فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتیراهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

برای راه اندازی یک رستوران، آشپزخانه و فست فود خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی از مهم‌ترین مراحل است. با ویترین‌نت همراه باشید و پیش...

ادامه مطلب  
بررسی مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتیبررسی مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای راه اندازی یک رستوران و یا مرکز تهیه غذای صنعتی به شمار می روند. 

ادامه مطلب  
یخچال صنعتی

فریزر صنعتی

یخچال صنعتی و یا همان فریزر صنعتی از تجهیزات نگهداری مواد و خوراکی‌های فاسد شدنی در محیط‌های فروشگاهی و یا آشپزخانه‌های صنعتی از آنها استفاده می‌شود. در مراکز تهیه غذا مانند رستوران‌ها، کبابی‌ها، کترینگ‌ها، فست فودها و کافی شاپ‌ها، روزانه مقدار زیادی مواد غذایی فاسد شدنی مانند مرغ، گوشت، ماهی و سبزیجات وجود دارد که به یکباره مصرف نمی‌شود و به تجهیزات آشپزخانه صنعتی مناسبی برای سالم و تازه نگه داشتن آنها نیاز است. همچنین فروشگاه‌های بزرگ چند منظوره که انواع فراورده‌های غذایی و مواد غذایی تازه را به فروش می‌رسانند و یا مکان‌هایی مانند مرغ فروشی‌ها و قصابی‌ها و حتی شیرینی فروشی‌ها به تجهیزات نگهداری مواد خود نیاز دارند.

یخچال فروشگاهی یکی از اصلی ترین تجهیزات تمام مراکزی است که به نحوی با نگهداری و مصرف مواد غذایی در ارتباط هستند و با توجه به نیاز های این مراکز طراحی و ساخته شده است. یخچال صنعتی و یا فریزر صنعتی انواع و شکل‌های مختلفی دارد تا بتواند نیازهای متنوع مراکز مختلف را پوشش دهد. در ادامه با چند مدل از رایج ترین مدل‌های یخچال فریزرهای صنعتی آشنا خواهیم شد.

یخچال ویترینی

از این مدل یخچال صنعتی بیشتر برای جهت به نمایش گذاشتن مواد غذایی موجود به مشتری استفاده می‌شود. مواد غذایی که داخل یخچال ویترینی قرار می‌گیرد از طریق شیشه‌های شفاف جلوی یخچال قابل دیدن است و این فرصت را در اختیار مشتری قرار می‌دهد تا حق انتخاب داشته باشد و تازه بودن مواد را از روی ظاهر آن تشخیص دهد. این مدل را بیشتر در فروشگاه‌ها و پروتئینی‌ها دیده اید.

یخچال ایستاده

این مدل از یخچال فریزر صنعتی که بیشتر برای نگهداری موادی که نیاز به خنک ماندن آنها است، استفاده می شود را در محیط های رستورانی و کافی شاپی دیده اید. این یخچال ها در اندازه های مختلف کاربردهای مختلفی برای هر شخص متناسب نیازش دارد.

یخچال صنعتی خوابیده

نوع دیگر یخچال فریزر صنعتی ، مدل خوابیده آن است که در قسمت های مختلف فروشگاه های بزرگ احتمالا چشمتان به آن خورده است. یخچال هایی که سوپر مارکت های کوچک برای نگه داشتن بستنی و مواد آب شدنی از آن استفاده می کنند نیز مدل خوابیده است.

نکات خرید یخچال صنعتی

قدرت کمپرسور: هر چه قدرت کمپرسور یخچال صنعتی بالاتر باشد طول عمر و میزان کارایی آن بیشتر است
ابعاد و مدل: با توجه به نیازی که در فروشگاه یا مرکز تهیه غذا خود دارید پس از تحقیق کافی مدل و سایز مناسب خود را انتخاب کنید.
برچسب انرژی: برای جلوگیری از هزینه اضافی از یخچال هایی استفاده کنید که برچسب انرژی آنها سبز باشد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان