× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه فوتو دیجیتایزر
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه فتودیجیتایزر جمینی (Gemini) با استفاده از نرم‌افزار مخصوص و اتصال به دوربین عکاسی این امکان را به کاربر می‌دهد تا با تصویر برداری از مجموعه الگوها، آنها را به کامپیوتر ارسال نموده و پس از طی فرآیندی نرم‌افزاری، به فایل قابل ویرایش توسط نرم افزار تبدیل نماید. همچنین می‌توانید با توجه به محیط کاری خود و استفاده بهینه از فضا، سیستم فتو‌دیجیتایزر از قبیل دوربین و میز‌عکاسی را به گونه‌های مختلف نصب نمایید.  

نرم افزار طراحی الگو، سایزبندی و چیدمان جمینی
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

نرم‌افزار طراحى الگو و سایزبندى جمینی (Gemini)، محصولى جامع به‌ منظور طراحى دقیق، سریع و بدون خطاى الگو مطابق با خواست تولیدکنندگان پوشاک مى‌باشد. با استفاده از این نرم‌افزار، طراحان لباس و الگو مى‌توانند مطابق با متد دلخواه خود و بدون محدودیت، الگوى موردنظر را طراحى نموده، سپس با استفاده از جداول استاندارد سایز موجود در آرشیو نرم‌افزار یا با بهره‌گیرى از جداول مورد تأیید خود که به نرم‌افزار افزوده مى‌شود، الگو را سایزبندى نمایند. ره‌ گیرى از رابط کاربرى فارسى و انگلیسى، ابزارهاى توابع پیشرفته طراحى الگو نظیر ابزار ایجاد ساسون، انتقال ساسون، پلیسه به روش‌هاى مختلف، توابع ایجاد حق درز لباس، ایجاد چرت، اوازمان و غیره این امکان را براى طراحان فراهم مى‌سازد تا به سادگى و دورى از خطاهاى متداول طراحى الگو، طراحى نمایند. همچنین امکان ایجاد منحنى‌هاى کامل و یکنواخت با استفاده از تابع منحنى BEZIER در طراحى منحنى‌هاى الگو امکان کنترل و ترسیم بهترین منحنى را فراهم مى‌سازد. از مهم‌ ترین ویژگى‌هاى این محصول نرم‌افزارى، مى‌توان به رابط کاربرى فارسى، قابلیت ارتباط با سایر محصولات نرم‌افزارى معتبر دنیا و همچنین دستگاه‌هاى سخت‌افزارى پیشرفته پوشاک نظیر دیجیتایزر، پلاتر و دستگاه برش خودکار اشاره نمود. همچنین در صورتى‌ که الگو داراى سایزبندى باشد، تمام سایزها به‌ صورت مستقیم از طریق دیجیتایزر وارد سیستم نرم‌ افزارى مى‌گردند. نرم‌افزار برنامه‌ریزى برش جمینی (Gemini)، این امکان را به دست مى‌دهد که با توجه به محدودیت طول میز برش و تنوع پارچه‌ها، براى تولید یک محصول در تیتراژ بالا، چند چیدمان متفاوت را براى برش روى طاقه‌هاى متفاوت ارائه داد. این برنامه‌ریزى به شکلى خواهد بود که عمل پهن کردن طاقه را به حداقل ممکن برساند و در انتهاى کار هیچ قطعه الگویى باقى نماند، ضمن اینکه مصرف پارچه را نیز به حداقل مى‌رساند. همچنین امکان ارائه گزارش‌هاى جامع و کامل توسط این نرم‌افزار سبب مى‌گردد که علاوه بر محاسبه مصرف پارچه و میزان ضایعات، امکان برنامه‌ریزى براى قیمت‌گذارى و محاسبات بعدى براى تنرم‌افزار چیدمان خودکار الگوی جمینی (Gemini)، با استفاده از الگوریتم‌هاى پیشرفته، بهترین چیدمان ممکن را براى مجموعه الگوهاى شما پیشنهاد مى‌دهد. با استفاده از این نرم‌افزار، در کمترین زمان مى‌توانید الگوهاى جدید خود را با توجه به پارامترهاى موردنظر خود به‌صورتى چیدمان نمایید که دورریز پارچه حداقل گردد. در نتیجه با کاهش دورریز، راندمان تولید شما افزایش و هزینه‌هاى تولید کاهش مى‌یابد. در این نرم‌افزار مى‌توانید چندین مجموعه الگو را به‌صورت خودکار و با دقت بالا چیدمان نمایید. امکان برقرارى ارتباط با پلاتر و همچنین دستگاه برش خودکار از قابلیت‌هاى مهم این نرم‌افزار است. چنانچه مایل به برش دستى هستید، مى‌توانید چیدمان انجام‌شده را برروى پلاتر با انداز‌ه‌هاى واقعى و ابعاد تولید، پلات نمایید. همچنین قادر خواهید بود چیدمان صورت‌پذیرفته را به دستگاه برش خودکار با تعیین توالى برش ارسال نموده و برش بزنید. نرم‌افزار چیدمان الگوى Gemini مى‌تواند از سایر نرم‌افزارهاى طراحى نیز فایل الگو را به‌عنوان فایل ورودى براى چیدمان دریافت نماید. علاوه بر قدرت چیدمان بالاى نرم‌افزار، پذیرش شروط مختلف در هنگام چینش الگو نظیر رعایت راه و بیراه پارچه، عدم چینش درصورت وجود عیب در پارچه، چینش فقط قطعات انتخاب‌شده و ... از دیگر مزایاى مهم این محصول نرم‌افزارى است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
نرم افزار طراحی الگو و برش

آشنایی با کاربردها و فواید استفاده از نرم افزار طراحی الگو و برش
با پیشرفت علم و تکنولوژی نرم افزارهای مختلف جهت طراحی دقیق، سریع و بدون خطا تولید شده اند که به عنوان نرم افزار طراحی الگو و برش شناخته می شوند. طراحان لباس و الگو قادر هستند تا با استفاده از این نرم افزار بر اساس روش مورد نظر خود و بدون هیچ گونه محدودیت، الگوی مورد نظر خود را طراحی کنند و با استفاده از جدول های استاندارد که در بایگانی نرم افزار وجود دارند و با استفاده از جدول های مورد تائید خود که می توانند آن ها را به نرم افزار بیافزایند، الگوی مورد نظر خود را سایز بندی کرده و پارچه را بر اساس آن برش می دهند.


ویژگی های نرم افزار طراحی الگو و برش
این نرم افزارها که جهت استفاده در خیاطی طراحی شده اند دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشند. در ادامه با این ویژگی ها آشنا خواهید شد.
o با استفاده از نرم افزار طراحی و الگو و تابع منحنی موجود در آن کنترل، ویرایش و تغییر منحنی های الگو به روشی ساده و با دقتی فوق العاده امکان پذیر می باشد.
o با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود فایل های ذخیره شده الگو را به فرمت فایل های دیگر نرم افزارهای طراحی الگو تبدیل نمایید.
o همچنین با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود اجزای یک الگو را به الگوی دیگر انتقال دهید و سرعت و دقت طراحی افزایش خواهد یافت.
o می توانید الگوی مادر را به داخل نرم افزار ارسال نمایید و سایزبندی را تغییر دهید.
o این نرم افزارها دارای بیش از 70 ابزار و تابع پیشرفته هستند که کار طراحی الگو را ساده سازند.
o می توانید روش سایزبندی را به عنوان قانون و برای استفاده مجدد ذخیره نمایید.
o همچنین قادر خواهید بود تا قطعات الگو را قبل از آغاز کار دوخت و دوز با یکدیگر مطابقت دهید.
o امکان سایزبندی الگو به دو روش نقطه ای و خودکار امکان پذیر خواهد بود.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل