× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه آر اف فرکشنال میکرونیدل ویواسه  RF Fractional VIVACE
۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آر اف فرکشنال میکرونیدل ویواسه  RF Fractional VIVACE دستگاه منحصر به فرد ویواسه دارای FDA آمریکا می باشد و در کلینیک های زیبایی امریکا مورد استقبال پزشکان و متخصصین پوست این کشور واقع شده است. این دستگاه دارای مکانیزم RF فرکشنال سوزنی است با استفاده از این مکانیزم سوزن هایی با ضخامت میکرونی که وارد ناحیه درم می شوند، سپس انرژی امواج RF را به سطح سوزن اعمال می شود. دستگاه جوانسازی RF فرکشنال وسیله ای ایده آل برای بازسازی پوست می باشد. با اعمال انرژی RF در عمق موردنظر، نتایج بسیار خوبی از نوع درمان بدست می آید. در VIVACE بعلت عدم تخریب حرارتی در ناحیه اپیدرم، زمان بازگشت به حالت اولیه بعد از درمان بسیار کوتاه بوده و عوارض جانبی مانند PIH دیده نمی شود.قطر سوزن ها بسیار ظریف بوده و عمق نفوذ از ۰/۵ تا ۴ میلیمتر قابل تنظیم می باشد. اما تنها از ۰/۳ میلیمتر انتهایی سوزن ها تابش امواج رادیو فرکوئنسی (RF) صورت میگیرد و بقیه طول سوزن عایق می باشد.

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی مدل Epila Laser
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اپیلا لیزر یک دیود لیزری با طول موج 808 نانومتر ست که بیش از 80% اثربخشی و دائمی بودن آن جهت از بین بردن موهای زائد در معتبرترین و مجهزترین لابراتورهای تحقیقاتی و دانشگاهها به اثبات رسیده است. هر شخص با رعایت اصول ایمنی و مطالعه نکات مندرج در راهنمای فارسی می تواند با کمترین هزینه در مقایسه با مراکز لیزر درمانی موهای زائد خود را از بین ببرد. دستگاه اپیلا لیزر به دلیل دارابودن نشان CE اروپا و استانداردهای EMC, LVD برای استفاده بسیار ایمن است. اپیلا لیزر اصل دارای لیزرگان تست شده و مورد تایید FDA آمریکا می باشد دقت نمایید اپیلا لیزر اصل را تنها از نماینده انحصاری و رسمی آن در ایران می توانید تهیه نمایید. بیش از 90% مصرف کنندگان علائم و نتایج مثبت را ظرف مدت 3 هفته اول مشاهده کرده اند. مورد استفاده برای خانم ها و آقایان (بدون محدودیت جنسی) تنها با تنظیم مرحله کم، متوسط و یا زیاد دستگاه و با قرار دادن میله نوک اپیلا لیزر بر روی پوست لیزر کردن را می توانید شروع کنید. در مقایسه با لیزر کلینیک ها دستگاه اپیلا لیزر بدون درد می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه لیزر

دستگاه لیزر توسط انرژي لیزر باعث حجيم شدن بافت هاي فوليكول مو شده و در نتيچه پيازمو را تخريب كرده بدون آنكه به بافت اطراف پوست آسيب برساند. زیرا رنگ دانه ها ی ملانين به شکل دايره اي در پياز مو قرار دارند و از اين رو هدف انرژی ليزر قرار مي گیرند و چون اين فراواني رنگ دانه ها در لايه هاي بيروني پیاز مو خيلي كمتر است در نتيجه به بافت هاي اطراف آسيب نمي رساند.
مو هاي تيره و ضخیم زودتر از بین می روند زیرا انرژي ليزر را بيشتر جذب مي كنند و راحت تر توسط ليزر از بين مي روند . هر چه مو نازکتر، نرمتر و روشنتر باشد تعداد دفعات لیزر بیشتری نیاز دارد تا از بین برود زیرا معمولا داراي Pheomelanin هستند كه انرژي ليزر را نسبت به Eumelanin که در موهاي تیره و مشکی است خيلي كمتر جذب مي كنند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل