× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه تولید دوغ با کف فشرده
۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بدنه دستگاه تولید دوغ با کف فشرده تماما از استیل ساخته شده و همین امر باعث زیبایی و جذابیت ان شده , همینطور سازه ی محکم این دستگاه و قطعات قدرتمند به کار برده شده در ان توان کارکزد دراز مدت در گرمترین نقاط کشور را به راحتی برای این دستگاه فراهم نموده است.از دیگر امکانات این دستگاه به قابلیت تنظیم دما , شست و شوی خودکار , شیر تخلیه ی برقی , کارکرد بسیار اسان , محفظه ی ساخته شده از شیشه ی 10 میلیمتری و نورپردازی زیبا اشاره کرد.

دستگاه دوغ زن
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه دوغ ساز , کره گیر و همزن مایعات به صورت برقی و تمام استیل است. ضخامت دستگاه در ابعاد مختلف متفاوت است.این دستگاه دوغ را از کره جدا ساخته و در کمترین زمان ممکن و حداقل مصرف برق محصول مورد نیاز نهایی را تحویل مصرف کننده گرامی می نماید

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه دوغ ساز
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه دوغ ساز بدوون دخالت دست و به راحتی دوغ را اماده می کند . کافیست که ماست و آب را داخل مخزن دستگاه ریخته و دستگاه را روشن کنید و سپس دستگاه شروع به تولید دوغ میکند.دستگاه دارای سرویس دهی بسیار اسان میباشد . دارای سیستم شستشوی خودکار است و ساخت کشور ترکیه است . این دستگاه دارای مشخصاتی است از جمله : کاهش دمای دوغ و تولید دوغ به صورت سنتی و خنک, دارای سیستم برودتی فریونی برای کاهش دمای دوغ, استفاده از بهترین برودتی, دارای سیستم همزن در راستای تولید دوغ کف دار , تولید دوغ به صورت طبیعی و سنتی , هموژنایزر دوغ از طریق سیستم هم زن برای جلوگیری از جمع آوری چربی در قسمت فوقانی سیال, سهولت در تولید و نگهداری دوغ , نگهداری شیر با کیفیت بالا . با استفاده از این سیستم می توان ذوغ به صورت طعم دار با اضافه نمودن عرقیات تولید نمود و به صورت بسته بندی شده یا باز به بازار عرضه کرد .

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل