در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه فیلتو دوز ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه فیلتو دوز می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه فیلتو دوز

معرفی چرخ خیاطی فیلتو دوز
امروزه و با توجه به پیشرفت روز افزون تمام صنایع و تکنولوژی ها، صنعت پوشاک و به تبع آن صنعت دوخت و دوز و خیاطی که وظیفه ی تولید پوشاک را بر عهده دارند، تغییرات بسیار زیادی کرده است. یکی از این تغییر ها افزوده شدن انواع مختلف چرخ های خیاطی صنعتی نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک است که هر کدام آن ها توانایی انجام دادن یک یا چند کار تخصصی یا نیمه تخصصی را دارا هستند. ورود این چرخ ها به صنعت تولید پوشاک، سرعت و کیفیت انجام شدن کار ها را بسیار افزایش داده است، هزینه ها را کمتر کرده و موجب اشتغال زایی در کارگاه ها و مراکز تولیدی و صنعتی شده است.

یکی از صنایع مجزا در تولید پوشاک، صنعت تولید کت و شلوار برای آقایان است که با ورود چرخ های خیاطی تخصصی، پیشرفت و افزایش کیفیت و کمیت قابل ملاحظه ای داشته است. امروزه تقریباً برای دوختن هر قسمت از کت ها و یا شلوار ها یک چرخ خیاطی مخصوص وجود دارد و می تواند در کمترین زمان کار دوختِ آن قسمت مخصوص را با بیشترین کیفیت و کاملاً تمیز و بدون زواید انجام دهد. یکی از این چرخ های خیاطی مخصوص که وظیفه ی ویژه ای به عهده دارد و ما قصد معرفی آن را داریم، چرخ صنعتی فیلتو دوز می باشد. نام دیگرِ این چرخ های خیاطی که در بین کاربران مرسوم و متداول است، چرخ جیب دوز است. این چرخ که انواع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک آن در بازار موجود است، مخصوص دوختن انواع مختلف جیب روی لباس هاست. در مراکز تولیدی از این چرخ ها برای دوختن انواع گوناگون جیب کت و شلوار های مردانه، شلوار های جین و یا کتان و همچنین شلوار های پارچه ای معمولی استفاده می شود. این چرخ ها همچنین قابلیت دوختن قاپک و جیب های کج را نیز دارا می باشند که در بعضی از انواع کت ها و یا شلوار ها استفاده می شود.


ویژگی های فنی چرخ های خیاطی صنعتی فیلتو دوز:

  • تکنولوژی دستگاه از نوع کامپیوتری است.
  • چراغ ال ای دی دارد.
  • این دستگاه ها معمولاً یک عدد سوزن دارند و به عبارتی تک سوزنه هستند.
  • مجهز به سیستم پایه بلند کن خودکار هستند.
  • سیستم قطع کننده ی خودکار نخ و همچنین سیستم تنظیم کننده ی سرعت دارند.
  • جنس بدنه ی این چرخ ها معمولاً از فولاد است.
  • لوازم جانبی ای که همراه دستگاه به مشتری ارائه می شود عبارت است از: آنتن مخصوص، روغن یک لیتری برای روغن کاری قطعات، پیچ گوشتی، میز پایه فابریک، یک بسته سوزن، دفترچه ی راهنمای استفاده از محصول.
راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز