فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
چسب آهن کاسپین

حداقل سفارش: 36 کارتن (کارتن 20 عددی)

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

چسب آهن دلتا ربعی

حداقل سفارش: 1 کارتن (کارتن 12 عددی)

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان چسب آهن ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان چسب آهن می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

چسب آهن

ویژگی‌های چسب آهن:

یکی از انواع چسب های صنعتی چسب آهن است که برای اتصالاتی که قرار است در معرض نور خورشید قرار بگیرند، کاملا مناسب است. مقاومت حرارتی این چسب تا ۱۲۵ درجه سانتی گراد می باشد.
چسب آهن به دو شکل تیوبی و قوطی تولید می شود. با استفاده از قلمو می توانید استفاده بهتر و راحتتری از این چسب داشته باشید. برای چسب کاری، بهتر است که هر دو سطحی که قرار است به هم بچسبند را چسب کاری کنید تا فرایند چسبیدن با کیفیت بهتری انجام شود.

کاربردهای چسب آهن:

انواع مختلف چسب آهن در سایت ویترین نت موجود می باشد که همه آنها کاربرد بسیار ساده ای دارند. از این رو در صنایع و منازل کاربردهای زیادی دارند. البته لازم به ذکر است که همه این چسب‌ها قدرت چسبندگی بالایی دارند. 

همان طور که از نام چسب آهن مشخص است، برای چسباندن قطعات فلزی و سطوحی که باید با سرعت و استحکام بالا به یکدیگر بچسبند،کاملا مناسب است. همچنین برای چسباندن موکت و فرش به زمین و چسباندن برخی قطعات پلاستیکی نیز کاربرد دارد.

نحوه استفاده از چسب آهن:

توجه داشته باشید که سطوحی که قرار است به هم چسبانده شوند، کاملا خشک و تمیز و عاری از هر گونه چربی،گرد و غبار باشند.
هر دو سطح را آغشته به چسب کنید و بعد از گذشت حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه آن ها را بر روی یکدیگر قرار دهید و به مدت چند ثانیه، فشار متوسطی به آنها وارد کنید تا کاملا به هم چسبیده شوند.
دقت داشته باشید که بهتر است، هنگام کار با این چسب از دستکش استفاده شود.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز