× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه بازیافت گرانول ساز عدسی , دستگاه بازیافت پلاستیک و گرانول
۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گرانول عدسی ساز می تواند پوشال و ضایعات کارخانجات گونی بافی و پوشک و سلفون (pp) و انواع نایلون و نایلکس (LLDPE.LDPR.HDPE) پای دستگاهی را بدون نیاز به دستگاه آسیاب و کندور بازیافت نماید. سیستم هوشمند PLC می باشد که قابلیت تقسیم کارکرد هیترها در هنگام استارت دستگاه و کنترل ساعت استارت و کار دستگاه و نحوه بارگیری توسط اپراتور و عدم استارت و خاموش کردن دستگاه به هنگام پایین بودن حرارت هیترها را دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه بازیافت پلاستیک و گرانول

بسیاری از ظروف پلاستیکی اعم از قوطی های نوشابه، درهای آن ها، بطری های آب معدنی، ظروف لبنیات و ... بعد از مصرف محتویاتشان بدون هیچ استفاده ی دیگری دور ریخته می شوند و در طبیعت رها می شوند. این مسئله علاوه بر آلودگی ها و آسیب هایی که برای طبیعت به همراه دارد، باعث زشتی مناظر طبیعی می شود. بهترین و به صرفه ترین راه برای مدیریت پلاستیک ها و استفادۀ مجدد و چند باره از آن ها، بازیافت آن هاست که این کار امروزه توسط دستگاه های بازیافت پلاستیک انجام می شود.
برای انجام عملیات بازیافت توسط دستگاه های بازیافت پلاستیک، ابتدا باید موادی مانند چوب، خرده های آهن و شیشه و ... از آن ها جدا شود و پلاستیک های جدا شده برای بازیافت وارد دستگاه های مخصوص بشوند. به پلاستیک های بازیافت شده در اصطلاح رایج پت هات واش گفته می شود. در ایران صنعت بازیافت پلاستیک صنعت نو و تازه ای است، ولی به دلیل برگشت و صرفه ی اقتصادی فراوانی که دارد، بسیار مورد توجه و اقبال قرار گرفته است.
کارخانه ی بازیافت پلاستیک چیست؟
به کارخانه ی بازیافت پلاستیک در ایران کارگاه بازیافت پلاستیک نیز گفته می شود. در این کارخانه ها انواع گوناگون پلاستیک ها را از هم جدا می کنند و هر کدام را در دستگاه مخصوصی به شکل مکانیکی بازیافت می کنند. در روش بازیافت مکانیکی، پلاستیک ها را از حالت مونومری شان خارج نمی کنند و فقط و فقط حالت آن ها را عوض می کنند و دوباره این پلاستیک ها برای تولید و استفاده ی مجدد به چرخه های تولید پلاستیک وارد می شوند.
دستگاه های موسوم به بازیافت کننده ی پلاستیک حجم های مختلف و انواع گوناگونی دارند. ولی نکته ای که باید به آن توجه ویژه کرد این است که دستگاه مجزایی که نام آن دستگاه بازیافت پلاستیک باشد تولید نشده است و کار بازیافت مواد پلاستیکی را در واقع مجموعه ای از ماشین ها و دستگاه ها که هر کدام قسمتی از کار بازیافت را انجام می دهند و وظیفه ی مشخصی به عهده دارند انجام می دهند. به عبارت دیگر خطوط بازیافت کننده ی پلاستیک از ماشین های جداگانه ای تشکیل شده اند که مجموعه ی آن ها کار بازیافت پلاستیک را انجام خواهند داد.
چه عوامل و پارامتر هایی سرعت و کیفیت کار بازیافت پلاستیک ها را افزایش خواهد داد؟
1. مرغوب بودن نوع ماده ی اولیه ای که وارد دستگاه بازیافت می شود.
2. اندازه های محفظه های برش دستگاه ها و نوع طراحی تیغه های آن ها
3. جنس فلز تیغه ها
4. تعداد و نحوه ی قرارگیری تیغه ها
5. سرعت و توان الکتریکی موتور دستگاه
6. اندازه ی توری ماشین

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل