فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
تبریز
اصفهان
بیرجند
ظرفیت (کیلوگرم)
70 کیلوگرم
100 کیلوگرم
150 کیلوگرم
200 کیلوگرم
300 کیلوگرم
350 کیلوگرم
400 کیلوگرم
500 کیلوگرم
600 کیلوگرم
700 کیلوگرم
1000 کیلوگرم
1500 کیلوگرم
2000 کیلوگرم
3000 کیلوگرم
5000 کیلوگرم
15000 کیلوگرم
دقت (گرم)
2 گرم
10 گرم
20 گرم
50 گرم
100 گرم
200 گرم
500 گرم
1000 گرم
تعداد لودسل
1
2
4
حافظه داخلی
جنس بدنه
استیل
فلزی
آهن
امکان اتصال به وای فای
ترازو و باسکول ضدآب تمام استیل

حداقل سفارش: 1 دستگاه

9,500,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

باسکول ۱۰۰ کیلویی رومیزی (پیام توزین)

حداقل سفارش: 1 دستگاه

3,150,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

باسکول ۳۰۰ تاشو عاج دار

حداقل سفارش: 1 دستگاه

2,200,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
ترازو کارین 80 کیلویی پرینتردار

حداقل سفارش: 1 دستگاه

17,100,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

باسکول ۸۰×۸۰

حداقل سفارش: 1 دستگاه

5,500,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

باسکول میدانی ابعاد ۱۱۰

حداقل سفارش: 1 دستگاه

18,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

باسکول ۳۰×۴۰ بدنه تبریزی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

1,900,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

ترازو باسکول پیام توزین

حداقل سفارش: 1 دستگاه

3,100,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

ترازو باسکول ۵۰۰ کیلو ۷۰در۷۰ سنگین

حداقل سفارش: 1 دستگاه

4,900,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان باسکول ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان باسکول می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

باسکول

استفاده از ترازوهای کوچک برای وزن‌کردن اجسام سنگین و حجیم، کاری غیرمنطقی است و برخی از ترازوها توانایی انجام این کار را ندارد. در این شرایط باید از انواع باسکول استفاده کرد. معمولا اگر وزن جسم بالاتر از 70 کیلوگرم باشد، برای اندازه‌گیری آن خرید باسکول پیشنهاد می‌شود. قیمت باسکول دیجیتال با توجه به نوع، ظرفیت و بسیاری از فاکتورهای دیگر، متفاوت است که در ادامه به این موضوع پرداخته‌ایم.

راهنمای خرید باسکول

باسکول وسیله‌ای است که با استفاده از آن می‌توان وزن مواد سنگین را به طور کاملا دقیق اندازه گیری نمود. در واقع تفاوت باسکول و ترازو این است که مواد بسیار سنگین را که به وسیله ی ترازو نمی توان وزن کشی کرد، با باسکول اندازه گیری می‌کنند و باسکول های امروزی وزن مواد را به صورت کمی یا عددی نشان می دهند. کاربرد این دستگاه در بین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی به منظور تعیین دقیق وزن مواد غذایی در سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها، دیگر صنایع، کارخانه ها و... است. باسکول یکی از تجهیزات انبار در آشپزخانه های صنعتی، رستوران و فست فودهای بزرگ نیز هست.

باسکول چیست؟

باسکول دستگاه اندازه‌گیری وزن است که از آن برای وزن‌کردن وسایل نقلیه، موادغذایی و ... اجسام با وزن و حجم زیاد استفاده می‌شود. این ترازوها در بخش‌های مختلف مانند صنعت، تجارت، پزشکی، غذایی، ساختمانی و ... کاربرد دارند.

باسکول‌ها به دو صورت مکانیکی یا دستی و همچنین دیجیتالی کار می‌کنند. معمولا آن‌ها دارای یک سطح قرارگیری اشیاء هستند که جسم روی آن قرار می‌گیرد تا وزن آن اندازه‌گیری شود. این دستگاه‌ها با توجه به دقت، ظرفیت، نوع کاربرد و حتی تکنولوژی مورد استفاده، در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند.

انواع باسکول

باسکول‌ها انواع مختلفی دارند و مبنای دسته‌بندی آن‌ها بر حسب نحوه عملکرد، دقت اندازه‌گیری، ظرفیت و ویژگی‌های دیگر است. بر این اساس این دستگاه با توجه عملکرد خود به دو نوع دیجیتالی یا قپان دسته‌بندی می‌شود. قپان که به آن‌ها باسکول‌های سنگی هم گفته می‌شود، به‌صورت دستی کار می‌کنند. کارکردن با این مدل دستگاه نه‌تنها سخت است؛ بلکه دقت اندازه‌گیری پایین‌تری هم دارد. در مقابل قپان، باسکول‌های دیجیتالی هستند که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم. اما دسته‌بندی دیگری که برای انواع این ترازو وجود دارد، تقسیم‌بندی بر اساس محل استفاده از آن‌هاست. در این شرایط آنها را به انواع آشپزخانه‌ای، صنعتی و ... تقسیم می‌کنند.

باسکول آشپزخانه

استفاده از باسکول در آشپرخانه‌های صنعتی ضروری است. معمولا از این دستگاه در آشپزخانه‌ها به منظور وزن‌کردن موادغذایی پیش از بسته‌بندی یا قبل از پخت و پز استفاده می‌شود. انتخاب اندازه مناسب دستگاه با توجه به نیاز کاربر متفاوت است؛ اما در حالت کلی، اندازه آن نسب به مدل‌های صنعتی جمع‌وجور‌تر است. علاوه‌بر طراحی جمع‌وجور دستگاه، می‌توان به ویژگی‌های زیر هم برای این مدل دستگاه اشاره کرد:

 • دقت بالا: با توجه به اینکه اندازه‌گیری موادغذایی حساس است؛ معمولا باسکول‌هایی که در این آشپزخانه‌ها استفاده می‌شوند، دقت بالایی دارند.
 • قابلیت توزین صفر: بیشتر این دستگاه‌ها، قابلیت توزین صفر را دارند؛ یعنی به کاربر اجازه می‌دهند وزن ظرف را کسر کند و وزن نهایی محتوی را به‌صورت دقیق ببیند.
 • واحدهای اندازه‌گیری متنوع: معمولا نوع ِآشپزخانه‌ای امکان اندازه‌گیری در واحدهای مختلف مانند پوند، کیلوگرم، گرم و ... را دارد.
 • استفاده آسان: کارکردن با این دستگاه بسیار آسان است و کاربر به‌راحتی می‌تواند از آن استفاده کند.

البته ذکر این نکته ضروری است باسکول‌های آشپزخانه‌ای که از نوع دکمه‌ای هستند، برای وزن‌کردن موادی نظیر آرد مناسب نیستند؛ چراکه این مواد با فرورفتن به داخل دستگاه به مرور زمان، باعث خرابی آن می‌شوند.

باسکول صنعتی

برای اندازه‌گیری و وزن‌کردن اجسام سنگین در محیط‌های صنعتی و تجاری مانند میدان‌های میوه و تره‌بار و میدان غلات از باسکول صنعتی استفاده می‌کنند. معمولا این مدل دستگاه، ظرفیت بالایی دارد؛ برای مثال برخی مدل‌ها توانایی توزین چند صد کیلوگرم را دارند و با کمک بعضی دیگر می‌توان چند تن را اندازه‌گیری کرد. مهم‌ترین ویژگی‌های این دستگاه عبارت‌اند از:

 • مقاوم در برابر شرایط مختلف: معمولا برای ساخت انواع باسکول صنعتی از مواد باکیفیت و مقاوم استفاده می‌شود؛ به همین دلیل این دستگاه‌ها در مقابل شرایط محیطی مختلف مانند رطوبت، گردوغبار، تغییر دما و ... مقاوم هستند.
 • دارای نمایشگر دیجیتالی: بیشتر باسکول‌های صنعتی نمایشگر دیجیتالی دارند که نحوه کار با آن را راحت‌تر از انواع سنگی کرده است.
 • تحمل بارهای فشاری: این نوع باسکول‌ها تحمل انواع بارهای فشاری را دارند؛ چراکه از آن‎ها برای وزن‌کردن وسایل سنگین مانند کانتینرها و ... استفاده می‌شود.
 • شکل ظاهری: معمولا از نظر شکل ظاهری این نوع دستگاه را به سه نوع ثابت، آویز و چرخ‌دار تقسیم می‌کنند.

باسکول دیجیتال

همان‌طورکه توضیح دادیم، باسکول‌های سنگی یا همان قبان‌ها معایبی مانند دقت اندازه‌گیری کم و استفاده سخت دارند. برای حل این مشکلات انواع باسکول دیجیتالی به بازار عرضه شد که توانست این معایب را برطرف کند. در واقع می‌توان گفت که از تکنولوژی دیجیتالی برای اندازه‌گیری و همچنین نمایش وزن استفاده می‌کند. در این نوع دستگاه اندازه‌گیزی وزن، وزن جسم به کمک سنسورهای الکترونیکی اندازه‌گیری و به شکل اعدد روی یک نمایشگر نشان داده می‌شود. دقت اندازه‌گیری دستگاه بالاست و از آن در محیط‌های صنعتی و تجاری استفاده می‌شود. برخی از ویژگی‌های این مدل دستگاه عبارت‌اند از:

 • قابلیت اتصال: اکثر باسکول‌های دیجیتالی قابلیت اتصال به انواع سیستم‌ها مانند کامپیوتر، پرینتر و ... را دارند.
 • ذخیره‌سازی اطلاعات: تعدادی از این دستگاه‌ها توانایی ذخیره‌کردن وزن‌ها را دارند و کاربر می‌تواند حتی بعد از توزین به آن‌ها دسترسی داشته باشد.
 • نمایش انواع واحد اندازه‌گیری: می‌توان وزن را با انواع واحد اندازه‌گیری مشاهده کرد.
 • قیمت باسکول دیجیتال: با توجه به ویژگی‌ها و مزایایی که باسکول دیجیتال دارد، می‌توان گفت که قیمت مدل دیجتالی از قیمت باسکول سنگی قدیمی بالاتر است.

نکات مهم هنگام خرید باسکول

در زمان خرید باسکول باید فاکتورهای مهمی را در نظر داشته باشید تا در نهایت بتوانید بهترین دستگاه را تهیه کنید. در ادامه هر یک از این عوامل به‌صورت مختصر اشاره شده است:

 • ظرفیت باسکول: مهمترین نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید، ظرفیت دستگاه است. ظرفیت باسکول انتخابی کاملا به نیاز کاربر بستگی دارد. اگر از دستگاه برای اندازه‌گیری وسایل سنگین استفاده می‌شود، قطعا خرید دستگاهی با ظرفیت بالا مفید است؛ اما در غیراین‌صورت باسکولی با ظرفیت پایین‌تر جوابگوی نیازتان خواهد بود.
 • قابلیت کالبرده کردن: باسکول تنها زمانی مفید است که به درستی کالیبره شده باشد. بدون کالیبراسیون مناسب، نمی‌توان از دقیق‌بودن کارکرد آن مطمئن شد. در واقع کالیبراسیون تضمین می‌کند که وزن نمایش‌ داده شده توسط دستگاه شما دقیق است. شما به‌عنوان خریدار باید نحوه کالیبراسیون را از تولیدکننده دستگاه دریافت کنید.
 • محل نصب: برای یافتن محل نصب دستگاه به زمان و دقت نیاز دارید. در این حالت باید تعدادی متغیر را در نظر بگیرید. شیب محل قرارگیری باسکول مهم است و همچنین باید مطمئن باشید که فضای کافی برای وسایل نقلیه جهت دسترسی به باسکول وجود دارد.
 • دقت اندازه‌گیری: دقت باسکول در اندازه‌گیری هم بسیار مهم است و باید با توجه به استفاده‌ای که از دستگاه دارید، دقت اندازه‌گیری را انتخاب کنید. در برخی موارد به دستگاهی با دقت بالا نیاز است؛ پس این ویژگی مهم را باید در نظر داشته باشید.
 • نوع باسکول: تقسیم‌بندی دستگاه به دو نوع دیجیتالی و مکانیکی است. باسکول دیجیتال دقت اندازه‌گیری بالاتری دارد و همچنین وزن اجسام را روی نمایشگر دیجیتالی خود نشان می‌دهد. اما نوع مکانیکی دقت کمتری دارد و برای کاربردها خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • کیفیت ساخت: برای ساخت دستگاه باید از مواد باکیفیت استفاده شود، هر چقدر این مواد کیفیت بیشتری داشته باشند، بر مقاوم‌بودن دستگاه و همچنین طول عمر آن تاثیر دارد. پس در هنگام خرید نسبت به کیفیت بدنه باسکول مطمئن باشید.
 • واحدهای اندازه‌گیری: هر باسکولی واحدهای اندازه‌گیری خاصی دارد. در زمان خرید باید مطمئن شوید که دستگاه واحدهای مورد نظر شما را نشان می‌دهد و شما دچار مشکل نخواهید شد.
 • نگهداری و پشتیبانی: باسکول یک قطعه پیچیده با تعداد تجهیزات زیاد است. برای اینکه آن را در بهترین حالت کار نگه دارید، نیاز به تعمیر و نگهداری منظم توسط یک متخصص است. شرکت سازنده باید خدمات پس از فروش منظمی برای محصل ارائه دهد.
 • درجه حفاظت (IP): احتمالا باسکول‌ها در محیط‌هایی با گردوغبار زیاد یا حتی مرطوب قرار می‌گیرند. از این روی دستگاه برای محافظت در برابر عوامل محیط باید از درجه حفاظت IP65 برخوردار باشد؛ پس حتما به این نکته هم توجه داشته باشید.
 • قیمت و بودجه: هنگامی که در مورد بودجه تصمیم گرفتید، باید بهترین دستگاه را متناسب با بودجه خود، پیدا کنید. قیمت باسکول با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، متفاوت است. دستگاه‌های ارزان به احتمال زیادی دقت و دوام کمتری دارند. همچنین اگر محصولی ضمانت‌نامه قوی نداشته باشد، احتمالا بعد از مدتی استفاده، با هزینه‌های سنگینی مواجه شوید.
 • گارانتی: گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار حائز اهمیت است. خرید باسکول یک سرمایه‌گذاری قابل توجه است، پس باید در مورد خرید خود، کاملا مطمئن باشید. شرکت تولیدکننده محصول، گارانتی را در اختیار شما قرار می‌دهد و دستگاه را در برابر هر گونه نقصی، تضمین می‌کند. در صورتی که شرکت ارائه دهنده، گارانتی برای دستگاه درنظر نداشته باشد، به دنبال شرکت دیگری برای خرید این دستگاه باشید.
 • ویژگی‌های بیشتر: تعدادی از باسکول‌ها ویژگی‌های بیشتری مانند قابلیت اتصال به کامپیوتر، ذخیره‌کردن داده‌ها و ... دارند؛ قطعا داشتن ویژگی‌های بیشتر بر بالارفتن قیمت آن، تاثیر دارد.
 • برند باسکول: شما در بازار دستگاه‌هایی می‌بینید که برندهای مختلفی آنها را تولید و عرضه کرده‌اند. شما باید دستگاه مدنظرتان را از شرکتی معتبر خریداری کنید تا از کیفیت و عملکرد بدون ایراد آن مطمئن باشید.

عوامل موثر در قیمت باسکول

چند عامل مختلف بر تعیین قیمت باسکول تاثیرگذار هستند و هر کدام می‌تواند به نحوه روی قیمت محصول نقش داشته باشد. در ادامه به چند عامل مهم اشاره شده است:

 • برند: همان‌طور که گفته شد، باسکول‌ها توسط برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. هر چقدر برند تولید کننده باسکول معتبرتر باشد، قیمت محصول آن بالاتر است.
 • نوع باسکول: نوع باسکول هم روی قیمت آن موثر است. قطعا باسکول‌های دیجیتالی نسبت به انواع دستی قیمت بالاتری دارند.
 • ظرفیت: ظرفیت اندازه‌گیری نیز در تعیین قیمت موثر است. باسکول‌ها در ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شوند. قطعا قیمت دستگاهی که توانایی وزن‌کردن چند تن را دارد با دستگاهی که میزان کمتری را وزن می‌کند، یکی نیست.
 • کیفیت ساخت: باسکول‌ها در جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند؛ اگر در ساخت دستگاه از مواد باکیفیت مطابق با استانداردهای مختلف استفاده شود، قطعا روی قیمت نهایی تاثیر دارد و آن را بالاتر می‌برد.
 • دقت اندازه‌گیری: باسکول‌هایی که با دقت اندازه‌گیری بالاتری دارند، قیمت آنها بیشتر است. چراکه برای ایجاد دقت بیشتر به تکنولوژی پیشرفته‌ای نیاز است.
 • مشخصات اضافی: ویژگی‌های بیشتر هم می‌تواند روی قیمت نهایی موثر باشد، معمولا دستگاه‌هایی که دارای قابلیت توزین صفر، اتصال به کامپیوتر و ... هستند، قیمت بیشتری دارند.
 • گارانتی: گارانتی و خدمات پس از فروش هم روی قیمت باسکول نقش دارد. اگر دستگاه دارای یک گارانتی معتبر باشد و بعد از فروش کالا خدمات مناسبی ارائه کند، باید انتظار داشت برای خرید آن هزینه بیشتری هم پرداخت کرد.

خرید باسکول از تامین کنندگان ویترین نت

یکی از نگرانی‌هایی که بیشتر خریداران باسکول دارند، ارتباط با تامین‌کنندگان اصلی و خرید محصول با قیمت مناسب است. ویترین نت به‌عنوان یک پلتفرم آنلاین در زمینه خرید و فروش B2B فعال است که ارتباط بین تامین‌کننده و خریدار را راحت کرده است. از طریق پلتفرم ویترین نت این امکان برای خریدار فراهم شده است که قیمت باسکول مورد نظر خود را استعلام کند و بدون هیچ‌گونه واسطه‌ای خرید خود را انجام دهد. علاوه‌براین سیستم RFQ ویترین نت در اختیار شما قرار دارد تا به کمک آن استعلام قیمت‌ها را از تامین‌کنندگان مختلف دریافت کنید و ضمن مقایسه آن‌ها خرید خودتان را با قیمت مناسب انجام دهید.

قیمت باسکول در ویترین نت 

یکی از مهمترین چالش‌های خریداران دستگاه‌ ها و تجهیزات صنعتی پیدا کردن تامین کنندگان و تولید کنندگان معتبر و قابل اعتماد و همچنین استعلام قیمت این نوع دستگاه ها از تامین کنندگان مختلف است. ویترین نت به عنوان پلتفرم آنلاین خرید و فروش B2B این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوان معتبرترین تامین کنندگان و تولید کنندگان انواع تجهیزات صنعتی چون انواع باسکول را به راحتی پیدا کرد. همچنین این امکان از طریق این پلتفرم آنلاین وجود دارد تا بتوانید به راحتی استعلام قیمت محصول مورد نظر خود را از تامین کنندگان مختلف دریافت کنید و بدون واسطه اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید. سیستم RFQ ویترین نت این امکان را فراهم می‌کند تا از طریق آن بتوان استعلام قیمت باسکول را از تامین کنندگان مختلف دریافت کنید و با بررسی اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز