فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
کیوسوئیچ اندیگ

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه لیزر موهای زائد ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه لیزر موهای زائد می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر توسط انرژی لیزر باعث حجیم شدن بافت های فولیکول مو شده و در نتیچه پیازمو را تخریب کرده بدون آنکه به بافت اطراف پوست آسیب برساند. زیرا رنگ دانه ها ی ملانین به شکل دایره ای در پیاز مو قرار دارند و از این رو هدف انرژی لیزر قرار می گیرند و چون این فراوانی رنگ دانه ها در لایه های بیرونی پیاز مو خیلی کمتر است در نتیجه به بافت های اطراف آسیب نمی رساند.
مو های تیره و ضخیم زودتر از بین می روند زیرا انرژی لیزر را بیشتر جذب می کنند و راحت تر توسط لیزر از بین می روند . هر چه مو نازکتر، نرمتر و روشنتر باشد تعداد دفعات لیزر بیشتری نیاز دارد تا از بین برود زیرا معمولا دارای Pheomelanin هستند که انرژی لیزر را نسبت به Eumelanin که در موهای تیره و مشکی است خیلی کمتر جذب می کنند.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز