در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان وزنه تعادل آسانسور ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان وزنه تعادل آسانسور می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

وزنه تعادل آسانسور

از جمله قطعات مهم در آسانسور وزنه تعادل و یا وزنه تعادل آسانسور است که وظیفه تعادل بار در انواع آسانسور را برعهده دارد. این وزنه به منظور متعال نگه داشتن کابین آسانسور مورد استفاده قرار می‌گیرد و در دسته مصالح و تاسیسات ساختمان قرار می‌گیرد. برای حفظ تعادل آسانسور باید وزنه و کابین به حالت آویزان قرار بگیرند و این کار به وسیله زنجیر و یا طناب های فولادی و یا زنجیرهای غلتکی امکان پذیر است. ایجاد تعادل وزنی و تامین ایمنی آسانسور دو کاربرد مهم وزنه آسانسور است. وزنه تعادل می‌تواند وزن بار و کابین را خنثی می‌کند و به حرکت کابین به سمت بالا وزنه تعادل به سمت پایین حرکت می‌کند و باعث ایجاد تعادل در آسانسور می‌شود. همین اتفاق در حالت برعکس نیز رخ می‌دهد. 

انواع وزنه تعادل آسانسور

انواع گوناگونی از وزنه تعادل در بازار موجود است که دارای متریال‌های مختلف هستند و کاربردهای خاص خود را دارند. وزنه‌های سربی، چدنی، فلزی، گالوانیزه و پلاستیکی از این دست وزنه‌های تعادل هستند. وزنه‌های سربی دارای چگالی بالاتری هستند و وزنه بتنی چگالی کمتری دارد. تنها وزنه‌های بتنی هستند که با روکش‌هایی چون روکش پلاستیک پوشیده می‌شوند. 

وزنه تعادل آسانسور فلزی

وزنه تعادل آسانسور فلزی از بتن با روکش فلزی ساخته شده و تعداد و وزن آن را با توجه وزن و ظرفیت کابین تعیین می کنند. وزنه‌های فلزی در داخل قاب فولادی قرار می‌دهند و با محکم کردن در کنار هم تولید می‌شود. 

وزنه تعادل آسانسور پلاستیکی و گالوانیزه

وزنه آسانسور گالوانیزه در یک قالب فولادی در کنار هم قرار می‌گیرد و با پیچ محکم می شود. براساس استاندارهای جدید نصب و راه اندازی آسانسور به وسیله‌ی وزنه تعادل گالوانیزه انجام می‌شود. 

وزنه تعادل آسانسور چدنی

وزنه‌های چدنی در ابعاد و اندازه‌های مختلف طراحی می‌شود قیمت این نوع وزنه نسبت به وزنه بتنی بیشتر است و در زمانی که نمی‌توان از وزنه بتنی استفاه کرد از این نوع وزنه استفاده می‌شود. 

وزنه آسانسور بتنی

وزنه بتنی را با روکش پلاستیک و یا گالوانیزه می‌سازند. وزنه‌های تعادل بتنی آسانسور در ابعاد گوناگون بر نوع قاب وزنه استفاده می‌شود.  

وزنه سربی آسانسور

وزنه سربی آسانسور چگالی بسیار بیشتر از دیگر وزنه‌ها دارد و این نوع وزنه را می‌توان در ابعاد مختلف سفارش داد. 

قیمت وزنه تعادل آسانسور در ویترین نت 

وزنه تعادل آسانسور از جمله محصولاتی است که نمی‌توان به راحتی آن را خریداری کرد و به همین منظور نیاز به شناخت بیشتر تولیدکنندگان و تامین کنندگان این محصول داریم. قیمت وزنه تعادل آسانسور در نوع های مختلفی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در هنگام خرید به آن توجه ویژه‌ای می‌شود. شما می توانید از طریق پلتفرم ویترین نت تامین کنندگان و تولید کنندگان این محصولات را به راحتی پیدا کنید و با دریافت مشاوره خرید و لیست قیمت محصولات خریدی مطمئن داشته باشید. سیستم RFQ یا استعلام قیمت ویترین نت این امکان را به خریدران خود می‌دهد تا بتوانند با دریافت استعلام قیمت از تامین کنندگان و تولید کنندگان خریدی مطمئن داشته باشند. ارتباط بدون واسطه مابین خریدران و تامین کنندگان یکی از مزیت‌های مهم ویترین نت است که می‌تواند در خرید محصولاتی این چنینی بسیار کمک کننده و موثر باشد. 

 

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز