در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان ماشین لیوان شوی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان ماشین لیوان شوی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

ماشین لیوان شوی

لیوان شور

دستگاه شستشوی لیوان و گیلاس همه‌ی مشکلات رایجی که در آشپزخانه‌ها هنگام شستشوی لیوان وجود دارد را مانند بوی نامطبوع و باقی ماندن لکه‌های آب روی شیشه، حل می‌کند.
به صورت کلی لیوان و گیلاس جز ظروفی هستند که آلودگی زیادی را در خود نگه می‌دارند و احتمال اینکه در صورت خوب شسته نشدن، بوی نامطبوعی داشته باشد زیاد است. از طرفی حتی اگر مرحله شستشوی لیوان و گیلاس خوب انجام شود، باز هم ممکن است در مرحله خشک شدن، لکه های آب روی آن بماند و موجب دوباره کاری و صرف هزینه و وقت بیشتر شود. دستگاه شستشوی لیوان و گیلاس این مشکلات را برطرف کرده است.

امروزه برای هر انجام هر کاری که فکرش را بکنید، وسیله و ابزار تخصصی طراحی و تولید شده است که بهتر از نیروی انسانی و با دقت و سرعت بالاتری وظایف محوله را انجام میدهد و احتمال خطا نیز تقریبا صفر است. وسایل و تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی ، رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، هتل‌ها، تالارها نیز از تجهیزات پیشرفته‌ای برای شستشو، آماده سازی و پخت استفاده می‌کنند. دقت صورت گرفته در این حوزه برای ساخت و تولید انواع وسایل که سرعت انجام کارها را نسبت به سابق بسیار بالاتر برده است، شگفت انگیز بوده و تمامی امکانات و تجهیزات لازم برای مدیریت یک کسب و کار موفق در حوزه تهیه غذا را در اختیارتان قرار داده است. تنها کافی است با مطالعه و تحقیق کافی به انتخاب بجا و استفاده درست از این تجهیزات بپردازید. دستگاه شستشوی لیوان و گیلاس یکی از جدیدترین تجهیزات شستشوی آشپزخانه است.

کاربرد لیوان شوی صنعتی

در هتل‌ها و رستوران‌های بزرگ که روزانه ممکن است از هزاران لیوان و گیلاس استفاده شود، شستشو و خشک کردن انها به روش سنتی ریسک بالایی دارد زیرا خطر شکستن، لب پر شدن و لک ماندن لیوان و گیلاس زیاد است. در چنین شرایطی باید حتما از ماشین لیوان شور استفاده کرد که هر سه مرحله‌ی شستشو، آبکشی و خشک کردن لیوان را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام میدهد. برای این دستگاه باید از مواد شوینده خاص که معمولا در قالب قرص‌های شستشو هستند استفاده کنید. استفاده از این مواد، موجب صرفه جویی در مصرف آب نیز می‌شود.

نکات خرید ماشین لیوان شور

ابعاد: دستگاه شستشوی لیوان و گیلاس در ابعاد و ظرفیت‌های مختلف وجود دارد، در هنگام خرید با توجه به نیازتان سایز مناسب را انتخاب کنید.
جنس بدنه: دقت کنید که جنس بدنه آن، از استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر خوردگی باشد.
برچسب انرژی: برای صرفه جویی در هزینه‌ها، دستگاهی را انتخاب کنید که برچسب انرژی آن سبز باشد.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز