در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
وزنه آزمایشگاهی

وزنه آزمایشگاهی از جمله تجهیزات آزمایشگاه است که به وسیله آن می‌توان جرم مواد بسیار کوچک را اندازه گیری کرد. این نوع وزنه‌های آزمایشگاهی داری جنس‌های گوناگون چون استیل و چدن هستند. این نوع وزنه‌ها برای کالیبراسیون ترازوها استفاده می‌شوند و به آن‌ها وزنه کالیبراسیون نیز گفته می‌شود. قیمت وزنه آزمایشگاهی براساس نوع جنس و آلیاژی که در به کار می‌رود متفاوت است. این نوع آلیاژها می‌توانند از استیل ضد زنگ، چدن و فولاد ساخته شود که هر کدام از آن‌ها به دو روش مغناطیسی و غیر مغناطیسی مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

انواع وزنه آزمایشگاهی

وزنه آزمایشگاهی یا وزنه کالیبراسیون جهت کالیبره یا تنظیم کردن مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این نوع وزنه‌ها برای تست و تنظیم تجهیزات توزین مانند ترازو، باسکول و تمامی تجهیزاتی که مربوط به آزمایشگاه جرم است استفاده می‌شود. وزنه‌های آزمایشگاه یا وزنه‌های کالیبراسیون در بازه‌های یک میلیگرم تا 500 کیلوگرم در کلاس‌های (E۲,F۱,F۲,M۱,M۲,M۳) در بازار موجود که بسته به نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

قیمت وزنه آزمایشگاهی در ویترین نت 

خرید و فروش عمده وزنه آزمایشگاهی به دلیل نوع کاربردی که دارند کمی دشوار است. زیرا پیدا کردن تامین کنندگان مورد اعتماد این محصولات بسیار زمان بر است و نیاز به تخصص دارد. شما می‌توانید با استفاده از پلتفرم‌های آنلاین B2B چون ویترین نت به عنوان خریدار و یا تامین کنندگان محصولات خود را خریداری و یا به فروش برسانید. با استفاده از سیستم RFQ ویترین نت می‌توانید استعلام قیمت این محصول را از تامین کنندگان مختلف دریافت کنید و براساس‌هایی که انجام می‌دهید بدون واسطه اقدام به خرید محصول مورد نیاز خود کنید. 

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )