فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
دستگاه برش لیزر 30x30 غیر فلزات

حداقل سفارش: 3 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه دیجیتایزر جمینی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
دستگاه اتوماتیک برش پارچه YIN

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان ماشین آلات CNC برش نساجی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان ماشین آلات CNC برش نساجی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

ماشین آلات CNC برش نساجی

معرفی انواع CNC های برش
عبارت CNC کوتاه شده ی عبارت Computer Numerical Control است و کنترل عددی توسط کامپیوتر ها را نشان می دهد. در این روش ها از کامپیوتر ها به عنوان وسیله ای برای کنترل کردن دستگاه ها به منظور انجام شدن عملیات گوناگونی مثل تراشکاری، حک و ... استفاده می کنند.
بدنه ی cnc ها شبیه دستگاه های دستی است و تنها تفاوت آن اضافه شدن بخش کنترل کننده به سیستم آن است که مهم ترین بخش در این دستگاه ها به شمار می آید.


نحوه ی دریافت اطلاعات در cnc ها چگونه است؟
دریافت اطلاعات با کد هایی صورت می گیرد که حرف ابتدایی آن ها G می باشد. به عنوان نمونه کد G01 نشان دهنده ی حرکت خطی و کد G02 نشان دهنده ی حرکت دورانی است. این کد ها کد های عمومی هستند، ولی نوع دیگری از کد ها نیز وجود دارند که به آن ها کد های خاص یا اختصاصی گفته می شود. در کد های خاص شماره ی کد ها با توجه به نوع کنترلر آن ها متفاوت است. برای مثال کد G20 در کنترلر های زیمنس نشان دهنده ی انتخاب سیستم اندازه گیری متریک است ولی همین عمل در کنترلر هایدن هاین کد G70 را به خود اختصاص می دهد. پس نتیجه می گیریم که آموزش خواندن کد ها و آشنایی با آن ها باید با توجه به نوع کنترلر دستگاه صورت بپذیرد.


دستگاه های برش CNC چه انواع مختلفی دارند؟
این دستگاه ها در انواع بسیار متفاوت و متنوعی طراحی و تولید می شوند، ولی معروف ترین نوع آن ها دستگاه های لیزر و فرز است.
1. دستگاه های لیزر CNC
این دستگاه ها خود به دو گروه دستگاه لیزر فلزات و دستگاه لیزر نافلز ها تقسیم می شوند.
1. دستگاه لیزر فلزات
از این دستگاه ها برای انجام کار هایی مثل برش دادن، جوشکاری، تراشکاری و ... روی فلز استفاده می شود. این روش یکی از مهم ترین و پیشرفته ترین روش های برش با این دستگاه ها محسوب می شود. استفاده از این دستگاه ها سرعت و دقت کار ها را افزایش می دهد و در صورت استفاده از آن ها، هیچ نیازی به وجود عملیات پردازشی که بعد از برش انجام می شود نخواهد بود.
2. دستگاه لیزر نافلز ها
با استفاده از این دستگاه عملیات برش روی موادی مثل چوب، شیشه، پلاستیک و ... انجام می شود. از این تکنولوژی در صنایعی مثل ساخت انواع مختلف جعبه ها، قاب عکس ها، وسایل تزئینی، پازل ها، ماکت ها، ساعت های دیواری و... استفاده می شود.
2.دستگاه فرز CNC
در این دستگاه ها به جای لیزر از نوک فرز استفاده شده است. استفاده از این دستگاه مناسب صنایعی مانند حکاکی روی چوب و سنگ و ... می باشد و نسبت به دستگاه های برش لیزری عمق حکاکی و برش بیشتری دارد.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز