فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

چرخ خیاطی مادگی چشمی ژوکی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دکمه دوز ها ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دکمه دوز ها می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دکمه دوز ها

معرفی چرخ دکمه دوز
چرخ های دکمه دوز (یا دکمه زن) صنعتی محصولی کاملاً کارآمد هستند که با استفاده از آن ها شما می توانید حجم زیادی از کارهای مربوط به دوخت و جاسازی دکمه را با نهایت دقت و تمیزی و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. همان طور که خودتان بهتر می دانید، امروزه تقریباً تمام لباس ها دکمه دارند؛ در بعضی از آن ها دکمه به عنوان یک جزء تزئینی و زیبا ساز استفاده می شود و در اغلب آن ها از دکمه ها استفادۀ کاملاً کاربردی می شود و یکی از اجزای مهم و اصلی لباس به شمار می روند.
چرخ های خیاطی دکمه دوز معمولاً به صورت دو نوع چرخ دکمه دوز نیمه اتوماتیک و چرخ دکمه دوز تمام اتوماتیک تولید می شوند و در بازار موجود هستند. این چرخ ها توانایی و قابلیت دوخت دکمه های دو سوراخ، چهار سوراخ و پایه دار را، هم به صورت معمولی و هم به شکل ضربدری دارا می باشند.


معرفی چرخ خیاطی دکمه زن نیمه اتوماتیک:
در این مدل از چرخ های خیاطی، کاربر یکی از دکمه ها را داخل فکی که مخصوص نگه داشتن دکمه است قرار می دهد و بعد از اینکه سوراخ های دکمه را با محل نصب آن تنظیم کرد، سوزن پدال را فشار می دهد و دستگاه کل فرایند دوخت دکمه را در زمانی کمتر از چهار ثانیه و با دقت و یکدست به پایان می رساند.


معرفی چرخ خیاطی دکمه زن تمام اتوماتیک:
در این نوع چرخ ها، تمام مراحلی که در چرخ های دکمه زنِ نیمه اتوماتیک به صورت دستی انجام می شد، به صورت اتوماتیک در می آید. یعنی دستگاه به صورت خودکار و هوشمند دکمه را درون فک نگهدارنده قرار می دهد و محل دوخت و فرود سوزن را تنظیم می کند. باید توجه داشته باشید که در صورت استفاده از این نوع چرخ های دکمه دوز به جای نوعِ نیمه اتوماتیک آن ها، سرعت کار شما و بازدهی آن چیزی حدود 70 درصد افزایش خواهد یافت. پس اگر می خواهید حجم زیادی از کار را در زمان محدود و با بازدهی بالاتر به پایان برسانید، توصیۀ ما به شما استفاده از این نوع از چرخ هاست.
این دستگاه ها قابلیت دوخت دکمه روی انواع پارچه ها اعم از جین، کتان، جیر و... را دارند. تکنولوژی این چرخ ها معمولاً کامپیوتری است و اغلب به صورت تک پایه موجود هستند. همچنین این چرخ ها مجهز به سیستم پایه بلند کن و قطع کنندۀ نخ خودکار هستند و دارای سیستم تنظیم کنندۀ سرعت نیز می باشند.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز