ثبت نام تامین کنندگان ورود
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
جاروبرقی صنعتی سه موتوره اتوماتیک Green 703A
۱,۸۹۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جاروبرقی صنعتی با سه موتور صنعتی آب و خاک و سیستم تعویض موتور اتوماتیک دارای بدنه استیل و قابلیت سطل برگردان ، کلگی پلی اتیلن ، شلنگ تخلیه آب و مایعات است. این جاروبرقی صنعتی مناسب جهت صنایع ؛ کارخانجات ، کارواش ها ، شرکت های خدماتی و مبل شویی ، ادارات و .... است. ویژگی ها : - کاملا صنعتی و مقاوم - لوله خرطومی 2.5 متر - لوله استیل دو تکه - پارویی مکش آب - پاوریی مکش خاک - پارویی فرش و موکت  

جاروبرقی صنعتی سه موتوره
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جاروبرقی صنعتی انقلاب عظیمی در صنعت نظافت صنعتی ایجاد کرد ، وسیله ای که پس اختراع و قابل استفاده شدن سریعآ جای خود را در صنعت پیدا کرد. در واقع برای نیازهای مختلف و با توجه به شرایط مدل های مختلفی از جاروبرقی صنعتی وجود دارد. جارو برقی صنعتی از بخش ها ( اجزاء) مختلف ساخته شده است. یخش های مختلف آن به دو قسمت اصلی و فرعی تقسیم می شود. قسمت های اصلی : قسمتهای اصلیی جارو برقی صنعتی شامل سه بخش موتور مکش ، مخزن و فیلتر می باشد. ۱- موتور مکش : کار موتور مکش یا همان موتور وکیوم به وجود آوردن خلاء نسبی در داخل مخزن جاروبرقی می باشد . به معنای دیگر کار موتور وکیوم به وجود آوردن اختلاف فشار بین محیط داخلی جارو ( مخزن ) و محیط بیرونی آن می باشد. ۲- مخزن : مخزن جارو در واقع محلی است که موتور مکنده می تواند در آن خلاء ایجاد کند و فاز داخل دستگاه و بیرون دستکاه را ایجاد نماید. همچنین مخزن جاروبرقی محل جمع آوری زباله نیز می باشد. در بسیاری از مدل های جاروبرقی فیلتر در داخل یا بالا مخزن قرار دارد. ۳- فیلتر : همانطور ک از اسم آن مشخص می باشد کار فیلتراسیون و جلو گیری از ورود خاک به موتور مکش و پخش شدن گرد و غبار در فضا را انجام می دهد. قسمت های فرعی : قسمت های فرعی جارو برقی صنعتی شامل شاسی ، چرخ ها ( درصورت متحرک بودن) ، کوبل ها و اتصالات ، نازلها ، خرطومی مکش کلید های روشن و خاموش و … می باشد. نحوه کار جاروبرقی صنعتی: اصول کار این دستگاه نظافت صنعتی مانند سایر جاروبرقی ها ( مکنده ها ) بر مینای ایجاد خلاء و اختلاف فشار می باشد. همانطور که مطرح شد موتور مکش دستگاه جاروبرقی هوای داخل مخزن را خالی می نماید و در این حالت اختلاف فشار بین فضای داخل و بیرون مخزن به وجود می آید. در اثر این اختلاف فشار طبق قانون شارش ، هوا از جای پر فشار ( فضای بیرون مخزن جاروبرقی ) از طریق خرطومی و نازلها و درنهایت دریچه ، به جای کم فشار ( مخزن) با سرعت وارد می شود. در نتیجه ورود سریع هوا از بیرون به داخل از طریق خرطومی ها آلودگی و زباله ( گرد وغبار و … ) در اثر برخورد درات هوا به آنها با سرعت به داخل مخزن هدایت می شود. فیلتر موجود در دستگاه اجاز خروج گرد و غبار از دستگاه را نمی دهد. کاربرد جاروبرقی صنعتی : جارو برقی صنعتی در تمامی بخش های صنعت قابل استفاده می باشد. از جمله محیط هایی که در آنها از این دستگاه نظافت صنعتی استفاده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد. کارگاه های صنعتی انبار ها محیط های اداری سازمانها مجتمع های مسکونی مجتمع های تجاری نمازخانه ها و مساجد هتل ها و مجتمع های گردشگری بیمارستانها بخش های تأسیسات خط های تولید و بسیاری از مکان های دیگر   قدرت مکش جاروبرقی سه موتوره آب و خاک صنعتی سیلور بسیار بالا می باشد. در سریعترین زمان کار مکش و جمع آوری را انجام  می دهد. موتور های به کار رفته در این دستگاه جاروبرقی صنعتی به صورت سانترفیوژنال دو پروانه آب و خاک می باشد. این دستگاه جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک در بسیاری از مکان ها کاربرد دارد. از جمله مکان هایی که میتوان از این دستگاه جاروبرقی صنعتی آب و خاک سه موتوره استفاده کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد.     مبل شویی ها     کارواش ها     هتل ها     انبار ها و سوله ها و خطوط تولید     سازمان ها و ادارات     مجتمع های مسکونی و تجاری     مساجد ، حسینیه ها و نماز خانه ها     محیط های کارگاهی و صنعتی بر روی این دستگاه جاروبرقی صنعتی آب و خاک ۳ موتوره سیلور چرخ های صنعتی جهت جابه جایی آسان نصب شده است.

جاروبرقی مرکزی آپارتمانی و کارواشی
۸۰۰,۰۸۰,۰۰۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جاروبرقی مرکزی آپارتمانی و کارواشی یک سیستم مکش مرکزی به منظور نظافت ساختمان و ارسال زباله ها از طریق لوله های داخلی دیوار به محلی دور از محل زندگی شما میباشد. به این منظور پریزهای مکنده در مکان های مورد نیاز نظافت ساختمان نصب شده و توسط لوله های تو کار به دستگاه مکنده مرکزی که در محل مناسب مانند موتورخانه ، زیر زمین ، انباری ، و یا پارکینگ نصب شده متصل میگردد. لذا هنگام نیاز با اتصال لوله خرطومی به پریزهای مذکور سیستم مکنده توسط مدار فرمان به طور خودکار روشن شده و امکان نظافت محل مورد نظر فراهم می آید. مزایای جاروبرقی مرکزی : عدم وجود گرد و غبار در محیط بدون صدا موتورهای قوی با مکش بالا مکش داعمی و یکنواخت( سیستم هوشمند ) راحتی استفاده ( با اتصال به پریز، دستگاه روشن میشود ) نشانگر زمان استفاده مجاز ( پریز هوشمند ) لوله خرطومی جمع شونده ( استرچ ) استفاده از دستگاه در پارکینگ جهت نظافت خودرو 4 عدد خروجی برای مکش از دستگاه استفاده میشود. دستگاه مجهز به برد هوشمند اتومات میباشد. (هم زمان 3 موتور در حال کار بوده و 1 موتور به صورت گردشی در حال استراحت میباشند. تایم استراحت هر موتور 3 دقیقه میباشد ) دستگاه جاروبرقی مرکزی کارواش قابل لوله کشی در اطراف کارواش میباشد. جاروبرقی مرکزی آپارتمانی و کارواشی روی دیوار نصب میشود.

جاروبرقی صنعتی ۳ موتوره آب و خاک
۱,۲۰۰,۱۲۰,۰۰۱,۲۰۰,۰۰۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جاروبرقی صنعتی 3 موتوره آب و خاک دارای مکش فوق العاده قوی توسط الکترو موتورهای صنعتی دو پروانه سایکلون با قابلیت ترو خشک است. طراحی جاروبرقی صنعتی 3 موتوره آب و خاک بسیار زیبا و مقاوم در ابعاد و وزن مناسب و با حداقل صدا است. کاربرد جاروبرقی صنعتی 3 موتوره آب و خاک جهت استفاده در کارواشها ، قالیشوییها ، هتلها ، ادارات ، کارخانجات ، مساجد ، مدارس ، آشپزخانه های صنعتی ، تالارها ، بیمارستانها ، مجتمع های مسکونی ، تجاری و .......... است.

جاروبرقی صنعتی پر قدرت
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه جاروبرقی صنعتی با قدرت مکش فوق العاده بالا و سیستم فیلتراسیون قوی، جهت نظافت محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی می باشند که قابلیت مکش گرد و خاک، مواد مایع مختلف، مواد پودری و آرد، قرص ها و سایر آلودگی ها در صنایع مختلف استفاده نمود. به دلیل سیستم فیلتراسیون قوی و عدم بازگشت گرد و خاک به هوا، از جاروبرقی صنعتی در صنایع مختلف حتی پزشکی و داروسازی نیز استفاده می گردد. جهت سهولت نظافت در سالن ها و سوله های بزرگ می توان از نازل ثابت نیز استفاده نمود تا کاربر به راحتی عمل نظافت را انجام دهد.

جاروبرقی صنعتی مدل T22 PLUS L100
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جاروبرقی صنعتی یا مکنده های صنعتی جهت جمع آوری آلاینده های سمی و آتش زا مورد استفاده قرار می گیرند که امکان جمع آوری موثر آلاینده های خطرناک را برای کاربر فراهم می نماید. جاروبرقی صنعتی یا مکنده صنعتی مدل T22 PLUS L100 دستگاهی ضد انفجار است (گواهینامه بین المللی ضد انفجار ATEX) و قابلیت کارکرد در هر دو Zone 21 & Zone 22 را دارا می باشد. این جاروبرقی قابلیت جمع اوری و انتقال هر نوع موادی را داراد. سیستم نظافت فیلتر دستگاه با جابجا کردن دسته ای که روی بدنه دستگاه قرار دارد انجام می پذیرد و نیازی به خارج کردن فیلتر از داخل دستگاه بطور کامل نیست. طراحی مخزن این دستگاه به گونه ای است که قابلیت جدا شدن از بدنه دستگاه به منظور جابجایی و انتقال راحتر و سریعتر دستگاه میسر می باشد.استفاده از چرخ های بزرگ، برای جابجایی آسان و تجهیز چرخ ها به قفل جهت ثابت نگه داشتن دستگاه از دیگر ویژگی های این دستگاه صنعتی می باشد.این جاروبرقی برای جمع آوری و دفع آسان ذرات اشتعال زا یا مواد سمی در محیط های صنعتی طراحی شده است و از آن می توان در صنایع پتروشیمی، نفت، گاز، هواپیماسازی و ... استفاده کرد.

جاروبرقی صنعتی ivc 60-30 AP M Z22 کارچر
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جاروبرقی صنعتی ivc 60/30 AP M Z22 کارچر از سری جاروبرقی های صنعتی ضد انفجار این شرکت با سابقه آلمانی می باشد. از این جاروبرقی صنعتی می توانید به منظور نظافت انواع آلودگی های خشک و مرطوب استفاده کنید. قابلیت مانور و حمل ونقل این دستگاه به لطف ابعاد کوچک و جمع و جور و همچنین طراحی حرفه ای آن بسیار بالاست. بدنه مستحکم این جاروبرقی صنعتی کارچر برای فعالیت مداوم در محیط های تمام صنعتی طراحی و ساخته شده است.مجهز به سیستم APفیلتر به کار رفته بر روی این جاروبرقی آب و خاک از کلاس M می باشد که به سادگی و به وسیله سیستم نیمه خودکار تمیز کننده فیلتر (AP) تمیز می شود، این ویژگی عمر فیلتر مکنده صنعتی ivc 60/30 AP M Z22 کارچر را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش می دهد و همواره حداکثر قدرت مکش دستگاه را در اختیار شما می گذارد.جاروبرقی ضد انفجارویژگی مهم و قابل توجه دیگر این محصول طراحی خاص آن است که آن را به جاروبرقی ضد انفجار تبدیل کرده است. به همین دلیل اگر محیط مورد نظر شما برای استفاده از دستگاه، مستعد انفجار و آتش سوزی است (مانند پالایشگاه ها ) این وسیله می تواند انتخاب ایده آلی برای شما باشد. موتور این مکنده صنعتی به شکل دائم کار طراحی و ساخته شده است که آن را برای استفاده در محیط های صنعتی که نیاز به کار مداوم دارند بسیار مناسب ساخته است.موتور قدرتمند با خروجی باد فشار قویموتور قدرتمند و دائم کار دستگاه به همراه خروجی باد فشار قوی و فیلتر کلاس M از این دستگاه یک جاروبرقی ایده ال برای محیط های مستعد انفجار ساخته شده است.دو ورودی مختلف برای دو منطقه مستعد انفجاردر مناطق Z 22 و Z22+H کاربر می تواند هر یک از ورودی های مختص به آن منطقه را انتخاب کند.بدنه بسیار مقاوم و مستحکمبدنه آنتی استاتیک(ضد الکتریسیته ساکن)تکان دهنده فیلتر دستی

جاروبرقی صنعتی با قدرت مکش بالا و فیلتراسیون قوی-شرکت ابراهیم
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جاروبرقی صنعتی Mistral 202 DS محصول شرکت Delfin ایتالیا می باشد. این دستگاه با قدرت فوقالعاده بالا و سیستم فیلتراسیون قوی، برای انجام امور مختلف نظافتی مورد استفاده قرار می گیرد. عملکرد بی نظیر این دستگاه باعث شده است در محیط های گوناگون هم چون صنایع غذایی، صنایع ساخت و ساز، آزمایشگاه ها، صنایع داروسازی و بسیاری دیگر از مراکز نیمه صنعتی و صنعتی به صورت کاملاً حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد.

صنعت سازان نام آور