فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
اصفهان
برد تابلو آسانسور رادیکس

حداقل سفارش: 1 عدد

3,500,000
6%
3,300,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

اسانسورکارتی هوشمند

حداقل سفارش: 1 دستگاه

1,800,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

آسانسور و پله برقی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

350,000,000 - 3,000,000,000
  • تولید کننده
  • 4 ماه
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام
بالابر مصالح بر ساختمانی مدل 150Kg

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

آسانسور های بدون موتورخانه

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

آسانسور های انرژی سبز

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان نرده و پله و آسانسور ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان نرده و پله و آسانسور می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

نرده و پله و آسانسور

 سازه‌هایی که دو فضا با اختلاف ارتفاع از یکدیگر در ساختمان به هم متصل می‌کنند را پله می‌گویند. پله ها اتلاف انرژی برای حرکت در بین طبقات را به حداقل می‌رساند و بدون وجود پله هیچ طبقه‌ای در ساختمان ساخته نمی‌شود. پله های در جلوی یکدیکر یک مسیر را تشکیل می‌دهند و اگر پله ای در محیطی مسقف واقع شوند به آن راه پله گفته می‌شود. پله ها با نرده ها کامل می‌شوند که می‌توانند از حوادث مختلف جلوگیری کنند. نرده به عنوان جان پناه شناخته می‌شود و می‌تواند از جنس‌های مختلفی چون سنگ، چوب، فلز، شیشه و دیگر متریال‌ها باشد. نرده های پله ها و یا راه پله ها در کنار محفاظت از جان افراد می‌توانند نقش زیبایی برای ساختمان داشته باشند و عنوان بخش مهمی از دکوراسیون داخلی ساختمان شناخته شوند. خرید و فروش انواع نرده و پله و آسانسور اغلب به صورت سنتی انجام می‌شود اما با ورود پلتفرم‌های آنلاینی چون ویترین نت این امکان وجود دارد که بتوان خرید و فروش این دست از محصولات را نیز به صورت آنلاین به انجام رساند. 

لیست قیمت انواع نرده و پله و آسانسور در ویترین نت 

خرید آنلاین انواع نرده و پله و آسانسور نیاز به دریافت لیست قیمت یا استعلام قیمت از تامین کنندگان و تولید کنندگان مختلف دارد. ویترین با در کنار هم قرار دادن معتبرترین و بهترین تامین کنندگان توانسته است بهترین خدمات در زمینه خرید آنلاین انواع نرده و پله و آسانسور را در اختیار خریداران قرار دهد. خریداران می‌توانند با استفاده از سیستم RFQ ویترین نت استعلام قیمت محصولات مورد نیاز خود مانند انواع نرده و پله و آسانسور که یکی از مهمترین بخش‌های هر ساختمان است را از چندین تامین کننده دریافت کنند و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنند. 

خرید و فروش انواع نرده و پله و آسانسور در ویترین نت 

خرید مصالح و تاسیسات ساختمانی چون انواع نرده و پله و آسانسور نیاز به شناخت دقیق تامین کنندگان و تولید کنندگان این محصولات دارد. در سال‌های اخیر به واسطه ورود پلتفرم‌های آنلاینی چون ویترین نت می‌توان فرآیند خرید و فروش این دست از محصولات را آسان کرد و تامین کنندگان و تولید کنندگان را به راحتی پیدا کرد.  خریداران و تامین کنندگان و تولید کنندگان انواع نرده و پله و آسانسور می‌توانند بدون واسطه از طریق ویترین نت با یکدیگر در ارتباط باشند و محصولات مورد نیاز خود را خریداری و یا به فروش برسانند.

 

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز