فیلتر و دسته بندی‌ها
استان های تامین کننده
البرز
تهران
حداقل ظرفیت (کیلوگرم )
1 کیلوگرم
2 کیلوگرم
4 کیلوگرم
10 کیلوگرم
7.5 کیلوگرم
1600 کیلوگرم
حداکثر ظرفیت (کیلوگرم)
40 کیلوگرم
70 کیلوگرم
100 کیلوگرم
150 کیلوگرم
200 کیلوگرم
300 کیلوگرم
350 کیلوگرم
400 کیلوگرم
500 کیلوگرم
600 کیلوگرم
700 کیلوگرم
1000 کیلوگرم
1500 کیلوگرم
3000 کیلوگرم
5000 کیلوگرم
تعداد لود سل
1
4
حافظه داخلی
دقت (گرم)
1 گرم
2 گرم
10 گرم
20 گرم
50 گرم
100 گرم
200 گرم
500 گرم
1000 گرم
جنس بدنه
استیل
پلاستیک
فلزی
امکان اتصال به وای فای
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  باسکول

  راهنمای خرید باسکول

  باسکول وسیله‌ای است که با استفاده از آن می‌توان وزن مواد سنگین را به طور کاملا دقیق اندازه گیری نمود. در واقع تفاوت باسکول و ترازو این است که مواد بسیار سنگین را که به وسیله ی ترازو نمی توان وزن کشی کرد، با باسکول اندازه گیری می‌کنند و باسکول های امروزی وزن مواد را به صورت کمی یا عددی نشان می دهند. کاربرد این دستگاه در بین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی به منظور تعیین دقیق وزن مواد غذایی در سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها، دیگر صنایع، کارخانه ها و... است. باسکول یکی از تجهیزات انبار در آشپزخانه های صنعتی، رستوران و فست فودهای بزرگ نیز هست.

  باسکول آشپزخانه

  باسکول آشپزخانه یکی از ابزار لازم و ضروری در آشپزخانه های صنعتی است که از آن به منظور وزن کردن مواد غذایی، پیش از بسته بندی یا پخت و پز استفاده می‌شود. انتخاب نوع و یا اندازه‌ی دستگاه به میزان کار به وسیله ی آن بستگی دارد و باید در این زمینه توجه شود. باسکول آشپزخانه که از نوع دکمه‌ای است، برای وزن کردن موادی مثل آرد مناسب نیست زیرا به مرور، با فرو رفتن آرد به درون آن باعث خراب شدن باسکول می‌شود.

  باسکول صنعتی

  از باسکول صنعتی به منظور وزن کشی اجسام بسیار سنگین، در کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و محیط‌های صنعتی استفاده می‌شود. این وسیله از مقاومت و استحکام بیشتری نسبت به سایر باسکول‌ها برخوردار است و قدرت تحمل وزن‌های بسیار سنگین را دارد. این دستگاه از نظر شکل ظاهری در انواع ثابت، آویز و چرخدار موجود است و کاربرد این وسیله در کارخانه‌ها، شیلات، میدان های میوه و تره بار و دیگر مناطق تولیدی و صنعتی است.

  باسکول دیجیتال

  باسکول دیجیتال یکی دیگر از انواع باسکول است که در فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها و مغازه‌های کوچک تر کاربرد دارد. این وسیله برای وزن کشی موادی که ظرفیت یا حجم زیادی دارند مناسب است و از نظر ظاهری در سه شکل ثابت، آویز و متحرک وجود دارد. باسکول فروشگاهی از نظر دقت دارای ظرفیت های گوناگونی است و مدل‌ها و جنس‌های مختلفی دارد، به طور مثال در محیط‌هایی که از نظر آب و هوایی مرطوب هستند، اگر جنس بدنه‌ی آن از فلز یا آهن باشد به سرعت دچار زنگ زدگی می‌شود، بنابراین در اینگونه مواقع بهترین نوع آن استیل ضد زنگ است.
  باسکول دیجیتال، پرکاربرد ترین نوع باسکول نیز است؛ زیرا اجسام را از چند گرم تا چندین کیلوگرم اندازه گیری می‌کند. از مزایای این دستگاه ذخیره ی وزن های پیشین است که با کمک این قابلیت می‌توان به مقایسه ی عددی مواد و کالاها پرداخت. باسکول دیجیتال قابلیت تنظیم قیمت و محاسبه‌ی قیمت کل را دارد که از این نظر برای تمامی فروشنده‌ها بسیار کارآمد است.

  نکات خرید باسکول

  توجه به جنس بدنه‌ی باسکول که بهترین آن استیل ضد زنگ است
  توجه به دقت و میزان اندازه گیری و انتخاب آن بر اساس نوع کارکرد
  داشتن گارانتی یا خدمات پس از فروش
  توجه به کیفیت بدنه و میزان استحکام محصول
  توجه به دقت اندازه گیری

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟