× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه بازی هندیکس شهربازی
۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بازی هندیکس شهربازی بـازی سـرعت عمـل انتخـاب چـراغ هـای روشـن و صحـیح است. این بازی به صورت 2 نفره آغاز میشود و بازیکننان باید به هدف هایی که رنگشان تفییر میکند ضربه بزنند . در آخر بازی هندیکس و با تمام شدن وقت بازی برنده بازی معلوم میشود . به طور همزمان وقت بازی و امتیاز بازیکننان نمایش داده می شود . چالش این بازی دوسـتـانـه و مهـیـج انتـخـاب چـراغ هـای روشـن و یـا خـاموش بر اسـاس مدل سنـاریو در فضاهای متفـاوت است. ویژگی های دستگاه بازی هندیکس شهربازی : توانایی تعریف سناریو های مختلف توانایی تعریف دشواری بازی، امتیاز و زمان

لیزرتگ مدل آرمی
۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

بازی بسیار مدرن لیزرتگ (تیراندازی لیزری گروهی) شبیه ساز جنگ درون شهری مختص شهربازی ها و مراکز تفرحی همراه با سناریو های جذاب و دیدنی است. بازی لیزرتگ با مدل آرمی مخصوص خانواده ها در فضای باز و بسته طراحی شده است . لیزرتگ مدل آرمی دارای 5 مدل تفنگ در سایز های مختلف بنا به نظر مشتری همراه با امکانات ویژه است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه ویدئو گیم تیراندازی جنگل lets go jungle
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ویدئو گیم تیراندازی جنگل lets go jungle یک بازی جذاب تفنگی است که  به صورت 2 نفره یا انفرادی انجام میشود و با شروع بازی باید اهداف را نابود کنند . این دستگاه با سازه فایبری ساخته شده است و در صورت نیاز مشتری به سازه ام دی اف حدود 10 میلیون تومان از قیمت کم میشود. اندازه صفحه نمایش این دستگاه ویدئو گیم تیراندازی 43 اینچ است.

دستگاه تیراندازی گیمی ghost operation
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تیراندازی گیمی ghost operation یک بازی جذاب تفنگی است که  به صورت 2 نفره یا انفرادی انجام میشود و با شروع بازی باید اهداف را نابود کنند . این دستگاه با سازه فایبری ساخته شده است و در صورت نیاز مشتری به سازه ام دی اف حدود 10 میلیون تومان از قیمت کم میشود. اندازه صفحه نمایش این دستگاه ویدئو گیم تیراندازی 43 اینچ است.

دستگاه تیراندازی گیمی ترنسفرمرز
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تیراندازی گیمی ترنسفرمرز یک بازی جذاب تفنگی است که به صورت 2 نفره یا انفرادی انجام میشود و با شروع بازی باید اهداف را نابود کنند . این دستگاه با سازه فایبری ساخته شده است و در صورت نیاز مشتری به سازه ام دی اف حدود 10 میلیون تومان از قیمت کم میشود. اندازه صفحه نمایش این دستگاه ویدئو گیم تیراندازی 43 اینچ است.  

دستگاه ویدئو گیم تیراندازی پارادایس
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ویدئو گیم تیراندازی پارادایس یک بازی جذاب تفنگی است که به صورت 2 نفره یا انفرادی انجام میشود و با شروع بازی باید اهداف را نابود کنید. اندازه صفحه نمایش این دستگاه ویدئو گیم تیراندازی 43 اینچ است.

دستگاه بازی تیراندازی 2 نفره ریزینگ استورم
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این بازی جذاب تفنگی به صورت 2 نفره یا انفرادی انجام میشود و با شروع بازی باید اهداف را نابود کنند. دستگاه های گیم تیراندازی در فضاهای بازی و شهربازی مورد استفاده قرار میگیرد. این بازی انواع مختلفی مانند : آلینز، ترنسفرمرز، پارادایس ،ریزینگ استورم و جنگل و .. دارد. این دستگاه با سازه فایبری ساخته شده است و در صورت نیاز مشتری به سازه ام دی اف حدود 10 میلیون تومان از قیمت کم میشود. بازی تیراندازی 2 نفره ریزینگ استورم دارای 1 سال گارانتی و 3 سال خدمات پس از فروش است.

گیم تیراندازی آلینز
۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه های گیم تیراندازی مخصوص فضاهای بازی و شهربازی می باشد. این بازی جذاب تفنگی به صورت 2 نفره یا انفرادی انجام میشود و با شروع بازی باید اهداف را نابود کنند. گیم تیراندازی آلینز​ انواع مختلفی مانند موارد زیر دارد : - آلینز - ترنسفرمرز - پارادایس - ریزینگ استورم - جنگل و .. - با ظاهری زیبا و متفاوت محصول دارای 1 سال گارانتی و 3 سال خدمات پس از فروش است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
لیزرماز
۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

لیزرماز (عبور از موانع لیزری) بازی بسیار جدید و جذاب عبور از پیچ و خم های لیزری است. از جمله مزایای لیزرماز می توان به تقویت ادراک، هوش ذهنی و جسمی، اعتماد به نفس، افزایش سرعت و دقت، کاهش ترس و تاریکی و ... اشاره کرد. مزایای لیزرماز : صادر شده به کشور های خارجی در 2 مدل مخصوص مهد های کودک و شهربازی کاملا پرتابل و بی سیم طراحی منحصر بفرد با قابلیت افزایش ادوات جذاب به بازی دارای جلیقه و شمشیر هوشمند

ایرهاکی
۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ایرهاکی دارای ریموت کنترل با انـواع میـز های بازی و نور پردازی داخل و خارج میز است. ایرهاکی نوعی بازی و ورزش است که بر روی میز مخصوص به صورت دو نفره و 4 نفره انجام میشود این ورزش دارای مسابقات جهانی نیز است. میز ایرهاکی 1 توپ مخصوص دارد که با فشار بادی که توسط موتور زیر میز باعث اصطحلاک بسیار کم توپ میشود و در نتیجه به راحتی برروی میز جابه جا میشود. دستگاه ایرهاکی 8 فوتی با کیفیت عالی و طرح زیبا و جدید تولید می شود. ویژگی ها :     سیستم تنظیم تعداد دفعات بازی سیستم صوتی اعلام نتیجه نمایشگر امتیاز و زمان دیجیتال

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل