در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان قیچی علامت زن ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان قیچی علامت زن می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

قیچی علامت زن

معرفی قیچی های علامت زن ( نشانه گذار )
یکی از ابزار های پر کاربرد و اساسی در صنعت خیاطی و نساجی قیچی ها هستند. قیچی ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها برای هدف و کاربرد خاصی طراحی و تهیه شده اند. در سال های اخیر انواع قیچی های برقی نیز به گروه قیچی ها اضافه شده اند که کار هایی در حجم زیاد انجام می دهند و برای استفاده در تولیدی ها و مراکز صنعتی مناسب هستند. قیچی های علامت زن که به آن ها قیچی های علامت گذار یا نشانه گذار نیز گفته می شود، یکی از همین قیچی ها می باشند.
قیچی های علامت زن قیچی هایی هستند که با کمک آن ها می توان لبه یا قسمت های دیگر انواع لباس ها را پیش از برش به دقت تنظیم کرد و اندازه گرفت. با استفاده از این قیچی ها پیش از بریدن پارچه می توان خط های برش را علامت زد و برش های دقیق و صافی روی پارچه ایجاد کرد. در واقع از این قیچی ها بیشتر برای علامت زدن خط برش لباس هایی استفاده می شود که اریب و یا حالت دار هستند و صاف کردن آن ها با دست سخت است.
لازم به ذکر است که نوع دیگری از قیچی های علامت زن نیز در بازار وجود دارند که به صورت دستی کار می کنند. کاربران این قیچی ها را روی پارچه ها می غلتانند و اثر دندانه های آن به وسیله ی کاربنی که زیر پارچه قرار دارد به پارچه منتقل می شود و به راحتی می توان بعد از این مرحله پارچه ها را برید.


نحوه ی کار قیچی های علامت زن چگونه است؟
این قیچی ها به وسیله ی یک اهرم به یک مخزن پودر وصل شده اند و هنگام کار با قیچی اهرم را تا لبه ی قسمت مورد نظر پارچه که قرار است بریده شود بالا می آورند. سپس توپک پلاستیکی ای را که روی دستگاه تعبیه شده می فشارند و پودر های علامت زنی از خروجی باریک مخزن خارج می شود و علامت هایی روی پارچه به جا می گذارد. بعد از علامت گذاری توسط این پودر ها، کار برش به آسانی و با کیفیت بالا و به سرعت انجام خواهد شد.

به یاد داشته باشید که همیشه باید از قیچی ها و ابزاری برای کار برش استفاده کرد که تیز و مرغوب باشد. قیچی ها و ابزار های نامرغوب علاوه بر اینکه آسیب پذیر هستند و زود کُند می شوند، به بافت پارچه ها نیز آسیب می رسانند.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز