فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
مشهد
اصفهان
بیرجند
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

کمپرسور بوش آلمان سایلنت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

11,111,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

کمپرسور 55 هیوندای اصلی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

11,111,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
پمپ کمپرسور باد25 لیتری

حداقل سفارش: 1 دستگاه

1,998,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پمپ باد 250لیتری

حداقل سفارش: 1 دستگاه

11,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پمپ باد

حداقل سفارش: 1 دستگاه

7,400,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پمپ باد ۵۰۰ لیتری تکفاز

حداقل سفارش: 1 دستگاه

30,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

کمپرسور سایلنت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

7,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

کمپرسور باد ۱۲۵۰ لیتری

حداقل سفارش: 1 دستگاه

50,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پمپ باد ۳۵۰ لیتری تکفاز و سه فاز

حداقل سفارش: 1 دستگاه

16,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان کمپرسور هوا و پمپ باد ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان کمپرسور هوا و پمپ باد می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

کمپرسور اسکرو باعث صرفه جوئی در هزینه نگهداری کمپرسور به میزان 35 تا 40 درصد و صرفه جوئی در مصرف انرژی کمپرسور به میزان 20 تا 30 درصد می شود. واکنش سریع در مقابل تغییرات فشار و میزان مصرف هوا در کمپرسور و همچنین تنظیم فشار ثابت در هوای خروجی کمپرسور از دیگر مزایای کمپرسور اسکرو است. تکنولوژی جدید برای تولید هوای فشرده در فشار ثابت و متناسب با میزان هوای مصرفی کمپرسور و قطع و وصل آرام با تکنولوژی Inverter و تعداد روشن و خاموش شدن بسیار کم کمپرسور با استفاده از سیستم هوشمند انجام می شود و از مزایای دیگر این نوع کمپرسور است. این نوع کمپرسور قادر به کار در حداکثر ظرفیت برای مدت نامحدود و نصب و راه اندازی سریع و آسان کمپرسور است.

کمپرسور هوا و پمپ باد

بیشتر تجهیزات و ابزارآلات بادی با نیروی باد و هوای فشرده کار می‌کنند. وظیفه تأمین این هوای فشرده و متراکم‌کردن آن، بر عهده کمپرسور هوا و پمپ باد است. عملکرد این دو دستگاه بر اساس مکش هوای آزاد به درون مخزن و بیرون‌دادن هوای متراکم، با فشار بالا است. این هوا معمولاً از طریق تجهیزاتی چون کوپلینگ و شلنگ فلزی به ابزارآلات بادی منتقل می‌شود. نکته مهمی که در رابطه با عملکرد پمپ باد و کمپرسور هوا باید به آن دقت کرد، گنجایش این دستگاه‌ها است که باید متناسب با نوع ابزارآلات و شرایط کاری انتخاب شود. استفاده از پمپ و کمپرسورهایی که گنجایش مخزن آن‌ها هیچ گونه تناسبی با هوای مصرفی ابزارهای بادی ندارد، سبب وارد آمدن فشار به موتور کمپرسور و پمپ و در نتیجه استهلاک آن‌ها می‌شود.

پمپ باد و کمپرسور هوا چیست؟

کمپرسور هوا، دستگاهی پنوماتیک است که به وسیله موتور دیزلی، الکتریکی یا بنزینی در هوای تحت‌فشار، نیرو را به انرژی بالقوه ذخیره شده تبدیل می‌کند. در واقع کمپرسورهای هوا با حبس‌کردن هوا در یک مخزن یا محفظه و فشاردادن آن، عمل می‌کنند. گاهی کلمات کمپرسور و پمپ باد به جای یکدیگر به کار برده می‌شوند. ممکن است که کمپرسور و پمپ شبیه هم باشند؛ اما بین آن تفاوت‌های جدی وجود دارد. به طور مثال کمپرسورهای هوا معمولاً حجم گاز را فشرده کرده و بعد آن را به جای دیگر منتقل می‌کنند در صورتی که پمپ‌ها، مایعات را در مکان‌های مختلف حرکت می‌دهند. در کل در هر پروژه‌ای که شامل مایعات است مانند پمپاژ استخر، از پمپ استفاده می‌شود.

انواع کمپرسور هوا

کمپرسورهای هوا انواع مختلفی دارند. کمپرسورها را می‌توان بر اساس ویژگی‌های مختلفی که دارند، طبقه‌بندی کرد. از انواع کمپرسورها می‌توان کمپرسور جا به جایی مثبت، کمپرسورهای دینامیک، کمپرسور اسکرال، کمپرسور روتاری پره‌ای و کمپرسور تشدیدکننده فشار را نام برد. از انواع دیگر کمپرسورها می‌توان به کمپرسور هوای دو مخزنه، کمپرسور باد استوانه‌ای، کمپرسور باد پنکیکی، کمپرسور هوای ثابت و کمپرسور هوای قابل حمل اشاره کرد.

اجزای کمپرسور هوا

اجزای کمپرسور هوا را می‌توان به دو نوع دسته اصلی و دسته فرعی تقسیم‌بندی کرد. فارغ از این موضوع که چه کمپرسور بادی را استفاده می‌کنید، اجزای اصلی آن در تمام مدل مشترک است. در صورتی که ممکن است قطعات فرعی در تمامی مدل‌های این دستگاه به کار نروند. به طور کلی اجزای کمپرسور هوا شامل قطعاتی چون الکتروموتور، مخزن ذخیره هوای کمپرسور، سوپاپ اطمینان، محرک کمپرسور بادی، گیج فشار هوا، شیر ورودی و خروجی هوا، فیلترهای کمپرسور بادی، رگولاتور، شیر یک طرفه و کلید قطع کن است.

کاربرد کمپرسور هوا و پمپ باد

از کمپرسور هوا و پمپ باد در صنایع مختلفی چون صنعت چوب و مبلمان، خودروسازی، معدن، صنایع پزشکی و... استفاده می‌شود. از کاربردهای این دستگاه‌ها می‌توان به خنک‌کردن قطعات و اجزا در طول ساخت، تهیه هوای فشرده برای پر کردن سیلندر گاز، تهیه هوای لازم برای غواصی، استفاده در بخش‌های درمانی، جابه‌جایی سیالات و قطعات مختلف، جداسازی مواد اضافی مثل انواع سند بلاست‌ها و استفاده در صنعت هواپیماسازی اشاره کرد

راهنمای خرید کمپرسور هوا از ویترین نت

اگر در مورد کمپرسور هوا و پمپ باد، اطلاعات کافی نداشته باشید قطعاً در هنگام خرید آن، با مشکل مواجه خواهید شد. پمپ باد صنعتی، در صنایع مختلف به منظور فشرده‌سازی هوا استفاده می‌شود. در هنگام خرید انواع پمپ باد صنعتی باید به فاکتورهای مختلفی چون مدل کمپرسور، شرایط آن، بررسی فضا، قابل حمل بودن آن، بررسی منبع برق، بررسی مخزن کمپرسور پمپ باد و مواردی از این قبیل کرد. برای خرید کمپرسور باد صنعتی، پمپ باد بی‌ صدا، دستگاه پمپ باد، پمپ باد کوچک و خرید پمپ باد سایلنت می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی ویترین نت اقدام کنید. در ویترین نت می‌توانید انواع این محصول را مشاهده و پس از بررسی ویژگی‌ها و قیمت‌های آنها، محصولی که مدنظرتان و مناسب‌تر است را انتخاب و سفارشتان را ثبت کنید. همچنین می‌توانید با خود تولیدکننده یا فروشنده اصلی بدون واسطه ویترین نت، ارتباط بگیرید و از آنها خرید کنید.

قیمت کمپرسور هوا و پمپ باد در ویترین نت

فاکتورهای مهمی چون ظرفیت هوادهی، توان موتور، فشار کاری، کمپانی سازنده، میزان ایجاد سروصدا و... بر قیمت پمپ باد و کمپرسور هوا تأثیرگذار هستند. قیمت کمپرسور باد معمولاً با توجه به ظرفیت و نوع برندش متفاوت است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت انواع پمپ باد مانند قیمت کمپرسور باد، قیمت پمپ باد کوچک، قیمت مخزن کمپرسور هوا، قیمت پمپ باد ۵۰ لیتری و قیمت مخزن کمپرسور باد از سایت ویترین نت دیدن کنید. فروشگاه اینترنتی ویترین نت عرضه‌کننده انواع تجهیزات و ابزارآلات صنعتی مانند پمپ کمپرسور باد، کمپرسور باد کوچک بی ‌صدا و کمپرسور باد کوچک ارزان قیمت است؛ زیرا محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از واردکنندگان و تولیدکنندگان اصلی، تأمین می‌کند. برای مشاهده قیمت دستگاه پمپ باد و اطلاع از قیمت کمپرسور هوا، وارد سایت ویترین نت شوید.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز