فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
مشهد
نوع کولر گازی
دیواری
ایستاده
سقفی
ظرفیت سرمایشی (BTU/h)
1512 BTU/h
2268 BTU/h
2318 BTU/h
4336 BTU/h
6174 BTU/h
7560 BTU/h
8600 BTU/h
9000 BTU/h
11177 BTU/h
12095 BTU/h
14187 BTU/h
31000 BTU/h
ظرفیت گرمایشی (BTU/h)
1512 BTU/h
2394 BTU/h
2520 BTU/h
3149 BTU/h
4788 BTU/h
7093 BTU/h
7560 BTU/h
9000 BTU/h
9458 BTU/h
11607 BTU/h
12095 BTU/h
34000 BTU/h
کولر زاکول

حداقل سفارش: 1 عدد

99,000,000 - 100,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

کولر گازی ال جی اصلی ۴۸۰۰۰

حداقل سفارش: 1 دستگاه

55,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

کولر گازی GREEN

حداقل سفارش: 1 دستگاه

2,000,000
50%
1,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
کولرگازی 12هزار هایس زیرقیمت بازار

حداقل سفارش: 1 عدد

140,000,000
4%
135,000,000
 • خرده فروش
 • 10 ماه
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

اسپلیت دیواری مدل BTS-UN

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

اسپلیت ایستاده مدل BTS-UN

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان کولر گازی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان کولر گازی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

کولر گازی

برای خنک کردن محیط‌های کوچک و متوسط مثل مطب‌ها، کلاس‌های آموزشی، خانه‌ها و ... از وسایل برودتی زیادی استفاده می‌شود که کولر گازی یکی از بهترین آن‌ها است. اما برای این که بتوانید نوع کولر گازی را خریداری نمایید، لازم است که به برخی نکات و پارامترها توجه داشته باشید. به عنوان مثال کولرهای گازی در انواع مختلفی تولید می‌شوند که ویژگی‌های خاصی دارند. در ادامه قصد داریم شما را با انواع کولر گازی آشنا ساخته و نکات مهمی که در خرید کولر گازی باید مد نظرتان باشد، اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

اسپلیت یا کولر گازی چیست؟

کولرگازی یکی از اجزای اصلی سیستم تهویه مطبوع محسوب می‌شود که وظیفه خنک و یا گرم کردن محیط (بسته به شرایط دمایی محیط) را بر عهده دارد. این وسیله کاربردی قادر است که در تابستان محیط مد نظر شما را خنک و در زمستان نیز گرم کند. اساس کار این دستگاه، بر پایه سیکل تبرید است. کولر گازی برای خنک و یا گرم کردن یک محیط از اجزا و تجهیزات مختلفی بهره می‌برد که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از: کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور. کولر گازی با استفاده از مکانیسم سیکل تبرید تراکمی قادر است گرما را از اتاق گرفته و آن را به بیرون انتقال دهد. البته توجه داشته باشید که معکوس سازی این روند نیز وجود دارد و می‌توانید در زمستان این دستگاه را تبدیل به مبدل حرارتی کنید.

انواع کولر گازی:

همان طور که بیان کردیم، کولر گازی‌ها که با نام اسپلیت نیز شناخته می‌شوند، در انواع مختلف و متنوعی تولید می‌شوند تا هر فردی متناسب با نیازی که دارد، اقدام به تهیه آن‌ها نماید. در این بخش قصد داریم شما را با انواع کولرهای گازی آشنا سازیم.

 • کولر گازی یک تکه یا پنجره‌ای
 • کولر گازی دو تکه
 • کولر گازی پرتابل
 • کولر گازی ایستاده
 • کولر گازی سقفی یا کاستی
 • کولر گازی داکتی یا کانالی
 • کولر گازی چند شعبه یا مولتی وی

هر کدام از این انواع دارای کارکرد و ویژگی‌های خاصی هستند. همین مورد سبب می‌شود تا بتوانید دستگاهی متناسب با هدف و نیازی که دارید، خریداری نمایید.

 • کولر گازی پنجره‌ای

این نوع کولر گازی که با نام کولر گازی یک تکه‌ای نیز شناخته می‌شود، جزو ابتدایی‌ترین و ساده‌ترین نوع اسپلیت‌ها است. اجزای این کولر گازی اعم از کمپرسور، فن و ... به صورت یکجا در کنار هم قرار گرفته‌اند. به دلیل همین امر، بهتر است که بخشی از این نوع کولرها در بیرون از محیط و بخش دیگر داخل محیط قرار داشته باشد.

 • کولر گازی دو تکه (اسپلیت)

کولر گازی دو تکه که با نام اسپلیت نیز شناخته می‌شود، مکانیزمی دارد که به موجب آن هوای گرم خانه را گرفته و آن را خنک کرده و دوباره وارد محیط می‌کند. این سیکل تا زمانی که ترموستات به دمای تعین شده برسد، ادامه خواهد یافت.

 • کولر گازی پرتابل (قابل حمل)

این نوع کولر گازی نیز جزو کولر گازی‌های یک تکه‌ای بوده و تقریبا عملکردی شبیه به نوع پنجره‌ای دارند. توجه داشته باشید که این نوع کولرگازی به هنگام کارکرد صدای زیادی تولید می‌کند و می‌تواند باعث اذیت شما شود.

 • کولر گازی ایستاده

این نوع کولر گازی‌ها ابعاد بزرگ‌ترین دارند. به سبب ابعاد بزرگ، قدرت زیادی نیز داشته و می‌توانند در محیط‌های وسیعی مثل اماکن صنعتی به کار گرفته شوند. معمولا این نوع کولرها به برق 3 فاز جهت کار کردن نیاز دارند.

 • کولر گازی سقفی یا کاستی

به سبب طراحی بسیار خاص آن، جزو بهترین نوع کولرهای گازی جهت نصب در اداره‌جات به حساب می‌آید. بخش اعظمی از این نوع کولر گازی در داخل سقف کاذب قرار گرفته و تنها بخش کوچکی از آن نمایان است، از این رو هم از لحاظ بصری و هم کارایی برای یک محیطی مثل اداره و ... مشکلی به وجود نمی‌آورد.

 • کولر گازی داکتی یا کانالی

اگر قصد دارید کولر گازی را در محلی نصب کنید که سقف کاذب دارد، این نوع کولر گازی می‌تواند انتخاب درست و بجایی باشد. کولرگازی سقفی کانالی دستگاهی یکپارچه است و می‌توانید چندین دریچه خروجی هوا از آن داشته باشید.

 • کولر گازی چند شعبه یا مولتی وی

کولر گازی‌های مولتی وی برای فضاهای کوچک و متوسط تجاری و اداری مناسب هستند. از طرفی هم برای مکان‌هایی که امکان کانال کشی وجود ندارد و یا هزینه‌ی زیادی برای کانال کشی لازم است، بهتر است که از این نوع کولر گازی استفاده شود.

اجزای اصلی کولر گازی:

همان طور که می‌دانید، وظیفه اصلی یک کولر گازی این است که دمای محیط را کاهش و یا افزایش دهد. البته برخی از کولرگازی‌ها قادرند که هوا را تمیز و ضد عفونی نیز کنند. یک کولر گازی برای تغییر دمای محیط از اجزای زیادی در ساختمان خود بهره می‌برد که هر یک وظیفه خاصی بر عهده دارند. برخی از این اجزا عبارتند از:

 • کمپرسور: جهت متراکم کردن گاز مبرّد
 • کندانسور بیرونی: برای خنک کردن مبرد
 • اواپراتور: جهت تبخیر آب و یا دیگر مایعات
 • شیر انبساط: برای کاهش فشار مبرد مایع و کم کردن دمای اشباع مبرد

مزایای استفاده از کولر گازی:

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های استفاده از کولرهای گازی این است که در مدت زمان بسیار کوتاهی می‌توانید دمای محیط را به دمای دلخواه خود تغییر دهید؛ مزیتی که در دیگر تجهیزات سیستم‌های تهویه مطبوع با این سرعت امکان پذیر نیست. اما کولرهای گازی مزیت‌های زیاد دیگری نیز با خود دارند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 1. کاهش آلودگی‌های موجود در هوا مثل گرد و غبار
 2. وجود ظرفیت بالا برای ایجاد سرمایش و گرمایش محیط
 3. امکان نصب مستقل برخی از انواع بدون نیاز به زیر ساخت خاص
 4. مصرف انرژی کمتر برای تغییر دمای محیط
 5. قابلیت تنظیم خودکار دمای محیط
 6. دارای کمترین میزان سر و صدا
 7. وجود امکان ضد عفونی کردن هوا از انواع باکتری و ...

کاربردهای کولر گازی:

کولرهای گازی یکی از تجهیزات کاربردی سیستم تهویه هستند. شما می‌توانید برای هر محیطی از این دستگاه استفاده کنید. به نوعی نیز می‌توان گفت که یکی از مزیت‌های اصلی این نوع کولرها، امکان استفاده در بسیاری از محیط‌ها است. برخی از کاربردهای کولرهای گازی عبارتند از:

 1. هتل‌ها
 2. سالن‌های ورزشی
 3. استادیوم
 4. مساجد
 5. دانشگاه‌ها
 6. ورزشگاه
 7. خوابگاه‌ها
 8. فرودگاه
 9. مطب پزشکان
 10. بیمارستان‌ها
 11. مجتمع‌های تجاری
 12. مجتمع‌های مسکونی
 13. اداره‌جات

نکات مهم در خرید و انتخاب کولر گازی:

برای این که بتوانید برای محیطی که در نظر دارید، یک کولر گازی مناسب و عالی خریداری کنید، باید برخی نکات را همواره در نظر داشته باشید. از آن جایی که کولرهای گازی در انواع مختلفی تولید می‌شوند، احتمالا انتخاب را برای شما سخت خواهند کرد؛ اما اگر به این نکات توجه داشته باشید، می‌توانید به سادگی بهترین کولر گازی را خریداری کنید. این نکات عبارتند از:

 1. علامت استاندارد و نام برچسب
 2. شاخص بازده انرژی
 3. نسبت بازده انرژی EER
 4. ظرفیت سرمایش دستگاه
 5. ظرفیت سرمایش دستگاه
 6. توان مصرفی دستگاه
 7. نوع دستگاه
 8. ظرفیت گرمایش دستگاه
 9. بازده حرارتی
 10. ضریب عملکرد سرمایش
 11. نام سازنده و مدل قسمت داخلی و بیرونی

با در نظر گرفتن هر کدام از این موارد، می‌توانید برای خرید بهترین نوع کولر گازی متناسب با محیط و نیازی که دارید، اقدام نمایید.

قیمت کولر گازی:

کولر گازی در انواع مختلفی تولید می‌شود که توان و قدرت هر یک با هم متفاوت است. از طرفی نیز برندهای تولید کننده این نوع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی بسیار زیاد هستند و همین عوامل باعث می‌شوند تا قیمت کولرهای گازی ثابت و مشخص نباشد. از این رو نمی‌توان هزینه مشخصی را تحت عنوان قیمت کولر گازی عنوان کرد. اما شما می‌توانید برای خرید کولر گازی مورد نیازتان با بهترین قیمت بازار از ویترین نت کمک بگیرید. همان طور که ملاحظه می‌کنید، انواع کولرهای گازی را در ویترین نت موجود کرده‌ایم. مشخصات فنی، ویژگی‌ها و اطلاعاتی که در هنگام خرید کولر گازی نیز نیاز دارید، به صورت دقیق و کامل ذکر شده‌اند. با کلیک بر روی هر محصول می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان را به دست آورید. همچنین می‌توانید قبل از خرید از مشاوره تخصصی رایگان مشاوران ما در ویترین نت نیز بهره مند شوید. مشاوران ما آماده پاسخگویی کامل به همه سوالات شما در زمینه خرید کولر گازی هستند.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز