فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان وزنه آزمایشگاهی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان وزنه آزمایشگاهی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

وزنه آزمایشگاهی

وزنه آزمایشگاهی از جمله تجهیزات آزمایشگاه است که به وسیله آن می‌توان جرم مواد بسیار کوچک را اندازه گیری کرد. این نوع وزنه‌های آزمایشگاهی داری جنس‌های گوناگون چون استیل و چدن هستند. این نوع وزنه‌ها برای کالیبراسیون ترازوها استفاده می‌شوند و به آن‌ها وزنه کالیبراسیون نیز گفته می‌شود. قیمت وزنه آزمایشگاهی براساس نوع جنس و آلیاژی که در به کار می‌رود متفاوت است. این نوع آلیاژها می‌توانند از استیل ضد زنگ، چدن و فولاد ساخته شود که هر کدام از آن‌ها به دو روش مغناطیسی و غیر مغناطیسی مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

انواع وزنه آزمایشگاهی

وزنه آزمایشگاهی یا وزنه کالیبراسیون جهت کالیبره یا تنظیم کردن مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این نوع وزنه‌ها برای تست و تنظیم تجهیزات توزین مانند ترازو، باسکول و تمامی تجهیزاتی که مربوط به آزمایشگاه جرم است استفاده می‌شود. وزنه‌های آزمایشگاه یا وزنه‌های کالیبراسیون در بازه‌های یک میلیگرم تا 500 کیلوگرم در کلاس‌های (E۲,F۱,F۲,M۱,M۲,M۳) در بازار موجود که بسته به نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

قیمت وزنه آزمایشگاهی در ویترین نت 

خرید و فروش عمده وزنه آزمایشگاهی به دلیل نوع کاربردی که دارند کمی دشوار است. زیرا پیدا کردن تامین کنندگان مورد اعتماد این محصولات بسیار زمان بر است و نیاز به تخصص دارد. شما می‌توانید با استفاده از پلتفرم‌های آنلاین B2B چون ویترین نت به عنوان خریدار و یا تامین کنندگان محصولات خود را خریداری و یا به فروش برسانید. با استفاده از سیستم RFQ ویترین نت می‌توانید استعلام قیمت این محصول را از تامین کنندگان مختلف دریافت کنید و براساس‌هایی که انجام می‌دهید بدون واسطه اقدام به خرید محصول مورد نیاز خود کنید. 

 

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز