× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
چرخ های دوخت هوای گرم

معرفی چرخ های دوخت هوای گرم
با پیشرفت صنایع نساجی و دوخت برای هر کدام از مراحل دوخت و آماده سازی پوشاک و البسه یک دستگاه تخصصی طراحی و تولید شده است، و این امر علاوه بر صرفه جویی در زمان و افزایش دقت و کیفیت تولید محصولات، کار را برای کاربران خود نیز بسیار راحت کرده است. یکی از این دستگاه ها که وظیفه ای خاص را انجام می دهند، چرخ های دوخت هوای گرم می باشند.
چرخ های دوخت هوای گرم مخزنی دارند که چسب ها و نوار های مخصوصی را که قرار است به پارچه ها متصل شوند درون آن می گذارند و دستگاه با هوای گرمی که به آن ها وارد می کند باعث گرم شدن آن ها و چسبیدنشان به انواع لباس ها و پارچه ها می شود. همچنین ممکن است از چرخ های دوخت هوای گرم برای ضد آب کردن لباس ها و پوشاندن کامل تمام درز های آن ها استفاده شود. عمل ضد آب کردن و گرفتن درز ها در این دستگاه ها به وسیله ی غلتک های مخصوصی که در دستگاه تعبیه شده است انجام می شود و غلتک ها با حرکت به طرفین و وارد کردن هوای گرم به پارچه ها نوار ها و چسب ها را روی لباس ها می چسبانند و لباس ها کاملاً مقاوم و محکم می شوند.


از چرخ های دوخت هوای گرم اغلب برای دوخت چه لباس ها و پارچه هایی استفاده می شود ؟
از این چرخ ها برای دوختن پارچه های نازک یا ضخیم و پارچه هایی که معمولاً جنس نایلونی دارند استفاده می شود. از این پارچه ها برای دوختن انواع لباس های کوهنوردی، بارانی ها، لباس های مخصوص غواصی و شنا، کیف های ضد آب، چتر ها، چادر های مسافرتی و تخصصی و نیمه تخصصی، روکش کانال های تهویه و ... استفاده می شود.


چرخ های دوخت هوای گرم به چه نحوی کار می کنند؟
در چرخ های دوخت هوای گرم و با استفاده از جوش های مغناطیسی ای که دستگاه به همراه هوای گرم بسیار تولید می کند، پارچه ها و درز های کوچک آن ها به همدیگر دوخته و در واقع چسبانده می شود. در چرخ های دوخت هوای گرم از هیچ گونه سوزن و یا نخی برای انجام عمل دوخت استفاده نمی شود و تمامی مراحل دوخت و اتصال پارچه ها به یکدیگر توسط نیرو و انرژی امواج مغناطیسی و الکترو مغناطیسی انجام می شود. این تکنولوژی در صنعت دوخت و نساجی جدید است و پیش بینی می شود به زودی جای انواع مختلف ماشین های دوخت را بگیرد.

 

زیر دسته های چرخ های دوخت هوای گرم

شهر تامین کننده
    جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44158569-021

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل