× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
مینی بیل  ZKE6000CD
۵۹۰,۰۰۰,۰۰۰-۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

  مشخصات فنی مینی بیل ZKE6000CD: مدل موتور این دستگاه yanmar4tNY98 می باشد. قدرت موتور 44 KW می باشد. وزن کاری آن 6000kg  است. طول بوم 3000mm می باشد  ظرفیت بازو 1550mm در مینی بیل  ZKE6000CD  می باشد. قابلیت شیب 35 درجه می باشد. حداکثر عمق حفاری آن  3762mn می باشد.

مینی لودر ZK700
۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه مینی لودر ZK700: مینی لودر ZK700 دارای سیستم حرکتی هیدرواستاتیک می باشد. این دستگاه مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشد. مینی لودر ZK700 مجهز به سیستم کنترل حرکت دستی و جوی استیک پایی می باشد. مینی لودر ZK700 دارای لاستیک تیوبلس 5/16-10 می باشد. همچنین مجهز به سیستم شناور بازو( جهت برف روبی-تسطیح) می باشد. مجهز به نمایشگردیجیتال می باشد. دارای موتور حرکتی ترمز دار می باشد. این دستگاه مجهز به سنسور درب،صندلی،اهرم محافظ راننده و دنده عقب می باشد. این قابلیت شیب 19/5 درجه (35%) می باشد. این دستگاه مجهز به پیش گرمایش موتور می باشد

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
مینی لودر ZK950
۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه مینی لودر ZK950: دارای سیستم حرکتی هیدرواستاتیک می باشد. مینی لودر ZK950 مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشد. این دستگاه دارای سیستم کنترل جوی استیک می باشد. این دستگاه High flow دارای سیستم جریان بالای روغن هیدرولیک می باشد. مینی لودر ZK950 دارای لاستیک تیوبلس 5/16-10 می باشد. همچنین دارای سیستم شناور بازو( جهت برف روبی-تسطیح) می باشد. این دستگاه دارای نمایشگردیجیتال است. و مجهز به موتور حرکتی دو سرعته ترمز دار می باشد. مجهز به سنسور درب،صندلی،اهرم محافظ راننده و دنده عقب می باشد. مینی لودر ZK950 قابلیت شیب 19/5 درجه (35%) ومجهز به پیش گرمایش موتور می باشد.

مینی لودر ZK1050
۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه  مینی لودر ZK1050: مینی لودر ZK1050 دارای سیستم حرکتی هیدرواستاتیک می باشد. مینی لودر ZK1050 مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشد. مینی لودر ZK1050 دارای سیستم کنترل جوی استیک می باشد. همچنین High flow دارای سیستم جریان بالای روغن هیدرولیکمی باشد. دارای لاستیک تیوبلس 5/16-10 می باشد. دارای سیستم شناور بازو( جهت برف روبی-تسطیح) می باشد. مینی لودر ZK1050 دارای نمایشگردیجیتال می باشد. دارای موتور حرکتی دو سرعته ترمز دار می باشد. مجهز به سنسور درب،صندلی،اهرم محافظ راننده و دنده عقب می باشد.  دارای قابلیت شیب 19/5 درجه (35%) می باشد. همچنین مجهز به پیش گرمایش موتور و مجهز به موتور توربو شارژ می باشد  

لودر مدل TBL500
۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

لودر مدل TBL500 دارای موتور شش سیلندر پرکینز TBL 500 با توان 115 اسب بخار با پمپ انژکتور دلفی بوده و قابلیت افزایش توان تا hp150 را نیز دارد.موتور به کار رفته تحت لیسانس پرکینز انگلستان ساخت شرکت موتور سازان تراکتورسازی میباشد. سیستم هیدرولیک این لودر،  مجموعه پمپ چدنی دنده ای با دبی جمعا 150لیتر در دقیقه متصل به گیربکس و حداکثر فشار کاری 275 بار این سیستم دقیقا عملکرد و قدرت حفاری مشابه بیل مکانیکی را ارائه می دهد. کابین لودر مدل TBL500 به نوعی طراحی و ساخته شده است که در صورت اصابت کابین به ضربات خارجی و یا واژگون شدن سلامت راننده را حفظ نماید و از نظر ارتعاشات و صدا عایق بوده و داری بخاری و کولر جداگانه می باشد.

لودر مدل TBL450
۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

لودر مدل TBL450 دارای موتور شش سیلندر پرکینز TBL 450 با توان 115 اسب بخار با پمپ انژکتور دلفی بوده و قابلیت افزایش توان تا hp150 را نیز دارد.موتور به کار رفته تحت لیسانس پرکینز انگلستان ساخت شرکت موتور سازان تراکتورسازی میباشد. سیستم هیدرولیک این لودر ، مجموعه پمپ چدنی دنده ای با دبی جمعا 150لیتر در دقیقه متصل به گیربکس و حداکثر فشار کاری 275 بار این سیستم دقیقا عملکرد و قدرت حفاری مشابه بیل مکانیکی را ارائه می دهد. سیستم خنک کننده روغن هیدرولیک این سیستم در ایران نخستین بار در این شرکت طراحی و ساخته شده است و با خنک کردن روغن هیدرولیک در یازده مرحله و سیستم Bypass برای کنترل فشارآن علاوه بر افزایش طول عمر و عملکرد قطعات هیدرولیک ، زمان بهره برداری از دستگاه را در مناطق گرمسیر افزایش می دهد. همچنین در سیستم هیدرولیک اکثرا از لوله های فولادی هیدرولیکی فشار بالا استفاده شده که در عین حال باعث خنک کاری مجدد روغن نیز می گردد.

لودر مدل TBL430
۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

لودر مدل TBL430 دارای موتور چهار سیلندر پرکینز TBL 430 با 100 اسب بخار قدرت موتور (اینترکولردار) و گشتاور 430 نیوتن متر در1400 دور است. و همچنین قابل ذکر است موتور ذکر شده از موتورهای سبز بوده با استاندارد محدودیت آلایندگی اروپا (stage2) و با مصرف میانگین7 لیتر در 1 ساعت کارکردبادور1400 میباشد. درایو لاین(اکسل جلو، اکسل عقب و گیربکس) لودر مدل TBL430  ساخت شرکت CARRARO ایتالیا میباشند که گیربکس آن به صورت سیستم اتوماتیک توربین دار چهار سرعته بوده و سرعت آن 45 کیلومتر بر ساعت میباشد که بدین منظور از ترمزهای نسل جدید با 4 دیسک بزرگ غوطه ور در روغن برای هر چرخ استفاده شده است که باعث افزایش قدرت ترمزگیری در سرعتهای بالا شده است. سیستم هیدرولیک ، مجموعه پمپ چدنی دنده ای با دبی جمعا 150لیتر در دقیقه متصل به گیربکس و حداکثر فشار کاری 275 بار این سیستم دقیقا عملکرد و قدرت حفاری مشابه بیل مکانیکی را ارائه می دهد.

بیل بکهو دو دیفرانسیل شش سیلندر
۳۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بیل بکهو دو دیفرانسیل شش سیلندر با عمق کاری 3 متر و 70 سانتی متر دارای پمپ هیدرولیکی 8 لیتری است. شیر بکهو ( بیل عقب ) 7 کاناله و 80 لیتری وسط باز با دو دسته جواستیک دستی است. شیر لودر ( بیل جلو ) 45 لیتری وسط باز دو کاناله و با دو دسته جواستیک دستی است. شیر تنظیم دبی 1/2 اینچ یکراهه جهت جک بالابر بکهو و شیر دوراهه جهت جک های گردان است. سایز و نوع شیلنگ ها 1/2 و 3/4 و 3/8 اینچ با دولایه سیم فولادی است. فیلترهای روغن این لودر قابل شستشو و قابل نصب در داخل مخزن روغن هیدرولیک است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
لودر لیفتراکی آران 980
۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

لودر لیفتراکی آران 980 در شرایط سخت معدن و بلند کردن قله هایی تا وزن 26 تن قابلیت کار کردن را دارد. در ساخت لودر لیفتراکی آران 980  از بهترین قطعات ساخت اروپا و آمریکا  استفاده شده است. طراحی جدید شاسی و سازه این لودر منطبق با استاندارد های روز دنیا است که باعث شده تا خریداران با اطمینان خاطر از عملکرد این دستگاه ، اقدام به بکارگیری آن در معادن و پروژه های خود نمایند . معادن سنگ های ساختمانی و کانی های فلزی ، بنادر و اسکله های کشتیرانی ، پروژه های بزرگ ساختمانی و راهسازی از جمله مکان هایی هستند که این نوع لودر در آنها کاربرد فراوان دارد .

دستگاه لودر 5 تن XCMG ZL50 GN
۹۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه لودر 5 تن XCMG ZL50 GN دارای قدرت و توان بالا، بکارگیری قطعات و تجهیزات بسیار مرغوب، سهولت در تعمیرات از جمله ویژگی های است که این محصول را در صدر فهرست فروش تولیدات این شرکت قرار داده است. قابل ذکر است که لودر ZL50GN با مشارکت شرکت XCMG چین، با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت بصورت CKD توسط شرکت آران ماشین توس تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول مناسب برای استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی ، انواع کسب و کار های مرتبط با لودر مثل معادن سنگ آهن ، شن شویی ها ، پروژه های راهسازی و … می باشد. از مزایای این لودر گیربکس هیدرومکتنیکی که دارای کیفیت بسیار عالی و همچنین گیربکس برقی آن را که تحت لیسانس شرکت ZF المان است را می توان نام برد .    

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل