فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه نقره‌ای

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه نقره‌ای

عضو ویژه نقره‌ای

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه نقره‌ای

عضو ویژه نقره‌ای

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان لیتر شمار ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان لیتر شمار می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

لیتر شمار

لیتر شمار چیست؟

لیتر شمار که با عنوان جریان سنج نیز شناخته می شود از جمله تجهیزات صنعت نفت و گاز و پتروشیمی است که در مسیر عبور سیال نصب می شود. فلومتر یا لیتر شمار حجم سیال عبوری را در یک صفحه نمایش نشان می دهد.

انواع لیتر شمار

لیتر شمار مکانیکی

قدیمی ترین و ساده ترین نوع لیتر شمار که بدون نیاز به برق و به صورت کاملا مکانیکی کار می کند لیتر شمار مکانیکی است. با عبور سیال، صفحه ایی از ارقام و یا به اصطلاح صفحه کنتور به چرخش در می آید و مقدار سیال را نشان می دهد. لیتر شمارهای مکانیکی شامل اجزایی ساده مانند بدنه، صفحه ارقام اصلی، صفحه ارقام مجموع، چرخ دنده، یک ورودی و یک خروجی هستند.

مهمترین ویژگی های لیتر شمار مکانیکی

  1. عملکرد ساده که باعث سهولت در کاربرد توسط اپراتور می شود
  2. عدم نیاز به برق
  3. مقرون به صرفه بودن
  4. تعمیر و نگهداری ساده تر با کمترین هزینه

لیتر شمار دیجیتالی

در این نوع لیتر شمار مقدار سیال عبوری به اطلاعات قابل نمایش برای کاربر در یک صفحه نمایش دیجیتال به نمایش در می آید.

مهمترین ویژگی های لیتر شمار دیجیتالی

  1. بالاترین دقت محاسبه با درصد خطای بسیار کم
  2. دارای محدوده ی محاسبه گسترده
  3. ذخیره سازی اطلاعات،
  4. اندازه گیری دبی سیالات با دماهای مختلف
  5. تحمل فشار بالا

لیتر شمار عقربه ای

در صفحه نمایش این مدل لیتر شمار یک عقربه به منظور نمایش مقدار اندازه سیال عبوری طراحی شده است. لازم به ذکر است که لیتر شمارهای عقربه ایی مدلی از لیتر شمارهای مکانیکی است. مهمترین ویژگی این لیتر شمار دقت اندازه گیری بالای آن است که با دقت بسیار زیادی حجم سیال عبوری را می سنجد.

لیتر شمار گازوئیلی

یکی از پرکاربردترین انواع لیتر شمارها لیتر شمار گازوئیلی است زیرا گازوئیل ها یک از پرمصرف ترین سیالات محسوب می شود و به طور گسترده در انواع وسایل نقلیه و تجهیزات صنعتی استفاده می شود . لیتر شمار گازوئیلی همانند سایر لیتر شمارها در دو نوع مکانیکی و دیجیتالی در بازار وجود دارد. لیتر شمارهای گازوئیلی مکانیکی بدون نیاز به جریان برق کار می کنند اما به دلیل محدودیت در تعداد شمارشگرها دقت پائین تری نیز دارند. یکی از مزیت های لیتر شمار گازوئیلی مکانیکی نسبت به مدل دیجیتالی آن قیمت کمتر است.

لیتر شمار استیل

این لیتر شمار برای اندازه گیری سیالاتی مانند اسیدها و حلال ها و یا سیالاتی که دارای خاصیت خورندگی هستند و سیالات خوراکی از لیتر شمار استیلی استفاده می ­شود. به همین جهت این مدل از انواع لیتر شمارها بیشتر در صنایع بهداشتی، صنایع غذایی و صنایعی که از سیالاتی با خاصیت خورندگی استفاده می کنند کاربرد دارد.

لیتر شمار آب

به دلیل کاربرد فراوان آب در اکثر صنایع محاسبه میزان آب مصرفی و یا عبوری از خطوط انتقال اهمیت فراوانی دارد. به این منظور می بایست از انواع لیتر شمار آب استفاده نمود. اکثر لیتر شمارهای آب که در مصارف مسکونی و تجاری از نوع مکانیکی هستند زیرا که کاربری آسانتر دارند و بدون نیاز به برق کار می کنند. در ضمن هزینه و نوع تعمیر و نگهداری آنها ساده تر است. همچنین در برخی از مراکز صنعتی از مدل های دیجیتالی لیتر شمار آب نیز استفاده میز شود.

لیتر شمار شیر

از آنجایی که اندازه گیری دقیق برای محاسبه حجم فروش، کنترل موجودی و کنترل دقیق فرآیند برای اطمینان از کیفیت محصول ضروری است علت وجود یک لیتر شمار دقیق و کارآمد به این منظور اهمیت ویژه ای دارد. فرآورده های شیر در اشکال بسیار متفاوتی با دما، چگالی و ویسکوزیته وجود دارند که می طلبد یک لیتر شمار مختص این محصول در اختیار کاربران قرار گیرد.

قیمت و خرید لیتر شمار در ویترین نت

لیتر شمار از جمله تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است که علاوه براین صنعت در صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات توسط تامین کنندگان و تولید کنندگان متعددی به بازار عرضه می شود و براساس نوع و قابلیت و کاربردی که دارند قیمت گذاری و به فروش می رسند. ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان انواع لیتر شمار این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید خرید بدون واسطه و مطمئن را تجربه کنید. همچنین سیستم RFQ ویترین نت این امکان را به وجود آورده است تا به راحتی بتوانید استعلام قیمت محصولات مد نظر خود را به راحتی دریافت و خریدی به صرفه داشته باشید.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز