× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه تزریق پلاستیک
۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این سری دستگاه های تزریق پلاستیک با طراحی زیبا و همچنین کارایی بالا در دو مدل ربوتیک و معمولی، برای تولید انواع پریفرم های ساده و رنگی در وزن ها و دهانه های مختلف با کیفیت مطلوب مناسب است. این دستگاه تزریق پلاستیک با حداقل مصرف انرژی و هزینه، بیشترین میزان پریفرم را تولید می کند. میزان تزریق این دستگاه تزریق پلاستیک، 400 گرم در ثانیه و فشار تزریق آن 206 Mpa است.

دستگاه تزریق پلاستیک H 125
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تزریق پلاسیتک H 125 به صورت 3 صفحه و 2 صفه ارائه می شود. دستگاه مدل H تمام هیدرولیک بوده و با آخرین استاندارد های روز اروپا ساخته شده است. از مزیت های این دستگاه می توان به وزن کمتر، حجم کمتر، مصرف انرژی کمتر، مصرف روغن هیدرولیک کمتر، صدای کمتر و سرعت تولید بیشتر اشاره کرد.  مهم ترین مزیت ماشین آلات ساخت شهاب مواردی است که با توجه به سفارش مشتری ساخته می شود: - استفاده از پمپ های دبی متغیر و یا موتورهای با کنترل متغیر فرکانس برای تنظیم دور و یا سروو موتور در واحد هیدرولیک - آخرین تکنولوژی سیستم کنترل الکتریکی هوشمند (PLC) به همراه صفحه نمایش LCD رنگی - استفاده از مکانیزم های پیشرفته در طراحی گیره با روش های هیدرومکانیک (اهرمی)، تمام هیدرولیک (جک مستقیم) و گیره دو صفحه در سایزهای مختلف  - امکان نصب انباره روغن (آکومولاتور) برای تولید قطعات با سرعت های زیاد و ضخامت های کم - استفاده از بازوی مکانیک (رباتیک) برای تسهیل در تولیدات دستگاه

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه تزریق پلاستیک
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ گرم ایرانی ساخت شرکت فولاد ماشین مشهد بسیار تمیز دارای پی ال سی پرفشنال، جک صلیبی، سیلندر و ماردون چینی است. فاصله بین تایبارا در این دستگاه تزریق پلاستیک ۴۲ سانتیمتر است. دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ گرم دارای روغن کاری و شیر ویکرز آلمان نیز است.

دستگاه باد کن پت
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه باد کن پت یا دستگاه باد کن بطری دارای دو نوار بالابر پریفرم متصل به کوره (اوون ) ونوار بالابر بطری است که به صورت اتوماتیک پریفرم را به داخل کوره هدایت کرده و پس از گرم شدن به قالب باد کن انتقال می دهد، و پس از باد شدن روی بالابر ریخته و به قسمت بندی (پرکن )انتقال داده میشود .  

دستگاه تزریق پلاستیک injection
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فروش ماشینهای ،تزریق پلاستیک، ماشین سازی ابتکار ، سازنده و تعمیر کننده انواع دستگاه ،تزریق پلاستیک، ایرانی و خارجی در این مجموعه قطعات برق و هیدرولیک دستگاه های تزریق پلاستیک از بهترین مارکهای اروپایی تامین میگردند. و در ظرفیتهای ۱۰۰گرم تا 10۰۰۰ گرم در مدلهای مختلف از قبیل دستگاه تزریق پلاستیک جکی، جک وسط ، بازو صلیبی ، بازویی جک کج ،موجود میباشند . ..همچنین این مجموعه در زمینه بازسازی دستگاه های ،تزریق پلاستیک، فرسوده فعالیت گسترده ای داشته وشما را از پرداخت هزینه های کلان معاف میکند.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
ماشین آلات و دستگاه های تزریق پلاستیک

ماشین آلات و دستگاه های تزریق پلاستیک
به فرایند قالب گیری تولید کردن محصولات تزریقی که بر مبنای ترمو پلاستیک و ترموست ها انجام می گیرد، قالب گیری تزریقی گفته می شود. این فرایند به کمک ماشین آلات و دستگاه های تزریق پلاستیک انجام می شود و در این ماشین ها مواد مختلف پس از وارد شدن به سیلندر داغ دستگاه، با یکدیگر میکس می شوند.
ماشین آلات و دستگاه های تزریق پلاستیک انواع مختلفی دارند که نحوه ی کار هر کدام از آن ها با دیگری متفاوت است. در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع مختلف این ماشین ها، اجزای آن ها و مزایا و معایب هر کدامشان بپردازیم.
ماشین آلات و دستگاه های تزریق پلاستیک چه انواع مختلفی دارند؟
این دستگاه ها سه نوع اصلی و مشهور دارند که عبارت است از:
1. هیدرولیک 2. تمام الکتریک 3. هیبریدی

1. دستگاه تزریق هیدرولیک
دستگاه تزریق هیدرولیک رایج ترین نوع ماشین آلات و دستگاه های تزریق پلاستیک هستند. سیلندر های این ماشین ها هیدرولیک است و برای فشردن کامل و محکم نیمه های قالب به کار می رود. نیروی گیره ی این دستگاه ها تا 8000 تن نیز می رسد و به آن ها این امکان را می دهد که محصولاتی تولید کنند که وزنی بیش از 50 پوند داشته باشند.
مزایای دستگاه تزریق هیدرولیک:
1. گیرۀ آن برای ساختن قطعات بزرگ نیروی کافی دارد.
2. نرخ تزریق و دوام و استحکام آن بسیار بالاست.
3. شات تزریق آن ظرفیت زیادی دارد.
4. توانایی پَران این دستگاه مناسب است.
5. قیمت اولیۀ این دستگاه خیلی بالا نیست.
معایب دستگاه تزریق هیدرولیک:
1. مصرف زیاد انرژی، حتی در زمانی که دستگاه غیر غعال است.
2. نسبت به مدل های دیگر دقت کمتری دارند
3. مقداری هم سر و صدا تولید می کنند.

2. دستگاه تزریق تمام الکتریک
دستگاه تزریق تمام الکتریک نوع پیشرفته تر ماشین آلات و دستگاه های تزریق پلاستیک هستند و مهم ترین ویژگی آن ها به کار رفتن سروو موتور در سیستم شان است. در واقع تمام مراحل تزریق که به وسیلۀ اجزای مختلف انجام می شود، در این دستگاه ها با نیرو و کمک سروو موتور صورت می گیرد.
مزایای دستگاه تزریق تمام الکتریک:
1. به دلیل تکرار پذیر بودن سیستم دستگاه، فرایند تولید محصول با کمترین استفاده از مواد افزودنی انجام می شود و همین امر موجب می شود پسماند کمتری باقی بماند.
2. با استفاده از سروو موتور که امکان عملکرد مجزای موتور ها را ایجاد می کند، وظایف گوناگون دستگاه به صورت هم زمان انجام می شود و بنابراین سرعت تولید چند برابر می شود.
3. دستگاه بدون صدا و لرزش کار می کند.
معایب دستگاه تزریق تمام الکتریک:
1. توانایی تولید نیرویی معادل نیروی ماشین های تزریق هیدرولیکی را ندارند.
2. قیمت آن ها به مراتب بیشتر است.

3. دستگاه تزریق هیبریدی
دستگاه تزریق تمام الکتریک که سومین دسته از ماشین آلات و دستگاه های تزریق پلاستیک محسوب می شود، در واقع ترکیبی از دستگاه های هیدرولیکی و الکتریکی است و مزایای دستگاه الکتریکی و قدرت گیرۀ دستگاه هیدرولیکی را به صورت هم زمان دارا می باشد. به همین دلیل دستگاه هیبریدی برای تولید قطعه هایی که جدارۀ نازک یا ضخیم دارند، بهترین انتخاب است.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل