× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
گازگیر مواد پلاستیک , خشک کن و گازگیر مواد دستگاه تزریق پلاستیک
۴,۶۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

گازگیر مواد پلاستیک یا همان خشک کن ، که به صورت قیف مواد و قابل نصب روی دستگاه و یا پایه مناسب جهت خشک کردن رطوبت مواد پلاستیک و یا به اصطلاح گازگیری مواد میباشد. سیستم قیفهای گازگیر به این صورت است که پس از ریختن مواد درون آن بوسیله فن هوای گرم که از المنتهای الکتریکی عبور داده شده از میان مواد با فشار دمیده میشود و در حین عبور از لابه لای دانه های مواد رطوبت آنها را تبخیر کرده و با جریان هوای ایجاد شده به خارج از قیف هدایت میگردد و مواد قبل از ورود به گلویی اکسترودر تزریق عاری از رطوبت و تقریبا خشک خواهد شد و پس از تولید هیچ آثار و نشانی از رطوبت یا همان گاز ایجاد شده در سیلندر اکسترودر بر روی سطح قطعه تولید شده نمایان نخواهد شد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
خشک کن و گازگیر مواد دستگاه تزریق پلاستیک

گازگیر یکی از مهم ترین قطعات در دستگاه های تزریق پلاستیک است و وظیفۀ آن گرفتن رطوبت و خشک کردن مواد خروجی دستگاه می باشد. گازگیر مواد دستگاه تزریق پلاستیک معمولاً صفحه های مشبک دارند و به همین دلیل هم می توانند هوا و گرمایی را که به مواد دمیده می شود به شکل یکسان و یکنواخت به تمام سطوح و اجزای مواد و قطعات برسانند. وظیفه ی کنترل کردن فرایند انجام وظیفه ی گازگیر توسط ترموستات مخصوص تابلوی فرمان انجام می شود.
گازگیر های دستگاه های تزریق پلاستیک که به آن ها خشک کن نیز گفته می شود، حالت قیفی شکل دارند و روی خود دستگاه تزریق یا پایه های مخصوصی که برای این کار در نظر گرفته شده است، نصب می شوند. بعضی از مواد مانند پلی آمید ها و ای بی اس ها و همچنین پلی کربنات ها که قرار است وارد دستگاه های تزریق پلاستیک بشوند، رطوبت و آب نسبتاً زیادی به خود جذب می کنند و ضرورتاً باید قبل از وارد شدن به دستگاه های تزریق رطوبت آن ها گرفته شود و کاملاً خشک بشوند. این وظیفه به عهده ی گازگیر هاست و به این عمل اصطلاحاً گازگیری یا زدودن رطوبت گفته می شود. اگر رطوبت این مواد گرفته نشود، کیفیت مواد تولید شده با آن ها بسیار پایین خواهد بود و همچنین مواد تولید شده ظاهر زیبا و مطلوبی نیز نخواهند داشت.
نحوه ی کار گازگیر های دستگاه تزریق پلاستیک چگونه است؟
بعد از این که مواد اولیه داخل قیف های گازگیر ریخته می شود، فن های هوای داغ که از میان المنت های مخصوص الکتریکی دستگاه عبور داده شده اند، با فشار به درون قیف دمیده می شود و هم زمان که با فشار در حال عبور هستند، دانه ها و ذره های مرطوب مواد را نیز بخار می کنند و مواد به خارج از دستگاه ریخته می شوند. این فشار و حرارت کاملاً یکسان توزیع می شود و همین امر موجب صرفه جویی در انرژی و زمان می شود و همچنین افزایش کیفیت و کارایی محصول نهایی را در پی خواهد داشت. حرارت مورد نیاز برای خشک کردن در این دستگاه ها هم بر اساس نوع ماده و میزان حرارتی که احتیاج دارد تعیین می شود و پردازش گر های دستگاه با گرم کردن پیشین مواد، زمان ذوب آن ها را کمتر می کنند و کل فرایند بسیار سریع و در زمان کمی انجام می شود.
گازگیر های دستگاه تزریق پلاستیک از چه اجزایی تشکیل شده اند؟
1. دمنده ی مخصوص هوا
2. قیف
3. تابلوی فرمان
4. المنت هایی که مخصوص حرارت دهی هستند
5. ترموستات

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل