فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
البرز
ساوه
نوع درب
ریلی
کشویی
کمدی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  کابینت آشپزخانه صنعتی

  کابینت استیل صنعتی

  کابینت استیل آشپزخانه‌های صنعتی با ظاهری شیک و زیبا، هماهنگ با پروتکل های بهداشتی و دوام زیاد، با ویژگی های همچون شستشو آسان و خاصیت ضد میکروبی، انتخابی مناسب برای انواع رستوران ها، فست فود ها، کترینگ ها، آشپزخانه های صنعتی و حتی مکان هایی مانند کارخانه های تولید انواع خوراک و غذا است. انواع کابینت استیل از مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است.

  تصور کنید مدیر یک رستوران و یا هتل و یا تالار بزرگ هستید و آشپزخانه ای مجهز با تمام وسایل و ابزار پیشرفته در اختیار شماست. تیمی متخصص از بهترین آشپز ها و کمک آشپز ها نیز با شما همکاری می کنند. اما در این آشپزخانه بزرگ و مجهز که روزانه باید حجم زیادی از غذا با کیفیت بالا و سرعت زیاد در آن تهیه شود، هیچ فضایی برای چیده شدن و قرار گرفتن وسایل و ابزار ریز و درشت مورد استفاده در آشپزخانه در هنگام طبخ غذا و تجهیزات نگهداری وجود ندارد.
  هر وسیله ای که ممکن است نیاز داشته باشید هربار در گوشه ای از آشپزخانه پیدا می شود و افراد باید زمان زیادی از وقت خود را صرف پیدا کردن، مرتب کردن و حتی تمیز کردن وسایل سپری کنند. زیرا نامرتب بودن وسایل خطر آلودگی را نیز افزایش می دهد.
  نگران نباشید لازم نیست چنین وضعی را تحمل کنید، فرقی نمی کند صاحب بزرگترین رستوران جهان باشید و یا تنها یک کارگاه کوچک تهیه غذا را مدیریت کنید، کابینت استیل صنعتی متناسب با نیاز هایی که در محیط های تهیه غذا وجود دارد، وظیفه مهم نگهداری وسایل و بهداشت آنها را برعهده دارد.

  کابینت استیل دیواری

  همانطور که از نام آن پیداست، این کابینت استیل، بر روی دیوار نصب می‌شود. با توجه به فضایی که شما در ارتفاع و روی دیوار های آشپزخانه‌ی خود دارید، می‌توانید بخش زیادی از وسایل را درون کابینت استیل آشپزخانه دیواری جا بدهید.

  کابینت استیل زمینی

  تفاوت چندانی بین این کابینت استیل زمینی با نوع دیواری آن وجود ندارد. تنها تفاوت کوچکی که ممکن است به آن بر بخورید، پایه های موجود در زیر کابینت صنعتی در نوع زمینی آن است. این پایه به صورت معمول ثابت هستند ولی به درخواست مشتری می تواند از نوع چرخ نیز باشد تا جا به جایی آن بر حسب نیاز راحت صورت گیرد.

  نکات خرید کابینت استیل صنعتی

  • ضخامت ورق استیل: اگر از نوع استیل آن استفاده می کنید به ضخامت ورق استیل دقت کنید. به صورت معمول از ورق استیل 304 استفاده می شود ولی اگر قرار است از کابینت استیل در فضاهایی استفاده کنید که مواد خورنده و اسیدی در آن وجود دارد از ورق استیل 316 استفاده کنید.
  • تعداد طبقات: هرچه تعداد طبقات کابینت استیل صنعتی بیشتر باشد، استفاده بیشتری از فضای داخلی آن میتوان کرد، اما باید ارتفاع و اندازه ظروف خود را در نظر بگیرید
  • قیمت: قیمت این محصول بسته به متراژ و نوع استیل مورد استفاده در آن به اضافه سایر آپشن هایی که ممکن است همراه با آن باشد، مانند تعداد طبقات و سایر موارد متفاوت باشد.
  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟