× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
پمپ آب کولری الکتروژن سبلان
۴۶,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ آب کولری الکتروژن سبلان با کلاهک و بدنه سبز رنگ در بازار تولید شده است. سیم استفاده شده در این پمپ آب کولری از جنس آلومینیومی بوده و در بسته بندی کارتن تکی و دوازده عدد در یک کارتن توسط گل الکتریک به عنوان نمایندگی الکتروژن عرضه میگردد.پمپ آب کولری یکی از محصولات جانبی الکتروموتورهای کولری است که در کنار آنها در کولرهای آبی به خنک کردن منازل میپردازند.

الکتروپمپ آب کولری تیپ SH 300 موتوژن
۵۳,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور کولری به عنوان محصولی خانگی و صنعتی، از تولیدهای موتوژن میباشد و میتوان موتوژن را به تولید کننده برتر در این زمینه شناخت، پمپ آب کولری موتوژن نیز به عنوان تکمیل کننده موتور کولری از دیگر تولیدات موتوژن میباشد که به عنوان محصولی ویژه توسط این شرکت تولید میگردد. تیپ پمپ آب کولری موتوژن SH 300 بوده و تنها همین مورد در حال تولید است. رنگ نارنجی کلاهک و بدنه خاکستری طوسی رنگ این پمپ آب نمادی است که همگی در طی این سالها از آب کولری موتوژن میشناسند. پمپ آب کولری موتوژن دارای دو قطب بوده و سرعت دربار نامی آن نیز 2400 rpm میباشد. ولتاژ 220 ولت و جریان نامی 0.35  آمپر از دیگر مشخصه های فنی مهم پمپ آب کولری موتوژن است. برای بسیاری از افرادی که قصد خرید محصولات موتوژن را مخصوصا برای اولین بار دارند، علاوه بر مشخصات فنی محصول، مشخصات ابعادی آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، به همین جهت نیز در این قسمت مشخصات ابعادی این محصول درج گردیده شده است. الکتروپمپ های آب کولری موتوژن یکی از موفق ترین پمپ آب ها میباشد و طول عمر بالا در کنار پخش کنندگی خوب آب از عوامل موفقیت این پمپ است. 1- کفی پمپ آب 2- تنه پایینی پمپ 3- پروانه پمپ 4- مهره 5- واشر فنری 6- تنه بالایی پمپ 7- واشر لاستیکی 8- پیچ ثروبلت 9- واشر 10- ترمینال ارت 11- براکت پایین 12- واشر کاغذی 13- واشر مایلار 14- روتور 15- استاتور سیم پیچی شده 16- براکت بالا 17- واشر لاستیکی کاور 18- کاور 19- خار نگهدارنده کاور 20- زانو

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
پمپ آب کولری الکتروژن زاگرس
۶۱,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

پمپ آب کولری الکتروژن زاگرس یکی از قوی ترین و موفق ترین تولیدات پمپ آب کولری در داخل کشور است که با راندمان بالا و به صورت پیوسته توانایی کارکرد را داشته و نسبت به پمپ آب الوند تولیدی الکتروژن تنها تشت نداشته و نمیتواند بدون آب نیز کار کند. در تولید این الکتروموتور نیز از سیم مسی استفاده شده است و کلاهک زردرنگ و پایه طوسی از مشخصه های ظاهری پمپ آب زاگرس است. همانطور که مشخص است سرعت دربار نامی بالا همان مبحث راندمان بالای این پمپ آب کولری میباشد که با جریان نامی 0.2 آمپر مشخصه خوبی را برای این پمپ آب دست و پا کرده است. استاتور این پمپ آب کولری نیز یو شکل میباشد که توانایی آن را نسبت به سایر نمونه ها بالاتر میبرد و قابلیت چرخش در دو جهت CW و CCW را برای آن ممکن میسازد.

پمپ آب کولری البرز الکتروژن آلومینیومی
۴۹,۳۵۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ آب کولری البرز الکتروژن آلومینیومی با سیم مسی تولید میگردد و یکی از پمپ آب های پر مصرف در بازار میباشد که در کارتن تکی و بسته های دوازده عددی عرضه میگردد. یکی از موارد بسیار مهم و مورد نیاز در کولرهای آبی پمپ آب کولری میباشد که به نوعی نقش مکمل و خنک سازی هوا را با پخش آب بر روی پوشال ها برعهده دارد. الکتروپمپ های آب کولری درانواع مختلف تولید شده اند و همه روزه در موارد مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. پمپ آب کولری البرزالکتروژن یکی از مورد استفاده ترین پمپ های آب کولری الکتروژن میباشد که تنها با رنگ نارنجی روشن نیز در بین الکتروپمپ های الکتروژن شناخته میشود. جنس سیم لاکی استفاده شده در این الکتروپمپ آب از جنس آلومینیومی است همچنین یاتاقان بوش بوده و نوع استاتور نیز قطب چاکدار است. پمپ های آب کولری الکتروژن به دلیل سرعت دربار نامی بالایی که دارند، به خوبی از عهده پخش آب برمیآیند و به همین جهت نیز فرآیند پخش آب بر روی پوشال های آب را به خوبی انجام میدهند.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی یا پمپ آب کولری همان‌طور از نامش پیداست نوعی پمپ است که در خانه‌ها و برای مصرف روزانه آب استفاده می‌شود. از آن‌جایی که پمپ آب خانگی ، آب را در مساحت کوچک‌تری به جریان می‌اندازد،قدرت کمتری نسبت به انواع صنعتی و زراعی پمپ‌ها دارد.
امروزه پمپ‌‌های آب خانگی زیادی با کاربردهای مختلف در بازار موجود است و همین ممکن است باعث سردرگمی کاربر در خرید شود. از پمپ‌ آب خانگی به منظور افزایش فشار آب منازل مسکونی یا انتقال آب از چاه آب به درون ساختمان استفاده می‌شود.
پمپ خانگی بر اساس نوع قدرت دارای انواع نیم اسب بخار، یک اسب بخار، یک‌ونیم اسب بخار و دو اسب بخار است. شناخت انواع مختلف پمپ آب خانگی در انتخاب پمپ آب مد نظرتان بسیار مهم است.قدرت پمپ خانگی را می‌بایست بسته به نوع ساختمان و مساحت آن انتخاب کرد. بنابراین در انتخاب پمپ آب خانگی باید مسائلی مانند مساحت، تعداد طبقات و مقدار مصرف آب خانوار را در نظر گرفت.

انواع پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی دارای انواع مختلفی است که از آن جمله می‌توان به پمپ جتی، پمپ سانتریفیوژ یا دورانی، پمپ بشقابی و پمپ آب خانگی با مخزن انبساط را نام برد.
پمپ آب خانگی جتی یکی از پرکابردترین انواع پمپ‌های آب خانگی و یکی از انواع پمپ‌های دورانی است که در چاه‌های کم‌عمق یا عمیق استفاده می‌شود. این پمپ‌ آب خانگی در بالای چاه آب قرار گرفته و آب را با ایجاد مکشی قوی به طرف بیرون هدایت می‌کند. این پمپ در مناطق آب‌وهوایی گرم که سطح آب چاه کم است بیشترین استفاده را دارد.
پمپ آب خانگی سانتریفیوژ یا دورانی با انتقال انرژی حرکتی چرخشی تولید شده توسط یک موتور الکتریکی به انرژی هیدرودینامیک، باعث جریان آب می‌شود. از این حیث پمپ آب خانگی دورانی عملکردی شبیه پمپ جتی دارد. از این پمپ‌ها برای تأمین آب شرب خانگی، آبیاری چمن و باغ، مزارع کوچک، پر کردن آب استخر و موارد دیگر استفاده می‌شود.
پمپ آب خانگی بشقابی خود با انواع سانتریفیوژ و جابجایی مثبت عرضه می‌شود. از پمپ‌های بشقابی سانتریفیوژ برای سیالات روان با ویسکوزیته پایین استفاده می‌شود. پمپ بشقابی جابجایی مثبت اما در موارد خاصی نظیر کاهش پمپاژ آب با افزایش عمق و افزایش فشار آب استفاده می‌شود. در پمپ آب خانگی بشقابی، آب وارد پروانه شده و با ایجاد نیروی گریز از مرکز از آن خارج می‌شود.
پمپ آب خانگی با مخزن انبساط دارای مخزنی است که همیشه مقداری آب را در خود نگه می‌دارد. عملکرد این پمپ به گونه‌ای است که تا زمانی که مخزن حاوی آب باشد یا فشار مخزن از حدی خاص کمتر نشود، پمپ شروع به کار نخواهد کرد. آب درون مخزن تحت فشار متراکم شده و به شبکه لوله کشی وارد می‌شود.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل