× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه تزریق پلاستیک
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ گرم ایرانی ساخت شرکت فولاد ماشین مشهد بسیار تمیز دارای پی ال سی پرفشنال، جک صلیبی، سیلندر و ماردون چینی است. فاصله بین تایبارا در این دستگاه تزریق پلاستیک ۴۲ سانتیمتر است. دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ گرم دارای روغن کاری و شیر ویکرز آلمان نیز است.

دستگاه تزریق پلاستیک injection
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فروش ماشینهای ،تزریق پلاستیک، ماشین سازی ابتکار ، سازنده و تعمیر کننده انواع دستگاه ،تزریق پلاستیک، ایرانی و خارجی در این مجموعه قطعات برق و هیدرولیک دستگاه های تزریق پلاستیک از بهترین مارکهای اروپایی تامین میگردند. و در ظرفیتهای ۱۰۰گرم تا 10۰۰۰ گرم در مدلهای مختلف از قبیل دستگاه تزریق پلاستیک جکی، جک وسط ، بازو صلیبی ، بازویی جک کج ،موجود میباشند . ..همچنین این مجموعه در زمینه بازسازی دستگاه های ،تزریق پلاستیک، فرسوده فعالیت گسترده ای داشته وشما را از پرداخت هزینه های کلان معاف میکند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه تزریق پلاستیک اینجکشن

کاربرد دستگاه تزریق پلاستیک اینجکشن

امروزه استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک، که انواع گوناگونی دارند، رایج ترین و آسان ترین روش شکل دهی پلیمر ها و بسپار ها می باشد. در گذشته تمامی مراحل و کارهایی که با ماشین های تزریق پلاستیک انجام می شود به صورت دستی انجام می شد که بسیار زمان بر و طاقت فرسا بود.
یکی از انواع دستگاه های تزریق پلاستیک ، دستگاه تزریق پلاستیک اینجکشن است که به آن دستگاه بیرون اندازی نیز گفته می شود. این ماشین ها که خود قسمتی از یک ماشین بزرگ تر هستند، از یک صفحه ی مسطح بزرگ و چندین میله تشکیل شده اند و وظیفه ی خارج کردن قطعه و محصول نهایی از قالب مورد نظر را به عهده دارند. دستگاه بعد از اینکه قطعه را خارج کرد، راه گاه ها و رانر های زاید و بلا استفاده را از آن جدا می کند و این مواد زاید و جدا شده را دوباره ذوب می کند تا مجدداً مورد استفاده قرار بگیرند.

دستگاه تزریق پلاستیک اینجکشن از چه اجزایی تشکیل شده است؟

مهم ترین و اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده ی این دستگاه تزریق عبارت است از:
1. مارپیچ مخصوص
2. سیلندر ویژه ی تزریق
3. نازل
4. گرمکن
5. قیف مختص مواد مذاب
6. دما و حرارت سنج
7. ترموکوپل

نحوه ی کار دستگاه تزریق پلاستیک اینجکشن

مواد پلاستیکی که معمولاً به صورت خرد شده و دانه دانه هستند، به درون قیفی که در قسمت بالایی دستگاه تعبیه شده است ریخته می شوند و از آن مجرا وارد سیلندر می شوند که هیتر ها دور تا دور آن را پوشانده اند. پلاستیک ها در این قسمت حرارت می بینند و به شکل مذاب و حالت پذیر در می آیند. سیلندر این مواد را زیر و رو می کند و سپس آن را به قسمت جلویی دستگاه هدایت می کند. وقتی تمام مواد مذاب در درون مارپیچ ذخیره شد، نازل فرایند تزریق را آغاز می کند و پلاستیک مذاب را به درون قالب های مشخص می ریزد. در این مرحله پس از سرد سازی، محصول مورد نظر از قالب مربوطه خارج می شود و مورد استفاده و بهره برداری قرار می گیرد.

مزایای استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک اینجکشن

1. سرعت انجام فرایند در این دستگاه بسیار زیاد است و در نتیجه سرعت تولید محصولات مختلف نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
2. اتلاف ماده ی اولیه در این دستگاه ها بسیار ناچیز است و استفاده از آن به صرفه و اقتصادی می باشد.
3. این دستگاه ها برای ساختن محصولات مختلف از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل