فیلتر و دسته بندی‌ها

زیردسته های نور و روشنایی

استان های تامین کننده
تهران
لامپ ال ای دی
لامپ ال ای دی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
عضویت از 1 ماه پیش
ارسال درخواست
لامپ ال ای دی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
عضویت از 1 ماه پیش
ارسال درخواست
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
نور و روشنایی

یکی از مهمترین بخش‌های روشنایی هر ساختمان مربوط به تجهیزات نور و روشنایی است که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. براساس نوع کاربری ساختمان از تجهیزات نور و روشنایی چون انواع لامپ، لوستر و چراغ استفاده می‌شود. تجهیزات نور و روشنایی تاثیر بسزایی در طراحی داخلی ساختمان و همچنین نورپردازی‌ها دارد. خرید و فروش تجهیزات نور و روشنایی اغلب به صورت سنتی انجام می‌شود اما با ورود پلتفرم‌های آنلاینی چون ویترین نت این امکان وجود دارد که بتوان خرید و فروش این دست از محصولات را به صورت آنلاین به انجام رساند. 

لیست قیمت تجهیزات نور و روشنایی در ویترین نت 

برای خرید آنلاین تجهیزات نور و روشنایی نیاز به دریافت لیست قیمت یا استعلام قیمت از تامین کنندگان و تولید کنندگان مختلف داریم. به علت تعداد متعدد تامین کنندگان و همچنین پراکندگی که وجود دارد دریافت لیست قیمت می‌تواند کمی دشوار باشد. ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان توانسته است بهترین خدمات را در اختیار خریداران خود قرار دهد. خریداران می‌توانند با استفاده از سیستم RFQ ویترین نت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود چون تجهیزات نور و روشنایی را از چندین تامین کننده معتبر دریافت کنند و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنند. 

خرید و فروش عمده انواع تجهیزات نور و روشنایی در ویترین نت 

خرید و فروش عمده انواع تجهیزات نور و روشنایی نیاز به شناخت دقیق تامین کنندگان و تولید کنندگان دارد. خریداران از طریق پلتفرم آنلاین B2B ویترین نت می توانند با تامین کنندگان و تولید کنندگان مختلف در ارتباط باشند و بهترین خدمات در زمینه‌ی خرید فروش محصولات مختلف را دریافت کنند. خرید و فروش بدون واسطه از بهترین خدماتی است که ویترین نت در اختیار خریدران و تامین کنندگان خود قرار می دهد تا بتوانند از این طریق خریدی آسان، به صرفه و پرسود داشته باشند. 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )