فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
تعداد لگن
1
2
3
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
آنتی اسکالانت چیست و چه کاربردی در تصفیه آب صنعتی دارد؟ آنتی اسکالانت چیست و چه کاربردی در تصفیه آب صنعتی دارد؟

آنتی اسکالانت یک محلول قوی است که برای جلوگیری از رسوب دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی خریداری می‌شود. همه نکات خرید آن را در مطلب...

ادامه مطلب  
راهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی راهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

برای راه اندازی یک رستوران، آشپزخانه و فست فود خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی از مهم‌ترین مراحل است. با ویترین‌نت همراه باشید و پیش...

ادامه مطلب  
بررسی مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی بررسی مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای راه اندازی یک رستوران و یا مرکز تهیه غذای صنعتی به شمار می روند. 

ادامه مطلب  
سینک ظرفشویی صنعتی

سینک صنعتی

یکی از اجزای جدا نشدی تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، سینک ظرفشویی است. با توجه به اینکه حجم کار آشپزخانه‌های خانگی با آشپزخانه های صنعتی (آشپزخانه‌های رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، هتل‌ها، تالارها و کترینگ‌ها) بسیار بیشتر است، به سینک‌های ظرفشویی با ویژگی‌ها و کاربردهای متفاوتی نیاز است. سینک صنعتی یکی از انواع تجهیزات شستشوی آشپزخانه‌های صنعتی محسوب می‌شود.
با توجه به نیاز متنوع آشپزخانه‌های صنعتی به سینک‌های شستشو، مدل‌های مختلفی از سینک طراحی و روانه بازار شده است تا بتواند نیازهای متنوع آشپزخانه‌های صنعتی به سینک شستشو را پوشش دهد. در ادامه به معرفی انواع مختلف سینک صنعتی می پردازیم. دو نوع اصلی سینک صنعتی شستشو شامل سینک صنعتی با رویه جوشی و سینک صنعتی با رویه پرسی است. سینک کابینت دار نیز نوع دیگری از سینک ظرفشویی صنعتی است.

سینک ظرفشویی صنعتی با رویه جوشی

از اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل سینک ظرفشویی صنعتی آن است که با توجه به نیاز مشتری قابلیت ساخت و طراحی در ابعاد متنوعی را دارد. با توجه به سفارش مشتری، تعدا لگن‌ها، ابعاد کلی سینک و عمق لگن قابل تعیین است. به صورت کابینت دار یا بدون کابین نیز ساخته می‌شود.

سینک ظرفشویی صنعتی با رویه پرسی

برای ساخت این نوع از سینک ظرفشویی صنعتی، از دستگاه پرس و قالب‌های آماده استفاده می‌شود و قابلیت سفارش در ابعاد درخواستی را ندارد. اما به توجه به یک تکه ساخته شدن آن از ظرافت و کیفیت بالایی برخوردار است. سینک ظرفشویی صنعتی پرسی نیز در مدل‌های مختلف از نظر تعداد لگن و عمق لگن ساخته می شود.

سینک ظرفشویی صنعتی تک لگن

این مدل بیشتر برای مکان‌هایی مناسب است که محدودیت فضا دارند. در کافی شاپ‌ها و کارگاه‌های کوچک می توان از این مدل سینک ظرفشویی استفاده کرد.

سینک ظرفشویی صنعتی دو لگن

سینک صنعتی دو لگن که می‌توان آن را محبوب ترین مدل در میان انواع سینک ظرفشویی دانست با داشتن عمق های مختلف، متناسب با نیاز مشتری هماهنگ می‌شود و کار شستشو را بسیار آسان تر می‌کند.

سینک ظرفشویی صنعتی سه لگن

این مدل که می‌تواند هم رویه پرسی داشته باشد و هم رویه جوشی، کابینت دار باشد یا بدون کابین، در صورت وجود فضای کافی و یا حجم بسیار زیاد ظرف، انتخاب مناسبی است.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست
مشاوره رایگان