فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
اندازه ورودی (اینچ)
1 اینچ
3/4 اینچ
فشار خروجی (لیتر بر دقیقه)
100 لیتر بر دقیقه
45-60 لیتر بر دقیقه
نازل بنزینی و گازوئیلی 1 اینچ به همراه قطع کن

حداقل سفارش: 1 عدد

5,500,000 - 7,500,000
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه طلایی

عضو ویژه طلایی

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه طلایی

عضو ویژه طلایی

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان نازل سوخت ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان نازل سوخت می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

نازل سوخت

نازل سوخت چیست؟

برای خروج سوخت به مقدار مورد نظر احتیاج به تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی است که یکی از مهمترین آن ها نازل سوخت است . این وسیله توسط یک اپراتور که مشتری است تنظیم می شود تا بتواند مقدار سوخت برای کاربرد مورد نیاز خود را تعیین کند. دلیل اهمیت بالای حضور نازل سوخت در هر جایگاه سوخت عملکرد مهم نازل است که یکی از مهمترین آنها کنترل سوخت توسط مشتری است و دیگر کاربردهای مهم آن می توان به جلوگیری از به حدر رفتن سوختن در زمان پرشدن بیش از حد منبع یا باک اشاره کرد. در ضمن نازل ها از بازگشت سوخت در شلنگ تخلیه به منبع اصلی سوخت جلو گیری می کند. نازل های سوخت براساس نوع عملکرد به دو نوع دستی و اتوماتیک تقسیم می شوند. یک نازل پمپ بنزین اتوماتیک هنگام پر شدن سوخت خودرو خاموش می شود و از توزیع بیشتر سوخت جلوگیری می کند. در حالی که نازل سوخت گیری دستی این گونه نیست. لازم به ذکر است که انواع نازل پمپ بنزین از نوع اتوماتیک آن است. بنابراین از ویژگی های مهم نازل پمپ بنزین داشتن قطع کن است. قطع کردن نازل به روش های مختلفی ممکن است صورت بگیرد اما اساس کار همه آن ها یکسان است. هنگامی که سطح سوخت در باک از مقدار مشخصی بالا می آید، نازل قطع شده از ادامه جریان نازل جلوگیری می شود. و متعاقبا مانع از سرریز شدن باک خواهد شد. یکی از این روش ها استفاده از یک شیلنگ هوا در خرطومی نازل سوخت می باشد هنگامی که سطح سوخت در باک بالا می آید مسیر هوا بسته شده و نازل قطع می شود.

اجزای اصلی نازل سوخت

اجزای اصلی نازل دستی

محافظ دست ، چفت باز نگه دارنده دسته تنظیم سوخت ، شیر اصلی، خرطومی ساده

اجزای اصلی ناز اتوماتیک

محافظ دست، چفت باز نگه دار، سنسور قطع کن سوخت ، دسته تنظیم دبی سوخت ، شیر POPPET، قطع کن فشار، شیر جلو گیری از تخلیه، جک نازل

انواع نازل سوخت

نازل های سوخت براساس نوع موادی که باید توزیع کننده متنوع هستند که عبارتند از:

نازل گازوئیل یا دیزل

نازل گازوئیل یا دیزل که همانطور از اسمش معلوم است برای توزیع گازوئیل مناسب است.

نازل روغن

نازل روغن این نوع نازل ها برای استفاده در تعمیرگاه ها ، گاراژها و کارگاه طراحی شده اند که جهت توزیع روغن موتور برای وسیله نقلیه یا قطعات ماشین استفاده می شود.

نازل بنزین

نازل بنزین که گسترده ترین نازل ها است و برروی نازل بنزین می تواند تجهیزات جانبی نیز نصب شود که قابلیت های کنترلی بیشتری را برای آن ایجاد کند به عنوان مثال نازل تا هنگامی که نازل به طور کامل در باک قرار نگرفته است عملیات سوخت گیری انجام نشود. این کار جهت امنیت سوخت گیری و فرد انجام می شود. و از طرف دیگر در صورت پر شدن باک باید از سرریز کردن آن جلوگیری شود.

نازل ادبلو

نازل ادبلو نیز مانند سوخت شامل هردو نوع دستی و اتوماتیک می باشد و از جنس های فولاد ضدزنگ یا پلی پروپیلن ساخته می شود.

نازل مواد شیمیایی

نازل مواد شیمیایی به صورت تخصصی برای توزیع مواد شیمایی مورد نظر طراحی ، ساخت و آب بندی شده اند که قبل از خریداری نازل مواد شیمیای یرمورد نظر از یک متخصص مشاوره و کمک گرفت.

نازل گریس

نازل گریس مانند نازل روغن درتعمیرگاه ها ، کارگاه ها و گاراژ ها استفاده می شود. این نازل ها برای توزیع چربی و روغن کاری تجهیزات، ماشین آلات و اتصالات طراحی و ساخته شده اند.

قیمت و خرید انواع نازل سوخت در ویترین نت 

نازل های سوخت به دلیل تنوع بالا دارای قیمت های متفاوتی هستند. قیمت نازل ها علاوه بر این که نازل در دسته بندی کدام یک از مدل ها قرار می گیرند به کشور سازنده و برند آن نیز مرتبط است. به طور کلی نازل های روکش دار گرانتر از مدل های بدون روکش هستند. ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان انواع نازل سوخت این امکان را فراهم کرده است تا خریداران بتوانند خریدی بدون واسطه را تجربه کنند. همچنین از طریق سیستم RFQ ویترین نت و دریافت استعلام قیمت و مشاوره رایگان بتوانند خرید به صرفه داشته باشند.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز