× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
میز اتو مکش
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

میز اتو مکش دارای  مکش پر قدرت میباشد. این دستگاه دارای بدنه مقاوم و قطعات با کیفیت می باشد. لکتروموتور ژن تبریز750وات با پوسته آلومینیوم سبک و سیم پیچ تمام مس تک خازن با سرعت 3000  دور در دقیقه می باشد. این دستگاه  دارای المنت میله ای 2000 وات جهت رطوبت گیری داخل دستگاه،دارای 3حالت دائمی کار+خاموش+فرمان پدال میبا شد. میز اتو مکش ضمانت یکساله دارد. تخفیف برای خرید بالای 5 دستگاه تا مبلغ 3500000 تومان از مزایای خرید این دستگاه می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
میز مکش

آشنایی با انواع میز مکش
یکی از اصلی ترین لوازم که باید در هر مزون و یا تولیدی لباس وجود داشته باشد میز مکش می باشد. میز مکش اغلب دارای قدرت زیاد و دوام بالا می باشد. یکی از ویژگی های کلیدی میزهای مکش مصرف کم و اثر گذاری منحصر به فرد آن می باشد که کوچکترین آسیبی به یافت پارچه وارد نمی کند. امروزه انواع میز مکش به صورت میز مستطیلی و میز فینیشینگ در بازار موجود می باشد و توانسته در مدت اندک طرفداران زیادی پیدا کند.


میز مکش مستطیلی
میز مکش مستطیلی برای اتوکشی انواع پارچه های ابریشمی، پارچه کتان و پارچه پنبه ای مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت این میزهای مکش بسیار زیاد می باشد و عملکرد مناسب و مصرف کم این اتوها از ویژگی های مهم این ابزار می باشند. عمل اتوکشی با استفاده از این مدل میزهای مکش با کیفیت عالی همراه می باشد و از برق انداختن روی انواع پارچه جلوگیری می کند. بخار فشرده تولید شده توسط این میز باعث می شود کاربران از آن برای انجام کارهای مختلف استفاده کنند. از آنجا که قیمت آن ها بسیار مناسب است در اکثر تولیدی های پوشاک زنانه و مردانه مورد استفاده قرار می گیرد.


میز مکش فینیشینگ
میزهای مکش فینیشینگ برای اتوکشی انواع پارچه های حریر، پارچه های معمولی، پارچه های ضخیم و پارچه های نازک مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از ویژگی های کلیدی و مهم مدل میزهای مکش فینیشینگ همانند میز های مکش مستطیلی می باشند. از دیگر ویژگی های مهم مدل میزهای مکش فینیشینگ می توان به سیستم خودکار بخار آن اشاره کرد. اینم سیستم قادر به پخش بخار به صورت 24 ساعته می باشد. این مدل میزهای مکش برای گرم شدن تنها به 7 تا 8 دقیقه زمان نیاز دارند. مهمترین ویژگی های این ابزار قابلیت قطع بخار آن به صورت خودکار می باشد.

 

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل