ثبت نام تامین کنندگان ورود
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مری گراند تاجدار و موزیکال شهربازی
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مری گوراند Merry go round یا چرخ و فلک Carousel ، دستگاهی است که در اغلب شهربازی ها استفاده می شود و دارای پلت فرم دایره ای شکل است که به طور سنتی با ردیفی از صندلی هایی به شکل اسب چوبی (اکنون به جنس فلزی) به سمت بالا و پایین و دایره ای در جهت عقربه های ساعت حرکت می کنند. ابتدا از این دستگاه ها در نمایشگاه ها و همایشهای بین المللی استفاده شد و رفته رفته با پیشرفت ارتباطات و تنوع طرح های درخواستی پا به صنعت شهربازی گذاشت. امروزه جدید ترین مدل های مری گوراند تاجدار و حفاظ دار و سقف دار با طراحی منحصر به فرد طرح فرشته و فانوس به بازار عرضه شده اند. از بخش های بسیار مهمی که در شهربازی مورد توجه واقع می شود، بخش کودکان بوده است و این بخش از تجهیزات درجه یک و مناسب تشکیل شده تا سلامت کودک به خطر نیفتد. خرید کف گرد شهربازی درجه یک و مرغوب از نمونه وسایل مورد نیاز بوده که باید در انتخاب آن نهایت دقت به عمل آید.مری گراند شهربازی دارای جذابیت بالایی برای کودکان بوده است و از چندین کابین تشکیل می شود و بهترین نوع دستگاه های شهربازی برای کودک به شمار می رود. مری گراند شهربازی یکی از مهم ترین وسایل موردنیاز کودکان بوده است که دارای رنگبندی متنوعی است و البته در طرح های ویژه و کودکانه عرضه می شود. کف گرد ها در انواع چینی و ایرانی ساخته شده است و با بهترین کیفیت در بازار به فروش می رسد. اما یک کف گرد شهربازی درجه یک باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ دارای استحکام و مقاوت بالا تولید شده در بهترین کیفیت برخورداری از خدمات پس از فروش دارای گارانتی معتبر و استاندارد دارای ظرفیت بالا و مناسب استفاده برای سنین خاص برخورداری از نورپردازی ویژه دارای سیستم صوتی باکیفیت توجه به زیرساخت های سیستم بسیار مهیج و شادی آور

مری گوراند 5 نفره حفاظ دار طرح فرشته شهربازی
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مری گوراند Merry go round یا چرخ و فلک Carousel ، دستگاهی است که در اغلب شهربازی ها استفاده می شود و دارای پلت فرم دایره ای شکل است که به طور سنتی با ردیفی از صندلی هایی به شکل اسب چوبی (اکنون به جنس فلزی) به سمت بالا و پایین و دایره ای در جهت عقربه های ساعت حرکت می کنند. ابتدا از این دستگاه ها در نمایشگاه ها و همایشهای بین المللی استفاده شد و رفته رفته با پیشرفت ارتباطات و تنوع طرح های درخواستی پا به صنعت شهربازی گذاشت. امروزه جدید ترین مدل های مری گوراند تاجدار و حفاظ دار و سقف دار با طراحی منحصر به فرد طرح فرشته و فانوس به بازار عرضه شده اند. از امکانات قابل ذکر دستگاه مری گراند 5 نفره می توان موارد ذیل را نام برد: پررقص نور، موزیکال، کم مصرف، پر درامد، رم و فلش خور، ریموتی، تایمردار، تنظیمات پیشرفته صدا و زمان و نورپردازی شگفت انگیز.

پیست ماشین کوبنده شهربازی
۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

پیست ماشین کوبنده شهربازی مناسب سنین کودک و بزرگسال می باشد. قابل استفاده تا وزن 90 کیلوگرم است. پیست ماشین کوبنده شهربازی جایگزین ماشین برقی در شهربازی ها و بدون نیاز به پیست مخصوص می باشد . سرعت و هیجان بالا ، قابلیت انجام حرکات نمایشی و تنظیمات پیشرفته از ویژگی های پیست ماشین کوبنده است. پیست ماشین کوبنده شهربازی شامل موارد زیر است : - ماشین شارژی فرمول یک دریفت - جایگزین ماشین برقی در شهربازی و پارک ها - موزیکال، مجهز به سیستم ترمز، تعویض دنده، تنظیم سرعت - بدون نیاز به پیست مخصوص - هندلینگ فوق العاده - قابلیت کشیدن دستی و دور درجا - با قابلیت نگهداری 6 ساعت شارژ - کم هزینه و پر درآمد - ماشین برقی های کوبنده تصادفی برخلاف ماشین های شارژی دونفره می باشند. این نوع ماشین در دو نوع آنتن دار(برق از سقف) و بدون آنتن(برق از کف) تولید می شوند. برای راه اندازی پیست برقی ، ترانس برق، متریال فلزی مخصوص لازم است که به طور میانگین برای یک عدد ماشین فضایی ۲*۳ تعیین می شود. تفاوت عمده ماشینهای برقی و شارژی در امکانات حرکتی از جمله دریفت کشی، دور درجا، حرکات نمایشی، تنظیمات پیشرفته سرعت و دنده و همچنین ضربه گیر می باشد. ماشین های شارژی به دلیل مدرن بودن ظاهر و امکانات طرفدار بیشتری در قشر جوان و نوجوان داشته لیکن وجود ماشین برقی که خاصیت کوبندگی و تصادفی دارد در هر شهربازی مکمل همه بازی ها و الزامی است.  

عروسک اسب موزیکال دم و دهان حرکتی
۱۵۰,۰۰۰ - ۳۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

عروسک اسب گهواره ای موزیکال دم و دهان حرکتی برای سن یک ، دو الی هفت سال مناسب می باشد هر گوش عروسک دارای کلید و موسیقی مجزا و صدای چهار نعل و صدای شیه اسب است . دهان عروسک باز و بسته میشود و دم عروسک حرکتی و دارای تزئینات ذین چرم ، ابسار و پارچه قرمز است.      

پازل سه بعدی جیپ
۲۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

این اسباب بازی یک پازل حجمی و سه بعدی می باشد که از فوم EVA در رنگهای مختلف ساخته شده است. فرد با ساخت پازل سه بعدی جیپ خود را درگیر تجسم سازی ذهنی و شناخت حجم چند بعدی و رنگ آمیزی می نماید. پازل سه بعدی جیپ کاملا بهداشتی بوده و هیچ ضرر و زیان برای کودک شما نخواهد داشت. پازل سه بعدی جیپ دارای تاییدیه از شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می باشد که بر روی جعبه محصول درج شده است.  

فروش انواع اسباب بازی تکان دهنده موزیکال
۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

بزرگترین وارد کننده و تولیدکننده تجهیزات استاندارد شهربازی و فروش انواع تکان دهنده وارداتی موزیکال وسکه ای

تکان دهنده های موزیکال و سکه ای
۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

انواع تکان دهنده های موزیکال و سکه ای با رقص نور، موتور دستگاه کم مصرف است و به صورت ژتونی و ریموتی عمل میکند.

صنعت سازان نام آور