خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
چیزل 7 شاخه
۸,۷۰۰,۰۰۰-۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شناخت و کاربرد : گاوآهنهای چیزل به منظور نفوذ در خاک و شکستن لایه های سخت خاک که در اثر تردد تراکتور در زمین ایجاد شده است ، به کار می روند. گاوآهن چیزل وسیله ای است که دارای چند شاخه که بر روی شاسی نصب است تشکیل شده و در هنگام کار زمانی که پشت تراکتور کشیده می شوند تیغه های آن در خاک نفوذ کرده و عمل شخم زدن را برای ما انجام می دهد. گاوآهن چيزل برعكس گاو آهن برگرداندار و بشقابي خاك را بر نمي‌گرداند. بلكه همانند گاوآهن ساده ايراني، تنها  با نفوذ درون خاك، آن را شكافته و شياري در آن ايجاد مي‌كند.

چیزل 5 شاخه
۷,۲۰۰,۰۰۰-۷,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

گاوآهن های چیزل به منظور نفوذ در خاک و شکستن لایه های سخت خاک که در اثر تردد تراکتور در زمین ایجاد شده است ، به کار می روند. به عبارت دیگر وسیله ای است که از چند شاخه که بر روی شاسی نصب است تشکیل شده و در هنگام کار زمانی که پشت تراکتور کشیده می شوند تیغه های آن در خاک نفوذ کرده و عمل شخم زدن را برای ما انجام می دهد. گاوآهن چیزل برای شکستن لایه های سخت خاک مناسب است و زمانی که طی چند سال از گاوآهن برگرداندار استفاده شده لایه سختی که ایجاد می شود را می توان با این گاوآهن سست کرده و از بین برد و نفوذ ریشه گیاه را در خاک ، برای دریافت مواد معدنی و آب را راحت تر ساخت.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
سوپر چیزل یا خاکورزی حفاظتی زیر سطحی
۱۱,۸۰۰,۰۰۰-۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سوپر چیزل یا خاکورزی حفاظتی زیر سطحی یکی از انواع سوپر چیزل است ، در کل این دستگاه انواع مختلفی دارد که هر حالت مخصوص انجام کاری است : حالت شخم حالت علف بری حالت کولتیواتور حالت خاکورزی حفاظتی حالت خاکورزی در تمام عمق کشاورزان می توانند با توجه به نیاز خود باله ها را در عمق های مختلف دستگاه سوپر چیزل نصب کند. چیزل های معمولی بایستی در زمین هایی کار کنند که خاک کاملا خشک باشد اما سوپر چیزل سام آرین ماشین با طراحی خاصی که دارد قابلیت کار در زمین های مرطوب را هم دارد البته رطوبت خاک  بایستی در حد گاورو باشد. ویژگی ها : دارای گرید A در تولید و مونتژ از شرکت Agromaster دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی شنک ها و اتصالات شنک ها به شاسی از جنس فولادck45 و به روش ریخته گری با مقطع تقویت شده دارای تیغه های خاکورزی جانبی از جنس فولاد ضد سایش جهت خاکورزی به صورت حفاظتی جهت قطع ریشه علف های هرز و خاکورزی زیرسطحی دارای فیوز مکانیکی جهت حفاظت شنک ها در برخورد با اجسام سخت دارای سیستم مدرن تنظیم فشار غلطک بر روی خاک و تنظیم عمق کار کلیه جوش ها با استفاده از روش مدرن جوشکاری میکس

چیزل پیلر 5 شاخه غلطکدار با تیغه
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

چیزل پیلر 5 شاخه غلطکدار با تیغه دارای رولر کلوخ خرد کن و تسطیح گر با قابلیت افزایش وزن غلطک تولید میشود. شنک ریخته گری شده قابل تنظیم و تعویض می باشد. ناخنرچیزل پیلر از جنس فولاد ضد سایش تولید شده تحت عملیات حرارتی خاص، شاخک های غلطک از فولاد آلیاژی و فورجی و شاسی از قوطی سنگین اروپایی در ابعاد 100*100*8 میلی متر است. ایمنی توسط پین برشی و عرض کار قابل تنظیم می باشد.        

دستگاه چیزل پیلر
۸,۵۰۰,۰۰۰-۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پس از گذشت زمان و تردد تراکتور ، در سطح رویی خاک یک لایه سخت شکل می گیرد از این رو در هنگام آبیاری و یا بارش باران و برف از نفوذ آب به داخل زمین و ذخیره شدن آن جلوگیری می کند. با کمک دستگاه چیزل پیلر شخم عمیق با حفظ بقایای گیاهی و مواد آلی در سطح خاک از فرسایش و تبخیر رطوبت جلوگیری می کند و با غلطک خود از به وجود آمدن کلوخه های بزرگ جلوگیی می کند که در این صورت نیازی به دیسک نیست. ویژگی ها : صرفه جویی در زمان صرفه جویی در سوخت و استهلاک اصلاح زراعت تامین قطعات یدکی کاهش هزینه کارگری حفظ بقایای گیاهی و خط رویش منطبق بر تراکتورهای متداول مطمئن ، محکم و کاربری آسان افزایش تولید

دستگاه چیزل مرکب سبک مدل LCH4
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چیزل مرکب سبک مدل LCH4 یک دستـگاه خــاک ورز سبــک بدون زیر و رو کردن خاک است و به منظور نفوذ در خاک و شکستن لایه های سخت زیرین آن و همچنین برای شخم زدن و خرد کردن کلوخ ها بکار می رود. این دستگاه شخم زن با حفظ بقایای گیاهان در سطح خاک از فرسـایش و تبخیـر رطوبت خاک جلوگیری می کند.  این دستگاه در مدل های مختلف برای انواع تـراکتـورهای سبک طـراحی و تولیـد می شود.

دستگاه روتوچیزل HICHR5
۲۵,۴۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روتوچیزل HICHR5 یکی از پیشرفته ترین و سریع ترین دستگاه خاک ورزی با راندمان کاری بالا برای شخم عمیق کاربرد دارد و می تواند در شرایط مختلف خاک، با شخم زدن زمین به عمق 35 الی 45 سانتیمتر، بستری مناسب برای کاشت بذر انواع محصولات ریشه ای(ذرت، پنبه، چغندر، کلزا و غیره) ایجاد نموده که باعث رشد و نفوذ بیشتر ریشه در خاک شود.

شخم زن دستی
۱۹۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شخم زن دستی آسانکو جایگزین بسیار مناسبی بجای شخم زدن با بیل است . شخم زن باتوجه به دستگاه های موجود در دنیا به بهترین شکل طراحی شده است . فشار روی شاخک ها تا وزن 300 کیلو تست شده است . خیش ها با شاخک های شخم زن برای مقاومت بیشتر با حرارت بالا و ضربه ،کاملا مقاوم گردیده است.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
شهر تامین کننده