× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
انواع میز مکش و کاربرد آنهاانواع میز مکش و کاربرد آنها

میز مکش اتو یکی از مهم ترین ابزار هایی است که در مزون ها و تولیدی ها بسیار کاربرد دارد . از انوع میز های مکش اتو می توان میز مکش...

ادامه مطلب  
میز مکش

آشنایی با انواع میز مکش
یکی از اصلی ترین لوازم که باید در هر مزون و یا تولیدی لباس وجود داشته باشد میز مکش می باشد. میز مکش اغلب دارای قدرت زیاد و دوام بالا می باشد. یکی از ویژگی های کلیدی میزهای مکش مصرف کم و اثر گذاری منحصر به فرد آن می باشد که کوچکترین آسیبی به یافت پارچه وارد نمی کند. امروزه انواع میز مکش به صورت میز مستطیلی و میز فینیشینگ در بازار موجود می باشد و توانسته در مدت اندک طرفداران زیادی پیدا کند.


میز مکش مستطیلی
میز مکش مستطیلی برای اتوکشی انواع پارچه های ابریشمی، پارچه کتان و پارچه پنبه ای مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت این میزهای مکش بسیار زیاد می باشد و عملکرد مناسب و مصرف کم این اتوها از ویژگی های مهم این ابزار می باشند. عمل اتوکشی با استفاده از این مدل میزهای مکش با کیفیت عالی همراه می باشد و از برق انداختن روی انواع پارچه جلوگیری می کند. بخار فشرده تولید شده توسط این میز باعث می شود کاربران از آن برای انجام کارهای مختلف استفاده کنند. از آنجا که قیمت آن ها بسیار مناسب است در اکثر تولیدی های پوشاک زنانه و مردانه مورد استفاده قرار می گیرد.


میز مکش فینیشینگ
میزهای مکش فینیشینگ برای اتوکشی انواع پارچه های حریر، پارچه های معمولی، پارچه های ضخیم و پارچه های نازک مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از ویژگی های کلیدی و مهم مدل میزهای مکش فینیشینگ همانند میز های مکش مستطیلی می باشند. از دیگر ویژگی های مهم مدل میزهای مکش فینیشینگ می توان به سیستم خودکار بخار آن اشاره کرد. اینم سیستم قادر به پخش بخار به صورت 24 ساعته می باشد. این مدل میزهای مکش برای گرم شدن تنها به 7 تا 8 دقیقه زمان نیاز دارند. مهمترین ویژگی های این ابزار قابلیت قطع بخار آن به صورت خودکار می باشد.

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .