× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
مجموعه هرس پنوماتیک مدل پشت تراکتوری
۱۷,۹۰۰,۰۰۰-۲۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه هرس پنوماتیک پشت تراکتوری مدل Eko plus520 قابل استفاده در باغات با سطح متوسط می باشد. این دستگاه از گاردان تراکتور نیرو گرفته و مناسب باغات ناهموار و یا اراضی شیب دار و یا خیلی مرطوب می باشد. مجموعه هرس پشت تراکتوری میتواند همزمان 5-4 قیچی و یا یک اره را راه اندازی نماید. مجموعه ساخت شرکت Campagnola ایتالیا می باشد.

مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC950
۲۸,۹۰۰,۰۰۰-۴۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC950 مناسب باغات بزرگ بوده و دارای شش خروجی می باشد. موتور این دستگاه ، هوندا GX270 به قدرت 9 اسب بخار است. هواساز دارای ظرفیت 850 لیتر در دقیقه است و دستگاه توانائی راه اندازی همزمان 8-6 قیچی و یا یک اره را دارد. مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC950 میتواند به قرقره شیلنگ 50 متری مجهز گشته و تا 70 متر فاصله از دستگاه را حمایت کند. این مجموعه نیز ساخت شرکت Campagnola ایتالیا می باشد.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
قیچی هرس پنوماتیک فرغونی خودرو مدل MC550Drive
۲۲,۹۰۰,۰۰۰-۲۷,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

قیچی هرس پنوماتیک فرغونی خودرو مدل MC550Drive برای باغات کمتر از 40 هکتار و مناسب جهت هرسکاری های حرفه ای می باشد. ماشین هرس مجهز به موتور کمپرسور فرغونی خودرو با موتور هوندا 6 اسب بخار است. دارای ظرفیت هواساز 550 لیتر در دقیقه و 4 خروجی می باشد. قیچی پنوماتیک فرغونی قابلیت راه اندازی 4 قیچی بطور همزمان را دارد. یک اره دارای یک قیچی بزرگ برش 5 سانتیمتر بازودار و یک قیچی برش 3 سانتیمتر بدون بازو و یا یک اره برش 25 سانتیمتر در این قیچی قرار داده شده است. قیچی هرس فرغونی دارای دو و یا 3 شیلنگ 20 متری می باشد. کل مجموعه ساخت شرکت Campagnola ایتالیا است.      

مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC550
۲۰,۹۰۰,۰۰۰-۲۵,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC550 مجهز به موتور کمپرسور فرغونی است. مناسب باغات کمتر از 40 هکتاربه کار میرود و برای هرسکارهای حرفه ای مناسب می باشد. از قطعات قرار داده شده در این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد: - موتور هوندا 6 اسب بخار - هواساز 550 لیتر در دقیقه - 4 خروجی - دو و یا 3 شیلنگ 20 متری مجموعه هرس پنوماتیک فرغونی مدل MC550 قابلیت راه اندازی 4 قیچی بطور همزمان و یا یک اره دارای یک قیچی بزرگ برش 5 سانتی متر بازودار و یک قیچی برش 3 سانت بدون بازو و یا یک اره برش 25 سانتیمتر را دارد. کل مجموعه ساخت شرکت Campagnola ایتالیا می باشد.      

قیچی هرس پنوماتیک مدل MC360
۱۱,۶۵۰,۰۰۰-۱۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه هرس پنوماتیک MC360 ازنوع مدل فرغونی و قابل استفاده در باغات مختلف و مناسب باغات کمتر از 15 هکتار است. این ماشین دارای 3 خروجی و دو حلقه شیلنگ 20 متری می باشد دستگاه هرس پنوماتیک توانایی راه اندازی همزمان 3 قیچی بزرگ و یا کوچک را دارد. مجهز به موتور کمپرسور فشار بالا با موتور 4 اسب بخار هوندا و هواساز 360 لیتر در دقیقه می باشد. دارای یک قیچی بزرگ بازو دار با قدرت برش 5 سانتی متر و یک قیچی بدون بازو با قدرت برش حداکثر3 سانتی متر است. مجموعه ساخت شرکت Campagnola ایتالیا می باشد.  

مجموعه هرس پنوماتیک مدل چمدانی
۹,۶۰۰,۰۰۰-۱۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مجموعه هرس پنوماتیک مدل چمدانی شامل یک موتورکمپرسور مدل جمدانی فشار بالا و براحتی داخل و بیرون باغ قابل جابجائی می باشد. دستگاه همراه با یک قیچی برش 3 سانتیمتر بدون بازو و یک قیچی برش 5 سانتیمتر بازو دا و همراه با دو شیلنگ 20 متری است. موتور کمپرسور دارای دو چرخ و یک دسته کشوئی با وزن 32 کیلوگرم می باشد. کل مجموعه ساخت شرکت Campagnola ایتالیا می باشد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل