فیلتر و دسته بندی‌ها
استان های تامین کننده
تهران
ظرفیت تولید (لیتر در ساعت)
60 لیتر در ساعت
65 لیتر در ساعت
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  دستگاه گل خامه زن

  دستگاه خامه زن

  یکی از خوشمزه‌ترین و زینتی‌ترین بخش‌های هر دسر در قنادی‌ها و کافی‌شاپ‌ها خامه است. بافت نرم و سفید و ابر گونه آن، دل هر مخاطب کوچک و بزرگی را می‌برد و لذت خوردن انواع خوراکی‌ها را چند برابر می‌کند. خامه انواع مختلفی دارد. خامه صبحانه و خامه قنادی. خامه استفاده شده در تجهیزات کافی شاپ‌ها از جمله انواع شیک و قهوه از نوع خامه قنادی است که با استفاده از دستگاه خامه زن، روی این خوراکی‌ها قرار می‌گیرد. خامه‌ای که به شکل‌های مختلف و برای تزئین روی انواع کیک‌ها، شیرینی‌ها و دسر قرار میگیرد نیز از همین نوع است که با استفاده از دستگاه گل خامه زن، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  دستگاه گل خامه زن یکی از تجهیزات قنادی است که همه مراکز تهیه دسر و کیک شیرینی باید یکی از انواع مدل‌های آن را داشته باشند. دسته بندی اصلی این دستگاه شامل گل خامه زن دستی، برای مصارف خانگی و استفاده‌های محدود است و گل خامه زن صنعتی که برای مصارف صنعتی و حجم بالا از آن استفاده می شود.

  دستگاه گل خامه زن دستی

  برای استفاده از این مدل گل خامه زن باید مقداری از خامه قنادی و شیر سرد را داخل مخزن آن بریزید و سپس یکی از کپسول‌های گاز بی ضرر نیتروژن را در جای آن قرار داده و در مخزن را ببندید. سپس با چند تکان شدید اجازه دهید تا نیتروژن، خامه و شیر با هم مخلوط شده و فوم خامه به دست آید. سپس با استفاده از مدل‌های مختلف ماسوره فوم خامه درست شده را درون نوشیدنی و یا دسر مورد نظر خود شکل دهید ظرفیت گل خامه زن دستی نیم لیتری و یک لیتری است.

  دستگاه گل خامه زن صنعتی

  مهم ترین تفاوت گل خامه زن صنعتی با مدل دستی آن، این است که مدل صنعتی فشار لازم برای ایجاد فوم را از نیروی برق می‌گیرد و با برق کار می‌کند. از نظر ظرفیت نیز، ظرفیت انواع خامه زن صنعتی آن بین 30 الی 60 لیتر خامه در ساعت است.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟