× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
رديفکار پنوماتيک دوقلو , دستگاه بذر کار
۴۶,۶۴۱,۱۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اين رديفکار که ابتکاری منحصر به فرد از شرکت تراشکده می‌باشد قادر است تا کاشت دو رديف بذر را به صورت زيگزاگ روی يک پشته انجام دهد. مزايای استفاده از اين رديفکار عبارتند از: افزايش توليد محصول نسبت به رديفکار معمولی به ميزان 30% به بالا حداکثر صرفه‌جويی در مصرف آب مناسب اراضی شور فاصله عرضی بين بذرها روی پشته ثابت و 20 سانتيمتر است ولی فاصله طولی بين بذرها قابل تنظيم می‌باشد.

رديفکار پنوماتيک با کودکار ريزدانه کار , دستگاه بذر کار
۴۶,۰۹۶,۱۰۰-۴۹,۴۱۵,۱۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اين ماشين کاشت بذر و کودکاری را بصورت همزمان انجام می‌دهد. اين رديفکار برای کاشت محصولاتی مانند چغندرقند و گوجه‌فرنگی به کار می‌روند. اين رديفکارها در انواع 4، 6 و 8 رديفه منطبق با درخواست خريداران موجود می‌باشند. فاصله بين خطوط کشت در اين ماشين قابل تنظيم است. حداقل فاصله بين خطوط کشت 30 و حداکثر 75 سانتيمتر می‌باشد. تنظيم فاصله بذرها روی خطوط کشت بوسيله گيربکس مرکزی انجام می‌شود. مقدار ريزش کود بوسيله موزع شياردار مينی‌ماکس تنظيم می‌گردد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه بذرکار تمام اتوماتیک , دستگاه بذر کار
۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط بذرکار تمام اتوماتیک HT800 : دارای خط کامل هدایت سینی ، پرکن سینی ، غلطک فشاردهنده ، درام بذرگذار 6 منظوره ، آبیاری بعد از بذرگذاری ، خاکدهی و جمع کن سینی می باشد. دستگاه بذرکار  تمام اتوماتیک HT800 دارای سینی کشت ایتالیایی ساخت شرکت آتلانتیک است. این دستگاه قابلیت کشت 500 تا 800 سینی در ساعت را دارد. 12 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می‏ باشد. این دستگاه دارای وام بانکی می ‏باشد.  

بذرکار جوی و پشته کار توام با کودکار , دستگاه بذر کار
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بذرکار جوی‌ وپشته‌ کار، مناسب کشت در اراضی است که به صورت نشتی آبیاری می‌شوند؛ زیرا دارای فاروئرهایی است که جوی‌هایی برای آبیاری و پشته‌هایی جهت کشت،ایجاد می‌کند. این ماشین امکان کاشت انواع غلات و حبوبات را به صورت خطوط موازی و با تراکم یکنواخت فراهم می‌آورد.موزع‌های بذر از نوع استوانه‌ای شیاردار بوده که با کمک کپه‌های زیرین آن و اهرم‌های تنظیم، می‌توان انواع بذر با ابعاد مختلف را کشت نمود.

 بذرکار کودکار کشت مستقیم , دستگاه بذر کار
۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 بذرکار کودکار کشت مستقیم به عنوان جدید ترین دستاورد تکنولوژِی صنایع کشاورزی طی سال های اخیر در چارچوب کشاورزی حفاظتی و مدیریت بقایای گیاهی ( no tillage ) است و به لحاظ شرایط مطلوبی که در بهبود و اصلاح ساختار خاک ( جلوگیری از فرسایش آبی و بادی ، افزایش نفوذ پذیری آب ، جلوگیری از تبخیر رطوبت ، جلوگیری از روانی آب ، افزایش ماده آلی خاک ، افزایش میزان کربن خاک ، حفظ رطوبت خاک ، افزایش میکرو ارگانیسم مفید ، جلوگیری از فشردگی خاک ) و کاهش هزینه ها ( کاهش مصرف سوخت تا 80% ، کاهش نیروی انسانی ، کاهش آب مصرفی ، مدیریت زمان و رشد کمتر علف های هرز ) دارد به عنوان یک پدیده تحول زا در توسعه و پیشبرد مکانیزاسیون بوده و استفاده از تکنولوژِ آن ، اصلاح کیفیت و افزایش محصولات کشاورزی را به دنبال خواهد داشت. همچنین از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه بذرکار علاوه بر کشت به صورت خطی کار ( غلات ، حبوبات و دانه های روغنی ) قابلیت تغییر الگوی کشت به صورت ردیف کاری ( آفتابگردان ، ذرت علوفه ای و دانه ای ، پنبه و ... ) با قرار دادن کود در فاصله مناسب در زیر بذر را دارد.

بذرکار کودکار ریزدانه کار غلتکی پارس مدل البرز 3 , دستگاه بذر کار
۴,۵۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بذرکار کودکار ریزدانه کار غلتکی پارس مدل البرز 3 مخصوص کاشت غلات و ریز دانه و مناسب برای کشت آبی و قطره ای می باشد. دستگاه از نوع سوار شونده است . بذرکار کودکار ریزدانه کار غلتکی پارس مدل البرز 3 قابلیت اجرای نوار تیب در مزرعه همزمان با عملیات کاشت را دارد. عرض پشته و فاصله جویچه (55cm,70cm,140cm) قابل تنظیم می باشد. سیستم انتقال نیرو بذر کار غلتکی ، گیربکس است . توان مصرفی؛ 110وات ، عرض دستگاه  320 سانتی متر و عرض کار 280 سانتی مترمی باشد. در رنگ های  قرمز ، زرد و آبی عرضه میشود. بذرکار کودکار ریزدانه کار دارای تولید انحصاری و گواهینامه ثبت اختراع و ثبت طرح صنعتی است.

بذرکار کودکار ریزدانه کار غلتکی پارس مدل البرز 2 , دستگاه بذر کار
۴۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بذرکار کودکار ریزدانه کارغلتکی پارس مخصوص کاشت غلات و ریز دانه و مخصوص کشت آبی است و قابلیت انجام 4 کار به صورت همزمان می باشد. دستگاه دارای سیستم انتقال نیرو توسط گیربکس است. در رنگ های ؛ قرمز ، زرد و آبی  تولید میشود. بذرکار کودکار ریزدانه کار غلتکی پارس مدل البرز 2 از نوع سوار شونده است. از مشخصات دستگاه یتوان به موارد زیر اشاره کرد : درای توان مصرفی 110وات می باشد. عرض دستگاه  320 سانتی مترمی باشد. عرض کار 275 سانتی متر است. دارای گواهی نامه ثبت اختراع می باشد. تولید دستگاه به صورت انحصاری است.

عمیق کار کششی 17 ردیفه تکنیکی مدل sk4 , دستگاه بذر کار
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

عمییق کار 17 ردیفه دو منظوره  قابلیت کاشت انواع غلات مانند گندم ،جو ، نخود، سویا ،یونجه، لوبیا ،کلزا و محصولات علوفه ای را دارد. دارای کمترین وزن نسبت به تولیدات داخلی و خارجی به اندازه 880 کیلوگرم  است. قابلیت ظرفیت زراعی به اندازه 3 هکتار در ساعت را دارد. جدا شدن هکتار از شاسی و سرویس به موقع آن امکان پذیر است. قابلیت تنظیم ردیف های دستگاه از 17 ردیفه به 13 ردیفه به طور آسان و راحت وجود دارد و فاصله بین ردیف ها قابل تنظیم می باشد. عمیق کار 17 ردیفه دارای قابلیت تنظیم عمیق کاشت از صفر الی پانزده سانتی متر به صورت هیدرویک است. عمیق کار کششی 17 ردیفه تکنیکی مدل sk4 دارای مالبند قربیلی بوده و به راحتی در جا دور میزند . قدرت مانور بیشتر از اراضی ناهمواربه دلیل وزن کم دستگاه می باشد. از شاسی فولادی و آلیاژ دار در تولید عمیق کار کششی 17 ردیفه تکنیکی استفاده شده است. تعویض اسان و سریع تیغه ها انجام میگیرد. جنس تیغه ها از چدن نشکن ضد سایش می باشد .  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
بذر کار 21 ردیفه دو منظوره  , دستگاه بذر کار
۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بذر کار 21 ردیفه دو منظوره  قابلیت کاشت انواع غلات مانند گندم ،جو ، نخود، سویا ،یونجه، لوبیا ،کلزا و محصولات علوفه ای را دارد. دارای کمترین وزن نسبت به تولیدات داخلی و خارجی به اندازه 550 کیلوگرم  است. قابلیت ظرفیت زراعی به اندازه 3/5 هکتار در ساعت را دارد. جدا شدن هکتار از شاسی و سرویس به موقع آن امکان پذیر است. قابلیت تنظیم ردیف های دستگاه از 17 ردیفه به 21 ردیفه به طور آسان و راحت وجود دارد  بذر کار 21 ردیفه دو منظوره دارای قابلیت تنظیم فاصله بین ردیف ها از 10 سانتی متر الی 50 سانتی متر است . دنده بذر کش و کود کش از آلومینیوم فشرده است که دارای استحکام  در برابر نور آفتاب و کود شیمیایی می باشد و فرسوده نمیشود در ضمن توانایی خرد کردن سنگ را نیز دارد . تعویض اسان و سریع تیغه ها انجام میگیرد. جنس تیغه ها از چدن نشکن ضد سایش می باشد .  

عمیق کار 14 ردیفه مدل K112_00 , دستگاه بذر کار
۴۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه عمیق کار قابلیت اتصال به انواع تراکتور را دارد. قابلیت کشت به طور یکنواخت در ردیف ها از ویژگی های این دستگاه عمیق کار است. این ردیف کار کاشت گندم، جونخود فرنگی، کلزا، سویا و پنبه و ریزش کود و بذر در یک شیار و پرس نمودن آن را با دقت بالا انجام میدهد. با استفاده از دستگاه عمیق کار، در مصرف کود و بذر صرفه جویی میشود.        

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل