در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه قیطان دوز ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه قیطان دوز می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه قیطان دوز

معرفی دستگاه های قیطان دوز
 از هنر های اصیلی که قدمت بسیاری هم در ایران داشته است، می توان به هنر قیطان دوزی روی پارچه ها و وسیله های متفاوت اشاره کرد. همان طور که می دانید قیطان به نخ ها ی گلابتون ضخیمی گفته می شود که قطر آن ها از یک میلی متر بیشتر باشد. قیطان دوزی هم به نوعی از دوخت گفته می شود که با کمک آن نخ های قیطان را روی پارچه هایی که طرح های مشخصی از قبل روی آن ها کشیده شده است، می دوزند.
هنر قیطان دوزی هم اکنون نیز در مناطقی از کشور ایران مانند استان های خراسان، سیستان و بلوچستان، مازندران، آذربایجان شرقی و تهران وجود دارد.


نخ های قیطان چه انواع مختلفی دارند؟
این نخ ها انواع مختلفی مانند نازک، ساده، کلفت و ضخیم، شکاف دار، تابیده و روکش دار دارند. از این نخ ها هم معمولاً برای تزئین و طراحی پارچه های مختلف استفاده می شود و در آماده سازی بیشتر لباس های محلی، نوعی از این قیطان ها حتماً مورد استفاده قرار می گیرد.


در قیطان دوزی ها بیشتر از چه طرح هایی استفاده می شود؟
در قیطان دوزی بیشتر از طرح های گل و بوته، انواع بته جقه ها و طرح های مختلف هندسی استفاده می شود.


دستگاه های قیطان دوز چه ویژگی هایی دارند؟
از آنجایی که قیطان دوزی با دست زمان زیادی احتیاج دارد و همچنین میزان تولیدات در این روش کاهش می یابد و هزینه های تولید آن ها بسیار زیاد است، امروزه اغلب افراد هنرمند از دستگاه های قیطان دوزی نیمه اتوماتیک یا دستگاه های قیطان دوزی تمام اتوماتیک استفاده می کنند. از چرخ های قیطان دوزی پایه دار در تمام مناطق و به خصوص در استان خراسان استفاده های زیادی می شود.
علاوه بر اینکه دستگاه های مجزایی برای قیطان دوزی طراحی و تولید شده اند، بعضی از چرخ های خیاطی در کنار کار های تخصصی دیگری که انجام می دهند، پایه های مخصوص قیطان دوزی نیز دارند.


مشخصات فنی دستگاه های قیطان دوز:
این دستگاه ها در واقع در ذیل دستگاه های گلدوزی قرار گرفته اند.
سری قیطان دوز این دستگاه ها علاوه بر کار قیطان دوزی، می تواند کارهایی مانند نوار دوزی، گلدوزی مسطح، پولک دوزی و قیطان دوزی دوار را نیز انجام دهد.
لوازم جانبی ای که همراه بسته بندی این محصول به مشتری ارائه می شود عبارتند از: پایه های مخصوص، یک بسته سوزن، روغن یک لیتری برای روغن کاری قطعات دستگاه، دفترچه ی راهنمای استفاده از محصول.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز