در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه استریل چاقو ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه استریل چاقو می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه استریل چاقو

دستگاه استریل چاقو UV

یکی از اصل ترین عوامل بیماری زا و وارد شدن انواع میکروب‌هایی که پیش زمینه بیماری‌های گوارشی بسیاری می‌شود، میکروارگانیسم‌هایی مضری است که بر روی انواع تجهیزات آشپزخانه باقی می‌ماند و با استفاده مجدد از آنها وارد مواد غذایی جدید شده و از طریق آنها وارد بدن انسان می‌شود. اغلب این میکروب‌ها با شستشوی معمولی و استفاده از مواد شوینده رایج از بین نمی‌روند و از آن جایی که با چشم دیده نمی‌شوند و هیچ علائم و یا لکی از وجود آنها بر روی ظروف مشخص نیست، باید روش‌های جدیدتر و موثرتری را برای از بین بردن آنها استفاده کرد.

چاقو یکی از مهمترین ابزاری است که در بافت داخلی مواد غذایی نفوذ می‌کند و می‌تواند باعث انتقال انواع میکروب‌ها و ریز ذرات موجود روی سطوح آشپزخانه به مواد غذایی شود. در مقابل گوشت جز آسیب پذیر ترین مواد غذایی است که به سرعت با وجود کوچک‌ترین میکروبی آلوده شده و رو به فساد می‌رود و از آنجایی که بیشتر از سایر مواد غذایی در تماس با چاقو است، باید جانب احتیاط را رعایت کرد. دستگاه استریل چاقو از تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است که با بهره گیری از تکنولوژی نوین UV به سرعت و با کمترین زحمت ممکن کار استریل کردن چاقو و ساطور و هر وسیله دیگری که لازم است را انجام می‌دهد.
این دستگاه در دو مدل اصلی ساخته می‌شود. یکی دستگاه استریل UV که با استفاده از اشعه فرا بنفش، چاقو و ساطور سایر تجهیزات را استریل میکند. مدل دوم دستگاه استریلایزر چاقو که با استفاده از ایجاد گرمای زیاد، انواع میکروب ها و عوامل بیماری زا احتمالی را از بین می برد. بنابر نیاز خود یکی از انواع آن را انتخاب کنید.

ویژگی‌های دستگاه استریلیزاتور چاقو

استریل کردن سریع و بدون زحمت و بدون استفاده از هرگونه مواد شیمیایی
از بین بردن تمامی میکروارگانیسم هایی که مقاوم در برابر مواد ضد عفونی کننده‌ای مانند کلر و اوزون هستند.
عدم ایجاد هرگونه مواد بیماری زا جدید
عدم ایجاد هر گونه و بو طعم غیر طبیعی
با توجه به کارایی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز