فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه الماسی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
سطل و زمین شوی شایلین مدل BS-1020

حداقل سفارش: 1 کارتن (کارتن 4 عددی)

1,240,000
  • وارد کننده
  • 2 سال
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان تی شوی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان تی شوی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

تی شوی

همه چیز درباره خرید تی

شاید برای همه شما پیش آمده باشد که در هنگام تمیز کردن کف منزل و یا حیاط منزل مشکلات بسیار زیادی برخورد کرده باشید. خیلی از وسیله ها به خوبی و آنطور که باید نمی‌توانند کف حیاط و یا منزل را تمیز کنند. در این راستا بدون هیچ تردیدی می‌توانیم تی نظافتی را یکی از بهترین و امروزه محبوب ترین وسیله برای نظافت بدانیم. امروزه انواع تی ها  در منزل وجود دارد و تقریبا می توانیم بگوییم همه افراد از آن استفاده می کنند. قطعاً خرید تی ثمرات بسیار زیادی دارد که هیچ کس نمی تواند از آن ها بگذرد. با ما همراه باشید تا در ادامه بپردازیم به معرفی انواع و اقسام ویژگیهای تی نظافتی برای شما عزیزان همراه. با ما همراه باشید.

ویژگی های تی نظافتی

  • راحتی در استفاده: برای بسیاری از افراد، این نکته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. معمولاً همه دوست دارند کارها را خیلی سریع و با سرعت بالا انجام دهند و پیش ببرند. اگر شما نیز به دنبال این فاکتور برای تمیز کردن منزل تان هستید، خرید طی نظافتی تواند بهترین گزینه برای شما باشد. چرا که استفاده از آنها کاملاً راحت و بدون دردسر است. به همین جهت شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن منزل خود را تمیز کنید.

 

  • امکان استفاده در قسمتهای مختلف منزل: گاهی اوقات پیش می آید که شما قسمت های خاصی از منزل را تمیز کنید. قسمت هایی که با دست و به راحتی نمی توان به آنجا دسترسی پیدا کرد آنجا را تمیز کرد. در اینجا نیز استفاده از طی نظافتی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این ها قابلیت این را دارند که در انواع و اقسام قسمتهای مختلف منزل به کار گرفته شوند. برای مثال اگر قصد دارید حیاط منزل خود را تمیز کنید می‌توانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی از تی های نظافتی استفاده کنید.

 

  • تنوع بسیار بالای محصولات: از دیگر ویژگی ها و مزایای که می‌توانیم در خصوص طی های نظافتی با آنها اشاره کنیم، تنوع بسیار بالای محصولات است. امروزه کارخانه‌هایی که مشغول تولید طی های نظافتی هستند، سعی کرده‌اند انواع تی نظافتی را تولید کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهند. این گزینه می تواند فاکتور فوق العاده مهمی برای خرید تی باشد. چرا که برای موارد مختلفی تی نظافتی تولید شده است.

 

مزایای استفاده از طی نظافتی

بدون شک استفاده از طی های نظافتی می تواند مزایای بسیار زیادی برای شما داشته باشد که در ادامه می پردازیم به برخی از مهم ترین آن ها:

1- از بین بردن بوی بد فرش: با استفاده از برخی پاک کننده های مخصوص و تی های نظافتی، می توانید براحتی بوی بد فرش را که بعد از از گذشت مدتی به وجود می آید از بین ببرید.

2- از بین بردن سیاهی های روی استیل ها: اگر جایی را دارید که سطح آن از استیل است و برخی سیاهی ها و یا لکه های روی آن به وجود آمده است، با استفاده از تی به راحتی می توانید آن ها را پاک کنید.

3- تمیز کردن انواع سرامیک های آشپزخانه: معمولاً در آشپزخانه ها چربی های زیادی بر روی سرامیک می نشیند که کار کردن آنها کار بسیار سختی است. یکی از بهترین راه هایی که برای پاک کردن این چربی ها و لکه های سرامیک آشپزخانه وجود دارد استفاده از طی های نظافتی است. این تی ها قابلیت این را دارند که به راحتی و بدون هیچ مشکلی چربی های ایجاد شده را از بین ببرند.

4- آبگیری بسیارمناسب سطح زمین: معمولاً محلی که شستشو می شود دچار آبگرفتگی بسیار زیادی نیز می شود که از بین بردن آنها کار بسیار سختی است. یکی از راه هایی که برای پاکسازی آن محل وجود دارد استفاده از تی نظافتی است. این تی ها به دلیل ویژگی هایی که دارند به راحتی می‌توانند هر سطحی را به تمیز ترین حد ممکن برسانند.  

تی نخی

همانطور که در این مقاله به آن اشاره کردیم، کی ها انواع و اقسام مختلفی دارند که هر کدام از آنها بنا بر نیاز و شرایط مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی اوقات تی های فومی و یا لاستیکی برای ما کاربرد دارند و گاهی اوقات نیز تی های نخی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که وارد یک مغازه می شوید قبل از هر چیزی کف آن مغازه نظر شما را به خود جلب می کند. اگر کف مغازه کثیف و چسبناک باشد ممکن است شما نظرتان به کلی درخصوص آن مغازه تغییر کند و حتی این  مورد سبب شود که شما از آن مغازه خرید نکنید و آنجا را ترک کنید. گاهی اوقات نیز تمیز بودن زیاد و فوق العاده کف مغازه ها میتواند نظر شما را به سمت خود جلب کرده و باعث می شود از آن خرید لذت ببرید.

یکی از راه هایی که برای تمیز کردن کف سالن ها و یا مغازه ها وجود دارد استفاده از تی نخی است. این تی طوری تنظیم شده اند که توانایی پاک کردن هرگونه چربی و کثیفی را دارند. اگر به دنبال خرید بهترین تی های نظافتی در انواع و اقسام مختلف آنها هستید می توانید از سایت ویترین نت  استفاده کنید و بهترین ها را برای خود خریداری کنید.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز