در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
آهن

 مواد اولیه صنایع مختلف که در واقع ضروری ترین مواد نیز محسوب می شود، فرآورده های صنایع شیمیایی می باشد. در توضیح صنایع شیمیایی و مواد تولیدی حاصل از آن باید بگوییم که طی فرایندی و با کمک مواد خام، در حدود 70000 ماده شیمیایی و محصولات مختلف در صنایع دیگر تولید می شود. در واقع هر یک از مواد شیمیایی تولید شده مورد نیاز صنایع خاصی می باشد. حال شما می توانید این مواد شیمیایی را با کمک بازار اینترنتی معتبر ویترین نت با بالاترین کیفیت تهیه نمایید و از آن در تولیدات خود استفاده کنید.

صنایع شیمیایی

تولیدات صنایع شیمیایی و پتروشیمی از مواد اولیه اساسی و مورد نیاز در صنایع مختلف می باشد. این مواد با کمک فرایندی که بر روی مواد خام طبیعی انجام می شود، تولید می گردد. از مواد موجود در طبیعت از آنها استفاده می شود می توان به نفت، هوا، گاز، فلزات، آب و حتی مواد معدنی اشاره داشت. با جایگزین شدن مواد شیمیایی در صنایع تولیدی مختلف به جای مواد طبیعی، نیاز به صنایع شیمیایی بیش از پیش می باشد.

تصویر شماره 1
دسته بندی محصولات مختلف در صنایع شیمیایی

در صورتی که برای انتخاب و خرید تولیدات شیمیایی وارد سایت ویترین نت شوید، می توانید محصولات مختلف صنایع شیمیایی را دیده و با خصوصیات و مشخصات و البته قیمت آن آشنا شوید. شاید بتوان این مواد را در یک دسته کلی با عنوان صنایع شیمیایی قرار داد اما می توان در دسته بندی های کوچکتری نیز این مواد را دسته بندی کرد. دسته اول پلی اتیلن ها و دسته دوم روغن های صنعتی.

تصویر شماره 2
پلی اتیلن

یکی از محصولات تولیدی در صنایع شیمیایی، پلی اتیلن ها هستند که مصارف مختلف و متنوعی در صنعت دارند. این مواد به صورت گرانول بوده و در بسته بندی های کیسه ای تولید و عرضه می شوند. شکل و فرم این ماده باعث می شود تا بتوان در تولیدات مختلف به راحتی از آن استفاده کرد. دسته بندی مواد پلی اتیلن سنگین شامل:

پلی اتیلن سنگین فیلم EX5، پلی اتیلن سنگین PE52518، پلی اتیلن سنگین HD3840UA، پلی اتیلن سنگین HDPE CRP100BLACK، پلی اتیلن سنگین HB0035، پلی اتیلن سنگین HDPE BL3، کریستال ملامین، منواتیلن گلایکول MEG می شود. که در صنایع کاربردهای مختلفی دارند و از تولیدات با کیفیت داخلی بوده و شما به سهولت می توانید آنها را تهیه نمایید.


روغن های صنعتی

دسته دوم از محصولات شیمیایی که مصارف و کاربردهای مختلف و زیادی دارد، روغن های صنعتی هستند که هم در صنایع بزرگ و کوچک مورد استفاده بوده و یکی از مهمترین خصوصیات آنها روانکاری می باشد که مورد نیاز اساسی در تولید می باشد. این دسته از محصولات به صورت نرمال به شکل گالنی عرضه می شوند و شامل تولیداتی چون روغن صنعتی بهران بردبار PG 220، روغن ایرانول قطره، بهران هیدرولیک و روغن صنعتی ایرانول EMD می گردد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )