از این نرم افزار بر اساس روش مورد نظر خود و بدون هیچ گونه محدودیت، الگوی مورد نظر خود را طراحی کنند و با استفاده از جدول های استاندارد که در بایگانی نرم افزار وجود دارند و با استفاده از جدول های مورد تائید خود که می توانند آن ها را به نرم افزار بیافزایند، الگوی مورد نظر خود را سایز بندی کرده و پارچه را بر اساس آن برش می دهند.


ویژگی های نرم افزار طراحی الگو و برش
این نرم افزارها که جهت استفاده در خیاطی طراحی شده اند دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشند. در ادامه با این ویژگی ها آشنا خواهید شد.
o با استفاده از نرم افزار طراحی و الگو و تابع منحنی موجود در آن کنترل، ویرایش و تغییر منحنی های الگو به روشی ساده و با دقتی فوق العاده امکان پذیر می باشد.
o با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود فایل های ذخیره شده الگو را به فرمت فایل های دیگر نرم افزارهای طراحی الگو تبدیل نمایید.
o همچنین با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود اجزای یک الگو را به الگوی دیگر انتقال دهید و سرعت و دقت طراحی افزایش خواهد یافت.
o می توانید الگوی مادر را به داخل نرم افزار ارسال نمایید و سایزبندی را تغییر دهید.
o این نرم افزارها دارای بیش از 70 ابزار و تابع پیشرفته هستند که کار طراحی الگو را ساده سازند.
o می توانید روش سایزبندی را به عنوان قانون و برای استفاده مجدد ذخیره نمایید.
o همچنین قادر خواهید بود تا قطعات الگو را قبل از آغاز کار دوخت و دوز با یکدیگر مطابقت دهید.
o امکان سایزبندی الگو به دو روش نقطه ای و خودکار امکان پذیر خواهد بود.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .