فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
دستگاه فست اس 2٢٠سانتی متر دابي

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
ماشین بافندگی گرد بافت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه پارچه بافی Gs900

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان ماشین بافندگی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان ماشین بافندگی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

ماشین بافندگی

آشنایی با ماشین های بافندگی
پیشرفت ها و تغییر و تحول ها در حوزه ی نساجی و بافت، و تکنولوژی ها و ماشین های آن به اندازه ای بوده است که می توان آن را مهم ترین و بزرگ ترین تحول صنعتی به شمار آورد. در طول این سال ها ماشین های بافندگی بی ماکرو و ماشین های چند فاز طراحی و تولید شده اند که در زمینه ی تولید الیاف فیلامنت ریسندگی و سایر روش ها تحول زیادی ایجاد کرده اند.


بروز تحول و تغییر در صنعت نساجی چه دلایلی داشته است؟
صرف نظر از دلایل اقتصادی و تکنیک های تولید، می توان از دلایل این پیشرفت به موارد زیر اشاره کرد:
1. رشد زیاد جمعیت در طی قرون نوزده و بیست منجر شد که تولید کارخانه های نساجی افزایش پیدا کند و لازمه ی این امر وجود ماشین های بیشتر و پیشرفته تر بود.
2. با افزایش تولید، دستمزد کارگران افزایش پیدا می کرد و همچنین نیروی کار نیز کم بود. بنابراین برای دوام صنعت نساجی و پیشرفت آن باید چاره ای اندیشیده می شد. در همین راستا ساخت ماشین های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک آغاز شد و هدف آن کاهش نیاز به نیروی انسانی و افزایش تولیدات و همچنین ماشین ها بود.
3. صنعت مد و تحول آن نیز در این زمینه بی تأثیر نبود و مردم گرایش داشتند که پوشاک بیشتری با تنوع بسیار تهیه و استفاده کنند.


از ماشین های بافندگی چه استفاده هایی می شود؟
از ماشین های بافندگی برای تولید کردن انواع مختلف پارچه های کشباف و دیگر انواع پارچه استفاده می شوند و می توانند تا میزان زیادی نخ های تار و پود را کنترل کنند تا کیفیت و سرعت کار افزایش یابد و محصول زواید یا گره و جمع شدگی نخ و ... نداشته باشند. ماشین های بافندگی توانایی آن را دارند که پیچیده ترین تصاویر و بافت ها را که جزئیات فراوانی در تار و پودشان وجود دارد، ببافند.


ماشین های بافندگی چه انواع مختلفی دارند؟
ماشین های بافندگی از زمان به وجود آمدنشان، که به صورت دستی کار می کردند، تا امروز که نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک هستند، پیشرفت ها و تغییر و تحول بسیار داشته اند؛ ولی باید توجه داشت که تکنیک های بافت و همچنین نحوه ی کار های فنی آن ها هنوز هم شباهت بسیاری با نمونه های اولیه ی خود دارد.
با پیدایش ماشین های مخصوص بافندگی، در زمینه ی روش ها و انواع بافت هم تحولات بسیاری رخ داد و روش های جدیدی برای بافندگی ارائه شد.


از انواع مختلف ماشین های بافندگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. ماشین های مکانیکی
2. ماشین های الکتریکی
3. ماشین های نیمه الکتریکی
ماشین های بافندگی از چه قطعه هایی ساخته شده اند؟
1. وزنه
2. تخته ریسمان
3. نخ مخصوص زه
4. نخ واسط
5. میل میلَک
6. تخته قلاب
7. میله ی فرمان
8. قلاب
9. کارت طرح
10. بالا بر
11. سیلندر طرح

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز