× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
قیچی باغبانی هرس GF-4882 , قیچی های هرس
۷۹,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 عدد

یکی از وسایلی که در باغبانی برای هرس گیاهان استفاده می‌شود. قیچی باغبانی است که مدل‌های متفاوتی دارد. قیچی باغبانی مدل 4882 یکی از محصولات شرکت Classic Garden ساخت کشور تایوان است. این قیچی دارای طراحی ارگونومیک است و تیغه آن از فلز مقاوم و مستحکم و ضدزنگ با طراحی منحصربه‌فرد و همچنین دسته این قیچی از پلاستیک با درجه کیفی بالا ساخته شده است. قیچی باغبانی دارای فنر بین دو دسته و قفل قیچی برای استفاده راحت کاربر است. جنس تیغه فولاد پرکربن و جنس دسته فولاد کروم اندود با روکش وینیل است. این قیچی دارای وزن 113 گرم، طول 178 میلی‌متر و قطر برش 13 میلی‌متر است.

مجموعه هرس پنوماتیک مدل پشت تراکتوری , قیچی های هرس
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۸,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه هرس پنوماتیک پشت تراکتوری مدل Eko plus950 قابل استفاده در باغات با سطح بزرگ می باشد. این دستگاه از گاردان تراکتور نیرو گرفته و مناسب باغات ناهموار و یا اراضی شیب دار و یا خیلی مرطوب و یا اراضی هموار می باشد. مجموعه هرس پشت تراکتوری میتواند همزمان 8-6 قیچی و یا یک اره را راه اندازی نماید. مجموعه ساخت شرکت Campagnola ایتالیا می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC950 , قیچی های هرس
۴۵,۰۰۰,۰۰۰-۵۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC950 مناسب باغات بزرگ بوده و دارای شش خروجی می باشد. موتور این دستگاه ، هوندا GX270 به قدرت 9 اسب بخار است. هواساز دارای ظرفیت 850 لیتر در دقیقه است و دستگاه توانائی راه اندازی همزمان 8-6 قیچی و یا یک اره را دارد. مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC950 میتواند به قرقره شیلنگ 50 متری مجهز گشته و تا 70 متر فاصله از دستگاه را حمایت کند. این مجموعه نیز ساخت شرکت Campagnola ایتالیا می باشد.    

قیچی هرس پنوماتیک فرغونی خودرو مدل MC550Drive , قیچی های هرس
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۳۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

قیچی هرس پنوماتیک فرغونی خودرو مدل MC550Drive برای باغات کمتر از 40 هکتار و مناسب جهت هرسکاری های حرفه ای می باشد. ماشین هرس مجهز به موتور کمپرسور فرغونی خودرو با موتور هوندا 6 اسب بخار است. دارای ظرفیت هواساز 550 لیتر در دقیقه و 4 خروجی می باشد. قیچی پنوماتیک فرغونی قابلیت راه اندازی 4 قیچی بطور همزمان را دارد. دارای یک قیچی بزرگ برش 5 سانتیمتر بازودار و دو قیچی برش 3 سانتیمتر بدون بازو و 3شسلنگ 20 متری قیچی هرس فرغونی دارای دو و یا 3 شیلنگ 20 متری می باشد. کل مجموعه ساخت شرکت Campagnola ایتالیا است.        

مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC550 , قیچی های هرس
۲۵,۰۰۰,۰۰۰-۲۹,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC550 مجهز به موتور کمپرسور فرغونی است. مناسب باغات کمتر از 40 هکتاربه کار میرود و برای هرسکارهای حرفه ای مناسب می باشد. از قطعات قرار داده شده در این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد: - موتور هوندا 6 اسب بخار - هواساز 550 لیتر در دقیقه - 4 خروجی - دو و یا 3 شیلنگ 20 متری مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC550 قابلیت راه اندازی 4 قیچی بطور همزمان و یا یک اره دارای یک قیچی بزرگ برش 5 سانتی متر بازودار و 2 قیچی برش 3 سانت بدون بازو را دارد. کل مجموعه ساخت شرکت Campagnola ایتالیا می باشد.        

قیچی هرس پنوماتیک مدل MC360 , قیچی های هرس
۱۸,۰۰۰,۰۰۰-۲۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه هرس پنوماتیک MC360 ازنوع مدل فرغونی و قابل استفاده در باغات مختلف و مناسب باغات کمتر از 15 هکتار است. این ماشین دارای 3 خروجی و دو حلقه شیلنگ 20 متری می باشد دستگاه هرس پنوماتیک توانایی راه اندازی همزمان 3 قیچی بزرگ و یا کوچک را دارد. مجهز به موتور کمپرسور فشار بالا با موتور 4 اسب بخار هوندا و هواساز 360 لیتر در دقیقه می باشد. دارای یک قیچی بزرگ بازو دار با قدرت برش 5 سانتی متر و یک قیچی بدون بازو با قدرت برش حداکثر3 سانتی متر است. مجموعه ساخت شرکت Campagnola ایتالیا می باشد.  

مجموعه هرس پنوماتیک مدل چمدانی , قیچی های هرس
۱۸,۰۰۰,۰۰۰-۱۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مجموعه هرس پنوماتیک مدل چمدانی شامل یک موتورکمپرسور مدل جمدانی فشار بالا و براحتی داخل و بیرون باغ قابل جابجائی می باشد. دستگاه همراه با یک قیچی برش 3 سانتیمتر بدون بازو و یک قیچی برش 5 سانتیمتر بازو دا و همراه با دو شیلنگ 20 متری است. موتور کمپرسور دارای دو چرخ و یک دسته کشوئی با وزن 32 کیلوگرم می باشد. کل مجموعه ساخت شرکت Campagnola ایتالیا می باشد.  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل