× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
ست کامل لوازم بسته بندی تایوانی , تجهیزات و لوازم دستگاه تسمه کش
۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 ست

ویژگی های ست کامل لوازم بسته بندی تایوانی : مجموعه ست کامل بسته بندی شامل بست تسمه ، تسمه پلاستیکی بسته بندی و انبر مربوطه جهت بسته بندی کالای سبک و سنگین کاربرد دارد. ست کامل این مجموعه بصورت انفرادی قیمت بالاتری خواهد داشت ولی ما برای ارائه خدمات بهتر این مجموعه را با قیمت تخفیف دار بصورت یک پکیج به مشتریان عزیز تقدیم می کنیم. این مجموعه یک پیکیج پر فروش و با کیفیت بوده و مشتریان از این مجموعه رضایت دارند توجه داشته باشید این پکیج را تا زمان کوتاهی با این قیمت ارائه خواهیم کرد.

رول بازکن تسمه , تجهیزات و لوازم دستگاه تسمه کش
۱,۵۰۰,۰۰۰-۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های رول بازکن تسمه : رول بازکن تسمه وسیله ای برای باز کردن تسمه پلاستیکی جهت بسته بندی کالا است. با این وسیله کل تسمه پلاستیکی در جهت بسته بندی بدون پرت و دور ریز استفاده شده و باعث میشود از ضرر کالا در بسته بندی جلوگیری شود. این وسیله پک کاملی از بست تسمه و تسمه مورد نیاز و سبد دستگاه بوده که تمام کالای مشتری در یک پکیج در زیر دست و قابل حمل قرار گیرد. رول بازکن تسمه قابل حمل در محیط انبار و زیر دست اوپراتور و بخش بسته بندی است،بدون اینکه از مواد بسته بندی مشتری از بین برود و تا آخر مواد بسته بندی قابل استفاده باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
انبر سایز 32 فلز , تجهیزات و لوازم دستگاه تسمه کش
۳,۵۰۰,۰۰۰-۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های انبر سایز 32 فلز : انبر مربوط به تسمه فلزی سایز 32 در دو مدل تک نیچ و 2 نیچ می باشد. این انبر جهت پرس بست 32 تسمه فلزی با جنس فولادی روغنی و گالوانبزه در حجم بارهای سنگین با استاندارد بسته بندی تسمه فلزی قابل مصرف است. بست تسمه فلزی با ضخامت بالای یک نیاز به انبر قوی جهت پرس تسمه و بست مربوطه دارد این انبر قادر به پرس ضخامت فوق بوده و با پرس 2 خم از راست بست و 2 خم از سمت چپ بست ، تسمه را پرس نماید. در انبر مدل دیگر، تک پرس از راست و تک پرس از چپ قابل انجام بوده است و با اهرم و دسته بلند انبر قادر بوده به راحتی و با فشار کم بست و تسمه را براحتی پرس کند. مدل های پنوماتیک این انبر فشاری فوق العاده بالا دارد که در صنعت بسته بندی مورد مصرف قرار میگیرد.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل